Şimdi Ara

Faturalı Turbo Ekstra 5 gb Paketi 1000 dk 1000 sms 45TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
9.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Akşam akşam bu detayları okuyunca kafam sersemledi.Müşteri hizmetlerini aradım hattıma uygun değilmiş daha uygun iyi bir paket var mı? dedim yok dedi Türk telekom 8 gb 29 TL veriyor dedim BTK sınırlandırıyor diye zırvaladı İptal edersem 1369 tl ödeyecekmişim BTK neden böyle fiyatlar belirler anlamıyorum.
    Türkcell uygun fiyata sunarsa Türk telekom ve Vodafone hizmet kalitesini arttırır olur biter ayrıca Türk telekom Sabit internet'te pahalı çok mu iyi hizmet veriyor hayır ama işte BTK aşırı derece bu işlerde saçmalıyor.
    BTK'yı denetleyen bir kurum çıkması gerekir yoksa devamlı tüketici sömürülecektir.

Ayrıca tarifeden aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları da faydalanabilirler:
    Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
    Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
    Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
    Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
    Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

• Bende dün okudum gece hemen katıl butonu aktif ti, hemen katıldım 2 hattımız vardı ikisi de kaçmaz39 du, talep alındı, yeni fatura döneminde buna geçicez, iyi oldu 500 dk 3gb ye 40 lira verioduk 45 liraya 1000 dk 5 gb net olcak :)
  • Ben de bu tarifeye geçiş sağladım kaçmaz 39dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell için gayet uygun bir paket.
  • Bende bu tarifeye geçtim turkcell için gayet güzel bir paket olmuş

• Uygun fiyata vermemek için dıdının dıdısının dıdısını yazmış koşul olarak türksel. E ne diyim Allah belanı versin operatör gibi!
  • Sa beyler 22.11.2016 da taahüt bitiyor. Turkcell e geçmeyi düşünüyorum bugün bir bayisine gittim eleman taahhüt bitmeden taşıma için müracaat edin dedi benim aklım almadı. Türk telekom bayisine gittim öyle birşey yok ceza yersiniz dedi nedir bu işin aslı ??

• Ben bu paketi kullanıyorum şuan. Çok memnunum fiyatlandırmasi turkcell standartları için çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Uygun fiyata vermemek için dıdının dıdısının dıdısını yazmış koşul olarak türksel. E ne diyim Allah belanı versin operatör gibi!

O kadar şey yazmışki insan okumaya üşenir:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Uygun fiyata vermemek için dıdının dıdısının dıdısını yazmış koşul olarak türksel. E ne diyim Allah belanı versin operatör gibi!

Ben uyumluymuşum tarifeye, uygulamadan seçtim geçtim bayada memnunum.
  • quote:

quote:

quote:

Turkcelldeyken tarifemi değiştirdiniz?
    Numaramı taşıdınız?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Turkcelldeyken tarifemi değiştirdiniz?
    Numaramı taşıdınız?

Tarife saniyede idim, sabit ücret 15 mi 18 tl mi neydi (kazık). Tarife değiştirdim.

• Turkcell'in paketilerine güven olmuyor.
    Paket olduğu için 2-3 ay sonra kapatabiliyor. sonra ortada kalıyorsın :)
  • Bu pakete dün geçtim efsane oldu. :D
    Bahar kampanyası ile birleşince ortaya şöyle bir tablo çıktı:
    -7 GB internet.
    -1000 dk. her yöne.
    -Türkcell içi sınırsız.
    -1000 sms.
    = 50 lira
  • Bende türk telekomdaki bitmiş olan taahhüdüm sonrasında Turkcell'e geçmeye karar verdim.

TTde 500 dk, 5000 sms, 2 gb 25 lira veriyordum ama istemiyorum nedense lanet girsin.

Turkcell şuan taşıdığım takdirde,

500 dk, 1000 sms, 2 gb, (4 ay boyunca her ay +2 gb toplamda 8 gb) 23 tl. 3 gb olan 28 tl. 4 gb 35 tl.

23 tllik şuan benim için ideal.

Türk telekom kontorlüye geç, tekrar faturalıya gel dedi 750 dk. 5000 sms, 4 gb internet 25 liraya verim dedi. 1 hafta hat pasif olcakmış. ama nedense kullanmak istemiyorum.
  • Feather kullanıcısına yanıt
    Hangi paket hocam ? Bende konfor süper kullanıyorum 45 TL ye Turkcell içi sınırsızsa bu tarifeye geçebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlığa FATURALI hatlar için yazılsın
  • Tarifenizin ucretsiz hizmetleri olarak, ulasilamadiginizda sizi arayanlari ogrenebilecek, guncel faturanizi ayda 2 kere ucretsiz sorgulayabilecek, ulasamadiginiz kisiler telefonlarini actiklarinda bilgilendirileceksiniz. Gule gule kullanmanizi dileriz. Iptal ve detayli bilgi icinwww.turkcell.com.tr

Bu tarifedeyim bana bu mesaj geldi

• Banada çıktı bu paket gayet güzel geçiş yaptım önümüzdeki ayın 25i itibariyle aktif olacakmış.

Faturalı Turbo Ekstra 5 gb Paketi 1000 dk 1000 sms 45TL!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.