Şimdi Ara

FATURASIZ 5800IN GARANTİ DURUMU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar,geçen gün nette telefon ilanlarına bakarken bir 5800gördüm 2 haftalık diyodu,hemen adamı arayıp görmek istedim telefonu,işteymiş iş yerine gittim baktım daha jilatini üstünde tertemiz çiziksiz cihaz,yeni oldugu belliydi, kutusunun garantisinin aksesuarlarının eksiksiz oldugunuda duyunca o gün satın aldım,kutusu yanında değildi yarın gel kutuyuda vereyim dedi..Ertesi gün gidip kutuyuda aldım herşeyi tam fakat faturası çıkmadı,ekstra olarak kvk veya genpa garanti kagıdı da çıkmadı..Mail attım herife telefonu kuzeninden almışta faturası orda kalmışta,gece 12ye kadar çalıştıgı için gidip alamıyomuşta vs.. (bana ayak yaptı gibi geldi)..
    ama kutunun üstünde "doraaş" etiketi ve nokia.com garantisi yazıyo ayrıca kutunun üstündeki imei numarasıyla telefonumun imei numarasıda uyuşuyo
    lakin kvk ve genpanın sitesinden imei sorgulattım ikisinde de cihaz bizden çıkışlı değildir yazdı
    350tlye aldım diye sevinirken acaba kazıkmı yedim yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşamen -- 16 Şubat 2011; 2:31:52 >

• benimki de dora idi. bildiğim kadarıyla farketmiyor bozulunca kvk genpa servislerinde yaptırabilirsin teli.
  • Dostum pek bişey degişecegini sanmıyorum açıkcası =] Şimdi güzel bir cfw at ve telefonun keyfini sür =] Hayırlı olsun..
  • nokia kom garantilidir yazıyorsa sorun olmaz kardeş, kvk, genpa gibi sitelerde çıkmayabiliyor ama telefonun garantili. eğer tereddüt ediyorsan kvk bayiisine gidip kontrol ettirebilirsin.
  • herhangi bir sorun olduğunda ve nokia shop'a gittiğinde zaten fatura istemiyorlar pilin altındaki barkodu okutuyor servis elemanı..çok tereddütte kaldıysan nokia shopa gidip bilgi alabilirsin
  • panik yapma kardeş bende hepsib*r*da.com'dan aldım ama garanti belgesi olarak şöle yazıyo sitede : Nokia Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir.Nokia Resmi Distribütörü olan Genpa. KVK. Netcell. C5. STS.Brightstar ve Dora tarafından temin edilmekte. Nokia Komünikasyon A.Ş. </b>tarafından ithal edilmektedir.KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır ...

...
  • cevap veren arkadaşlar çok sağolun,tam duymak istediğim şeyleri söylediniz valla içim rahatladı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee!

Dostum pek bişey degişecegini sanmıyorum açıkcası =] Şimdi güzel bir cfw at ve telefonun keyfini sür =] Hayırlı olsun..

dostum cfw nedir ve nasıl atılır :) versiyondan bahsediyosan son versiyon yüklü 52.007.
    Bide bazıları c6 yazılımı yüklemişler 5800larına,bende yüklesemmi acaba bi sakıncası varmıdır cihaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşamen

quote:

Dostum pek bişey degişecegini sanmıyorum açıkcası =] Şimdi güzel bir cfw at ve telefonun keyfini sür =] Hayırlı olsun..

dostum cfw nedir ve nasıl atılır :) versiyondan bahsediyosan son versiyon yüklü 52.007.
    Bide bazıları c6 yazılımı yüklemişler 5800larına,bende yüklesemmi acaba bi sakıncası varmıdır cihaza

bence gerek yok kardeş c6 yazılımına falan . sonuçta 5800 kullanıcısıyız taklide ne hacet (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: paşamen

quote:

bence gerek yok kardeş c6 yazılımına falan . sonuçta 5800 kullanıcısıyız taklide ne hacet (:

bencede gerek yokta,telefonun performansını artırıyomuş diyolar o yüzden biraz daha araştırıp kafama yatarsa yükleyebilirim

• dora ---> hepsiburada.com

ben hepsiburada.com dan aldım Dora etiketli geldi. Bi oraya ulaşmaya çalış bakalım.
  • Fatura yoksa herhangi bir durumda telefon üzerinde hak iddaa edemezsin. Çalınma veya ücret iadesi gibi.

Nokia Kom yazıyorsa bütün servisleri kullanabilirsin. O konuda sorun olmaz. Imei no dan alırlar servise.
  • Pm den ulaşırsanız garantının durumu hakkında detaylı bilgilendirme yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

herhangi bir sorun olduğunda ve nokia shop'a gittiğinde zaten fatura istemiyorlar pilin altındaki barkodu okutuyor servis elemanı..çok tereddütte kaldıysan nokia shopa gidip bilgi alabilirsin

evet fatura ıstemıyorlar dıye bılıyorum bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.