Şimdi Ara

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
10
Favori
16.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. yol neden riskli diye düşünüyorsunuz.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçiş için ayın altısı numara taşıyacaksanız ayın yedisi uygun olur.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem herkesin hattında işe yaramayabiliyor hocam, birine çıkar öbürüne ise başka Faturalı teklif çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell genel mudurlugune mail attim. kazandirdigin bu kadar aboneye sana bir odul vermelerini istedim hocam.

tim bile bu kadar ugrasmiyor

• Sabah sabah duygulandım hocam

• Dostum benden tkü almıyor neden olabilir? 39₺ alıyor sadece. Ayrıca bu numara taşıma özel 2gb için şikayet ettim online taşıyanlar alıyor bayiden taşıyan alamaz dedi aradı hatun az önce

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam, yıl sonuna kadar almıyor diye bir duyum vardı sanki ondan kaynaklanıyor olabilir hocam.

O kadın demek ki ya bir şey bilmiyor hocam ya da sizi kandırıyor, ben aldım hocam. Belki biraz üsteleseydiniz verirlerdi

• Merve diye biri araştırdık işte siz alamıyorsunuz vs uğraşmak istemedim, ne söyliceksin ki hatun yok diyor

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, sağlık olsun.

Başka sorularınız olursa yine yöneltebilirsiniz...

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Yüksek ihtimalle taşıma yapacağım hocam, teşekkürler.
  • Teşekkür ediyorum
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• arkadaşlar merhaba GNÇ Fırsat Midi diye bi paket kullanıyorum (faturalı) 6gb internet sosyal medyada 3 gb 750dk ve 250 sms 41 tl.

22 gün sonra taahhütüm bitiyor ben yine bu civarlarda 6-8-10 gb internet 750dk ve 250 sms gibi bi paketi daha pahalıya mı alırım? teklif falan geliyor mu? turkcell uyulamasında 3 tane teklif gelmiş benim için en uygun olanı bol 8gb diye bi paket. 8gb internet ve 1000 dakika 44 tl. daha ucuza bu tarz bişey bulamam mı? yeni türkcelli olamadığım için yüksek fiyat mı vermek zorunda kacağım? yardımcı olursanız sevinirim kazıklanmak istemiyorum türk telekoma falan geçmek daha doğrusu uğraşmak istemiyorum ama geçedebilirim açıkçası aralarında pek bi fark yok gibi zaten siz ne önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 18 Eylül 2020; 18:18:5 >
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    Git gel yapın, Faturalı Maksi Plus alın hocam.

• git gel dediğiniz ne oluyor tam olarak? türk telekoma geçip tekrar türkcelle mi geçeyim yani? ve bunu taahhüt bittikten sonra mı yapmam gerekiyor?
    Evet hocam.

Türk Telekom faturasız veya Vodafone faturasız'a geçiş yapın, orada hattınız açılınca tekrar Turkcell faturasız'a geçiş yapın ve 10 GB 39 TL olan Faturalı Maksi Plus paketine Dijital Operatör den geçiş yapın.

Taahhüt bittiği gün taşıma yapın, sadece gün bazlı fatura ödersiniz.

• yardımlarınız için teşekkürler
    Rica ederim hocam

• Peder TT 'dan geçiş yaptı TİM üzerinden, direkt Faturalı maxi plus tanımlamışlar dediklerine göre. Bakalım doğru mu.. bu gece açılacak hat
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.