Şimdi Ara

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
495
Cevap
10
Favori
16.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam faturasız ise direk Dijital Operatör den şimdi geçiş yapabilirsiniz bu paketlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 16 Eylül 2020; 18:12:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sim Kart değişimi olacak mı? Bu paketler faturalı için değil mi?

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Sim kart değişimi olmayacak hocam.

Evet hocam faturalı, akıllı fatura özelliği ile bu paketler de ek paket almadığınız ve mobil ödeme kullanmadığınız sürece aşım yapamazsınız.

• Paketi aşmak konusunda sıkıntım yokta hazirkart kullanıyoruz 34tl lifecell hoşgeldin paketinde idik artık bitirmişler sms geldi.

Bir baktım 50 TL den aşağı hazirkart paketi Yok.

Bu kadar Uygun paket yapan Turkcell ise insan şüpheye düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 16 Eylül 2020; 19:37:39 >
  • Hatta 14 TL kalmış faturalı olunca onun durumu ne olur.

Peşin ödeme sayıp fatura dan düşerler hocam

• Sizide çok rahatsız ettim kusura bakmayın.

Online işlemlerden faturaliya geçiş diyorum faturalı midi plus yıllık abonelik 25 TL 1.5 GB internet 500dk 1000 SMS diyor

Birde faturalı maksi plus 39 TL yıllık abonelik 5gb internet 1000 dk 1000 SMS diyor.

Hani diğerleri niye yok. Nerede fırsat midi 30 TL lik paket

Hocam sözleşme kısmına geldiğinizde yani onay verin son sayfaya gelin, 25 TL 1.5 GB yazan 3 GB, 39 TL 5 GB yazan 10 GB olarak gözükecektir.

Fırsat Midi hocam arayın uygulama da, eğer hayla çıkmıyor ise hattınıza uygun olmayabilir.

• çok teşekürler yardımlarınız için..

Rica ederim hocam, şimdiden hayırlı olsun dileklerim ile

• Faturalıdaki gibi kurye getiriyor olabilir.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sitesinde belirtiyor bayilerimiz den alabilirsiniz diye, Vodafone'da da öyle

• Tmm o zmn. Birkaç gün önce bu işlem başlayacaktı demekki bugün başlamış heralde. Bayilerden alınabileceği nerde yazıyor.
    Sitelerin de hocam

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ)

• Ok. Tşk.
    Rica ederim hocam

• Lifecell Fırsat Süper Faturalı 39,9 TL tarifesini kullanıyorum. Ekim ortasında tahhüt sürem tamamlanıyor. Geçen hafta 532 tarafından aranıp aynı fiyattan devam edebileceğimi söylediler. Paket içeriğinde 6 gb intetnet, 250 dk ve 100 sms bulunuyor. Daha uygun bir pakete geçmem faturalı/faturasız mümkün mü acaba ? Dijital Operatör ve Turkcell sitesi üzerinden baktıklarım yüksek fiyatlı geldi :/
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Faturalı Maksi Plus 10 GB 39 TL bu pakete geçiş yapabilirsiniz hocam.

2 yol var geçiş için 1'i riskli.

Riskli olan yol; Hattınızı faturasız'a çevirin ve 30 gün bekleyin, Faturalı Maksi Plus'a Dijital Operatör uygulamasın dan geçiş yapabilirsiniz, ama riskli adı üstünde garanti veremiyorum.

Diğer yol ise taahhüt bittiği gün Bimcell'e falan geçiş yapın, Bimcell de hat açılınca bayiler den ya da online üzerinden hattınızı Turkcell Faturasız'a taşıyın.

Turkcell faturasız'da hattınız açılınca Dijital Operatör uygulamasın dan Faturalı Maksi Plus paketine geçiş yapabilirsiniz.

Faturalı Maksi Plus; 10 GB, (İlk ay 10 GB hediyesi ile ilk ay 20 GB kullanım), 1000 SMS/MMS ve 1000 Dakika TKÜ dahil toplam 42 TL.

Ama yok Faturalı Maksi Plus uygun gelmedi ve git gel ile uğraşmak istemiyorum hocam ben ya derseniz Bol paketlere ve de Süper Fırsat paketlerine bakmanızı öneriyorum hocam, uygun olursa sizin için eğer direk Dijital Operatör den şimdi geçiş yapabilirsiniz.

• Faturalı Maksi Plus paketi benim için en avatajlı paket oluyor hocam. Teşekkürler :)
    Taahhüt bitiş tarihim 09.10.2020 olarak görünüyor. Tam olarak hangi tarihte taşıma işlemi başlatmam uygun olur sizce ?
    Turkcell faturalıdan vodafone faturasıza taşımayı düşünüyorum. Vodafone açıldıktan sonra 1-2 gün içerisinde tekrar turkcelle taşıma talebi vermeyi düşünüyorum.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    9 Ekim de başlatın hocam, yenilenen içerikleri mümkün olduğunca az kullanın, sadece gün bazlı fatura ödersiniz.

Güzel düşünmüşsünüz hocam, Vodafone zaten çark'tan size günlük 2 GB verecek, hat açılına kadar idare edersiniz artık, zaten Turkcell numara taşıma işlemi uzun sürmüyor, evraklar da sorun olmazsa şayet; 2 gün de hattınız Turkcell de açılıyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.