Şimdi Ara

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
10
Favori
16.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zaman ki sohbetimizde yardımlarınız ve ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

Şimdilik faturasız da kalmaya devam edeceğiz Dev 16 gb adiyla 3aylik 99 TL ye faturasız hatlara paket yapılmış onu kullanmaya başladık.
    Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, ne zaman isterseniz yardım ederiz :)

Paketiniz de hayırlı olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 18 Eylül 2020; 19:47:37 >
  • türkcell ile ilgili bir şey soracam. 6 ay türkiyede 6 ay yurtdışında yaşıyorum iş nedeniyle, böyle olunca faturalı hat kullanmıyorum. türkcelin bu faturasız zımbırtısınından nefret ediyorum. doğru düzgün paket yok, olanlarda çok pahalı ama mecbur kullanmak lazım. bugün timden kampanya yaptım acele çıktığımdan fişe bakmadım. akşam eve gelince farkettim hem paket hemde başak bir şey için para almışlar.

50 tl ödedim

42.25 TL GULUMSETEN 6
    7.25 DDS MİDİ LİFE

şimdi merak ettiğim bu '' dss midi life '' ne oluyor? bunu acelem var diye kitlediler diye düşünüyorum. bilen varsa yazsın bu '' dss midi life '' nedir?
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Paket fiyatı 50 TL zaten.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/gulumseten-6-gb-paketi

Dev paketler var faturalı bi incele istersen.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-100gb-firsat

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Paket fiyatı 50 TL zaten.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/gulumseten-6-gb-paketi

Dev paketler var faturalı bi incele istersen.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-100gb-firsat
    buradan bakabilirsin. paket 50 tl ise niye boyle 2 islem gorunuyor?

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ)

dev 100 linkine baktim ama 6 ay kullanicagim icin 600 TL vermem, ayligi 100 TL'ye geliyor. 6 ay zaten yurtdisi paketine aylik 130 TL oduyorum. benim aradigim turkiyede gecirdigim 6 ay icin faturasiz kullanacagim konusma ve gb olan paket. fazla bir sey olmasina gerek yok 500-1000 dk 4-10 gb arasi ne varsa yeterli benim icin. telekom ve vodafone hatlarina mobilden yukluyorum ama turkcell sıkıntı cikariyor, cogu pakette ya yeni hat alanlara ya da numara tasiyanlara. 10 yillik turkcell kullanicisini at cope gitsin kafasindalar.

Kullandığım bir paket değil ama %18 KDV gibi duruyor. Dev 16 var Faturasız 3 ay geçerli.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-16-gb-paketi?place=autocomplete&qt=dev%201
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Kullandığım bir paket değil ama %18 KDV gibi duruyor. Dev 16 var Faturasız 3 ay geçerli.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-16-gb-paketi?place=autocomplete&qt=dev%201
    bu linkteki paketi kullanabilirim, gelecek ay bunu deneyeceğim. yardımın için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Peder TT 'dan geçiş yaptı TİM üzerinden, direkt Faturalı maxi plus tanımlamışlar dediklerine göre. Bakalım doğru mu.. bu gece açılacak hat
    Faturali tanimlamamis, bideTİM numara taşırken maxi plus a geçiş 45 gün sürer vs hemen gecemezsin demiş.

DO den geçiş sagladik, @Yokizm Tim dekiler eline su dökemez hocam

Rica ederim.
  • Rica ederim hocam ne demek, bakmayın hocam bayidekilere siz keyfinize bakın

Hayırlı olsun

• telekomdan turkcell midi fırsata geçmenin yolu var mı?
    online denedim hazır kart şartı var.

Fiyat makul benim için
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-firsat-midi-paketi#ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 19 Eylül 2020; 22:17:37 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hazır kart (faturasız) hatta geçiş yapmanız gerek hocam, faturasız hattınız açılınca saat bile geçmeden Dijital Operatör uygulamasın dan Faturalı Fırsat Midi paketine geçiş yapabilirsiniz hocam.

• Şimdiye kadar çevremde ve benim hatlarda dahil hiç çıkmayan görmedim. Yani kesin çıkıyor diyebilirim. Faturalı Midi Plus Paketi ve Faturalı Maksi Plus Paketi bu iki paket otomatik çıkıyor gibi.

Faturalı Midi Plus Paketi

Faturalı Maksi Plus Paketi

• Bu gün ititbariyle hazırkartta 1 ayı doldurmama rağmen diğer iki paket digital operatörde Faturasızdan faturalıya geçiş tekliflerinde görünüyor ama “ Faturalı Fırsat Midi “ paketi yine görünmüyor.

1 ay önce de hattımı turkcell fatırasıza ilk taşıdığımda da aynı olmuştu ; bayi üzerinden geçmeye çalışınca da bayinin hatası yüzünden yıllık değil de aylık olarak Faturalı fırsat midi paketine geçiş yapmış ; hemen akabinde de tekrar faturasıza geçiş yapıp 1 ay beklemek zorunda kalmıştım.

Ne önerirsiniz?

• _fırtına_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam Süper Fırsat paketlerine ve Bol paketlerine de göz atın, eğer size uygun geliyorsa ve çıkıyorsa geçiş yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Öncelikle hazır kart (faturasız) hatta geçiş yapmanız gerek hocam, faturasız hattınız açılınca saat bile geçmeden Dijital Operatör uygulamasın dan Faturalı Fırsat Midi paketine geçiş yapabilirsiniz hocam.
    Hocam Ben turkcell faturalıydım.sonra faturasıza geçiş yaptım.dijital operatörden maksi plus tarifesine geçiş yapayım dedim ama sistem izin vermedi. Müşteri hizmetlerini aradım. Ayda 1 defa ödeme değişikliği olduğu için o tarifeye geçmek için 1 ay beklemeniz gerekecek dedi.

• Gece vakti Turkcelle geri taşınıyor hattım umarı şu 45 günlük muhabbet bana denk gelmez.
  • habib_723 kullanıcısına yanıt
    Dijital Operatör den geçiş yapabilirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Dijital Operatör den geçiş yapabilirsiniz hocam
    Teşekkür ederim ustam. İnşallah dediğiniz gibi gerçekleşir ve maxi plus a geçişim sağlanır.
  • Tekrar turkcell e sırf Faturalı Fırsat Midi paketi için geldim ama gel gör ki bunun dışındaki tüm faturalıya geçiş paketlerine geçebiliyorlen sadece buna geçemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.