Şimdi Ara

FATİH ÜNİVERSİTESİ-AYDIN ÜNİVERSİTESİ >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki vakıf üniversitesi hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Eğer devlet gelmesse %50 PDR bölümüne gitmeyi düşünüyorum

bana yardımcı olun arkadaşlar kararsızım hangisini öne
    yazmak konusunda olanaklar ortam ulaşım vs konusunda

Bu arada İstanbulda okursam Bayrampaşadan geliş gidip yapacam

• Bence Fatih daha mantıklı.Büyükçekmece de çünkü hem aydından daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugceylcn

Bence Fatih daha mantıklı.Büyükçekmece de çünkü hem aydından daha iyi
    kesinlikle fatihi önermem. birincisi paralel ikincisi taaa ebesinin nikahında kampüsü. öğrencilerden duyduğum kadarıyla, yaptırım yaptıklarını duydum bazı bu şahısları sevmiyenleri. geldiğimiz noktaya bakarsan bence fatihi ele hemde çok pahalı bir okul
  • kesinlikle fatih. kalitesi, akademik kadrosu fatih üniversitesini çoğu bölümde boğaziçi ve galatasarayla yarıştırıyor. geçtiğimiz yılın puanlarına bakmışsan genel itibariyle söylediklerime hak vereceksin. aydın ise fatih ile kıyaslanabilecek bir üniversite bile değil ne örneklerini sayarım...
    paralel martavalını da salla, sen mezun olunca bu işin esamesi okunmayacak. ergenekonu da gördük. rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugceylcn

Bence Fatih daha mantıklı.Büyükçekmece de çünkü hem aydından daha iyi

valla banada fatih daha mantıklı geliyo ama ulaşım sıkıntı olmaz değil mi ?
    araştırdığım kadarıyla eğitimi gayet iyi istanbulda mısın ulaşımla ilgili
    bir bilgin var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sürmenaj.

kesinlikle fatih. kalitesi, akademik kadrosu fatih üniversitesini çoğu bölümde boğaziçi ve galatasarayla yarıştırıyor. geçtiğimiz yılın puanlarına bakmışsan genel itibariyle söylediklerime hak vereceksin. aydın ise fatih ile kıyaslanabilecek bir üniversite bile değil ne örneklerini sayarım...
    paralel martavalını da salla, sen mezun olunca bu işin esamesi okunmayacak. ergenekonu da gördük. rahat ol.

kesinlikle sana hak veriyorum hocam akedemik başarı konusundan. paralel yapı falan açıkçası
    çok umrumda değil hani olaylara ilgisiz değilim ama sen gibi düşünüyorum hocam. tek sıkıntım ulaşım işte
    hani bu konuda zorlanır mıyım bilemedim :) zaten %90 fatihi tercih etcektim ama hani bilmediklerim vardır belki
    de die.

• quote:

Orijinalden alıntı: brksglm

quote:

kesinlikle fatih. kalitesi, akademik kadrosu fatih üniversitesini çoğu bölümde boğaziçi ve galatasarayla yarıştırıyor. geçtiğimiz yılın puanlarına bakmışsan genel itibariyle söylediklerime hak vereceksin. aydın ise fatih ile kıyaslanabilecek bir üniversite bile değil ne örneklerini sayarım...

kesinlikle sana hak veriyorum hocam akedemik başarı konusundan. paralel yapı falan açıkçası
    çok umrumda değil hani olaylara ilgisiz değilim ama sen gibi düşünüyorum hocam. tek sıkıntım ulaşım işte
    hani bu konuda zorlanır mıyım bilemedim :) zaten %90 fatihi tercih etcektim ama hani bilmediklerim vardır belki
    de die.

ulaşım açısından şehre uzak evet. yurt ve ev imkanları var kampüs etrafında ama gider gelirim dersen bu da imkansız değil tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brksglm

quote:

de die.

ulaşım açısından şehre uzak evet. yurt ve ev imkanları var kampüs etrafında ama gider gelirim dersen bu da imkansız değil tabi.

Bayrampaşa da kalacak yerim var hocam. Bayrampaşa'dan ulaşım olanakları nedir ve süre nedir hocam bilginiz var mı

• brksglm kullanıcısına yanıt
    Herkes kendince bir şeyler yazmış.Fatih Üniversitesi'nde okuyan biri olarak söylüyorum.Kesinlikle saçma sapan burda söylenen yaptırımlar yok herkes kendi dinini kendi içinde yaşıyor.Ben okulu kazandığımda da yok cemaatten olmazsan dersleri geçemezsin yok öyle yok böyle 1.sınıf Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim(2.sınıfa Geçtim) 1.Dönem Ortalamam:3.56
    2.Dönem Ortalamam:3.78

Kimse sana zorla geliceksin bizim yurtlarımızda kalıcaksın şöyle yapıcaksın böyle yapıcaksın demiyor.Kayıt Olurken sadece kendi evinizdemi kalıcaksın yurtlarımızda mı deniliyor ve asla ısrar edilmiyor.Akademik kadrosu zaten özenle seçilmiş insanlardan oluşuyor.Hiçbir şekilde derslerde siyasi bir konuşma olay olmuyor.Derste sadece ders işleniyor.Ulaşım demişsin ulaşım için Saat 7:00-11:00 arası ve 14:00-17:00 arası ring servisler ücretsiz şekilde okula götürüyor.Servisler Metrobüs son duraktan kalkıyor metrobüs zaten çok büyük bir kolaylık ulaşım sorunu yaşamassın alternatif olarakda Hadimköy ÖHO-E60(Mecidiyeköy-Kampüs arası),76F(Beylikdüzü Kampüs arası) gibi otobüsler var.Soruna gelince Aydın üniversitesiyle Fatih Üniversitesini karşılaştırmaya sokmak bile anlamsız.Urap 2013 verilerine bakarsan zaten ne demek istediğimi anlarsın.

Neden bu kadar uzun yazdım bilip bilmeyen okuyan okumayan herkes kulaktan dolma bilgilerle yorum yapıyorlar.Ben sadece 1 Sene içinde gördüklerimi paylaşmak istedim.

valla dostum 1,5 - 2 saat sürer ve iki üç hatta dört vesait yapman gerekir gibi duruyor toplu taşımayla. ama çalışırım 6-7 bin liraya misler gibi çekerim altıma arabamı dersen işler değişir. he onun da imkanı yok dersen sana yurt veya ev tavsiye ederim(özellikle ev, çünkü nerde çokluk orda ... demişler), okul olmadığı günler evine gidersin. zaten öğrenci hayatı bu çoğunlukla arkadaşlarında kalıp gününü gün edeceksin muhtemelen. eve pek uğramazsın...
  • quote:

valla dostum 1,5 - 2 saat sürer ve iki üç hatta dört vesait yapman gerekir gibi duruyor toplu taşımayla. ama çalışırım 6-7 bin liraya misler gibi çekerim altıma arabamı dersen işler değişir. he onun da imkanı yok dersen sana yurt veya ev tavsiye ederim(özellikle ev, çünkü nerde çokluk orda ... demişler), okul olmadığı günler evine gidersin. zaten öğrenci hayatı bu çoğunlukla arkadaşlarında kalıp gününü gün edeceksin muhtemelen. eve pek uğramazsın...
    aydına metrobüsle gidersin de fatihi bilmiyorum b.çekmece uzak bayaga :D

fatihin kadrosu daha iyidir
  • Bide şunu söylemek lazım cemaatin lisesi var ama üniversitesi yok üniversiteler Mütevelli tarafından idare edilir tüm özel okullarda olduğu gibi cemaat sadece yurtlarda felan etkilidir ve o okullara yönlendirme yapar ama üniversitede öyle bir baskı olmaz bu bu tür yorumlara bakma kimin okulumuz felan salla bunları araştır okuyanlar konuş sonra kararını ver birileri desin burun bu cemaatin AKP'nin sen takma filler hep kavga eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nordeus

Herkes kendince bir şeyler yazmış.Fatih Üniversitesi'nde okuyan biri olarak söylüyorum.Kesinlikle saçma sapan burda söylenen yaptırımlar yok herkes kendi dinini kendi içinde yaşıyor.Ben okulu kazandığımda da yok cemaatten olmazsan dersleri geçemezsin yok öyle yok böyle 1.sınıf Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim(2.sınıfa Geçtim) 1.Dönem Ortalamam:3.56
    2.Dönem Ortalamam:3.78

Kimse sana zorla geliceksin bizim yurtlarımızda kalıcaksın şöyle yapıcaksın böyle yapıcaksın demiyor.Kayıt Olurken sadece kendi evinizdemi kalıcaksın yurtlarımızda mı deniliyor ve asla ısrar edilmiyor.Akademik kadrosu zaten özenle seçilmiş insanlardan oluşuyor.Hiçbir şekilde derslerde siyasi bir konuşma olay olmuyor.Derste sadece ders işleniyor.Ulaşım demişsin ulaşım için Saat 7:00-11:00 arası ve 14:00-17:00 arası ring servisler ücretsiz şekilde okula götürüyor.Servisler Metrobüs son duraktan kalkıyor metrobüs zaten çok büyük bir kolaylık ulaşım sorunu yaşamassın alternatif olarakda Hadimköy ÖHO-E60(Mecidiyeköy-Kampüs arası),76F(Beylikdüzü Kampüs arası) gibi otobüsler var.Soruna gelince Aydın üniversitesiyle Fatih Üniversitesini karşılaştırmaya sokmak bile anlamsız.Urap 2013 verilerine bakarsan zaten ne demek istediğimi anlarsın.

Neden bu kadar uzun yazdım bilip bilmeyen okuyan okumayan herkes kulaktan dolma bilgilerle yorum yapıyorlar.Ben sadece 1 Sene içinde gördüklerimi paylaşmak istedim.

Genelde okuyanlarla konuştuğumda siz gibi düşünüyor zaten hocam ama diğer insanlar biraz
    kulaktan duyma bilgilerle üniversite hakkında kötü yorumlar yapabiliyor eğer siz gibi okuyanlar
    her şeyi açık açık yazarsa herkes gönül rahatlığıyla okul hakkında doğru bilgiler elde edebilir.

Okulun akademik kadrosu ile ilgili şüphem yok herkes başarısını dile getiriyor ama şu ulaşım işi
    akılma çok takılıyor zorlanır mıyım baya oda olur gider gibi geliyor bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: drselkatmis

Bide şunu söylemek lazım cemaatin lisesi var ama üniversitesi yok üniversiteler Mütevelli tarafından idare edilir tüm özel okullarda olduğu gibi cemaat sadece yurtlarda felan etkilidir ve o okullara yönlendirme yapar ama üniversitede öyle bir baskı olmaz bu bu tür yorumlara bakma kimin okulumuz felan salla bunları araştır okuyanlar konuş sonra kararını ver birileri desin burun bu cemaatin AKP'nin sen takma filler hep kavga eder

Bu konuda haklısnız hocam okuyanlarla konuştum hep hiç kimse de cemaat üniversitesi bu kesinlikle gidilmez falan böle bi durum yok.
  • quote:

valla çalışır misler gibi 6-7bin liraya altıma arabamı alma imkanım olabilir (tabi ginede zor) ama bunun bu sefer benzin masrafı var :) valla muhtemelen Fatih Üniversitesini yazacam Bayrampaşa'dan geliş gidip yapcam bi şekilde olur gibi geliyor ya. Bu arada incelediğim kadarıyla okul Bayrampaşaya 30km falan

• Vatan hainlerine para verirrm diyosan fatih
  • FreeRunner kullanıcısına yanıt
    ne vatan hainleri vardı iki yıl önce yaka paça içeri alınan, şimdi hepsi vatan kahramanı. eğitimden bahsediyoruz, eğitimin dışına çıkmayalım. siyasi fikirlerinize çok da muhtaç değiliz.
  • efe.1905se kullanıcısına yanıt
    o kadar uzak değil gibi hocam ya :) bende bilmiyorum valla 30 km falan ama ulaşım nasıl sağlancak aklıma baya takılıyor.

Fatih'in kadrosundan artık şüphem yok herkes bu şekil düşünüyor neredeyse.
  • Ak parti il baskaninin kuzeni fatih uni mezunu thy mudurdu adam terfi beklerken rutbesini dusurmusler
    Kosk secimlerini Rte kazanirsa bir de baskanlik sistemine gecerse iste o zaman gorursun fatih universitesini
    Galatatasaray bogazici ile yarismasi komik
    universite cemaat kontrolundedir
    Yurtlar abiler kontrolunde
    Ha baskida kmsenin kafadina silah dayamazlar ama yine de oluyor
    Ama karar senin 5 senede akp dagilir dersen gir yoksa cok zor durumda kalirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrX -- 13 Temmuz 2014; 16:22:37 >
    bende bayrampaşa oturuyorum metrobüs metro filan kolaylıkları var ulaşımda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.