Şimdi Ara

Fatih terim takımı gazla oynatıyor (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fatih terim teknik taktik bilmeyen takımı sadece gaz vererek oynatıyor diyenler bu yıl 11 yabancı oynatarak şampiyon olduğumuza laf ediyor. Yabancı futbolcular nasıl gaza geliyor her ülkenin gazı farklı değil mi ? Yerli sınırı gelmesi lazım acilen. sınıra takılan yerlilerimiz yurduşındaki takımlara giderek kendilerini geliştirirler.

• Tercüman gaz veriyor. O tercümanla herkes sampiyon olur. Terim’le falan alakası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gazla oynatıyor diyeler terim tudordan sonra geldiğinde 11 yabancıya gaz vereemez başarısız olacak diyordu. Hatta daha mesajları duruyordur. Özellikle beşiktaşlılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Gazla oynatıyor diyeler terim tudordan sonra geldiğinde 11 yabancıya gaz vereemez başarısız olacak diyordu. Hatta daha mesajları duruyordur. Özellikle beşiktaşlılar
    Aynen öyle çok iyi hatırlıyorum, hatta sevinenleri de vardı bunların. Şimdi sorsan gitsin de Türk futbolu kurtulsun vs..
  • Türkiyede rakipler asla başarısızlığı kabul etmezler beceriksizliklerini kabul etmezler sadece iftira atarlar ve ağlarlar. Daha fazlasını yapabilecek kapasiteleri yoktur.

• terim teknik, taktik bilmez. gaz, motivasyon onun uzmanlık alanları.
  • Madem sadece gaz ile 8 şampiyonluk alınabiliyor o zaman taktik bilgisine gerek yok sizde gaz yapabilen bi hoca bulun diğer takım taraftarları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Madem sadece gaz ile 8 şampiyonluk alınabiliyor o zaman taktik bilgisine gerek yok sizde gaz yapabilen bi hoca bulun diğer takım taraftarları :)
    Onlar gaz yapanı bulamaz, ama hava yapanı iyi buluyorlar.
  • Önemli olan oyuncularin gazlı olması pyuncuyu gazlı secersen terimle uyumlu oluyor burdan transfer komitesine sesleniyorum alacaginiz oyuncuları alttan kontrol edin gaz uyumu var mı yoksa bırakın almayın gazsız oyuncu oynamaz önemli olan GAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: relling

Türkiyede rakipler asla başarısızlığı kabul etmezler beceriksizliklerini kabul etmezler sadece iftira atarlar ve ağlarlar. Daha fazlasını yapabilecek kapasiteleri yoktur.
    Emin ol bizde öyleyiz

• Gazını mazını bilmem de Terim 25 senedir tokatlıyor , tokatladıklarının arasında bir sürü Gs taraftarı da var.Adam takımının 7,8 şampiyonluğuna sevinemedi daha büyük acı olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Önemli olan oyuncularin gazlı olması pyuncuyu gazlı secersen terimle uyumlu oluyor burdan transfer komitesine sesleniyorum alacaginiz oyuncuları alttan kontrol edin gaz uyumu var mı yoksa bırakın almayın gazsız oyuncu oynamaz önemli olan GAZ
    Bu ne kardesim ya araba mı alıyorsun honda civic al gaz uyumu süper

• Gaz falan bilmem ama şuan taktik bilgisi yeterli değil. Avrupada bir çok genç teknik direktör daha iyi seviyelerde. Grupta schalke ve avrupa da benfica maçlarında rezil futbolu hatırlayın. schalke bundesligayı 14. bitirdi ama bizi perişan etti. Maalesef ancak bizim vasat ligde başarılı olabiliriz.
  • Takımın başına taktik bilen birini getirelim şampiyonlar Ligi'nide alsın o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanhu11 -- 16 Haziran 2019; 16:11:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

Gaz falan bilmem ama şuan taktik bilgisi yeterli değil. Avrupada bir çok genç teknik direktör daha iyi seviyelerde. Grupta schalke ve avrupa da benfica maçlarında rezil futbolu hatırlayın. schalke bundesligayı 14. bitirdi ama bizi perişan etti. Maalesef ancak bizim vasat ligde başarılı olabiliriz.
    Fatih hocaya taktik bilgisi yeterli değil diye eleştiriyorsan senin taktik bilgin bayağı fazla olmalı.
    Sen geç bari takımın başına... şu taktik bilginden faydalanalım
  • alpjasper kullanıcısına yanıt
    varsa öyle bir imkanın getir tabi :)
  • quote:

varsa öyle bir imkanın getir tabi :)
    Sokaktan 10-15 çocuk toplasak bırak taktiği ısınma antremanını yaptıramazsın.
  • vaypcnet kullanıcısına yanıt
    Ben işin şakasına söyledim de benim işim teknik direktörlük değil. Fatih terimin taktik bilgisini beğenmiyorum. Herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Sizler sanırım sadece süper lig izlediğiniz için terim size taktik deha olarak geliyor. Açın 2-3 avrupa ligi izleyin sonra bizim leş futbolumuzu izleyip fanatiklik yapmadan cevaplayın. Geçen sezonda deplasmanlarda yokları oynayan takımı unuttunuz 5 güne. Şampiyonlar ligi tarihinin en kolay grubundan çıkamayan takımımız vardı. S04 bizi perişan etti avrupada kendileri bundesligayı 14. bitirdi. Almanya ligi 14.sü bizi sahadan sildi 35'li yaşlarda teknik direktörleriyle. Biz ne yaptık ? Ne oynadık? Gol atma planımız neydi? Feghouli kaç kere bize maç aldı kendi yeteneğiyle. Fatih terim bu adamı ilk devre oynatmadı şans bile vermedi. sinan gümüş denen vasıfsızı oynattı şampiyonluğu zora soktu. Epruanu sakatlanmasa şampiyonda olamazdık. Terimin Galatasaray a kazandırdıklarına bir şey dediğim yok lakin şuan ki taktik kapasitesi yeterli değildir.Ne kendisinin nede yardımcılarının.

• quote:

Ben işin şakasına söyledim de benim işim teknik direktörlük değil. Fatih terimin taktik bilgisini beğenmiyorum. Herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Sizler sanırım sadece süper lig izlediğiniz için terim size taktik deha olarak geliyor. Açın 2-3 avrupa ligi izleyin sonra bizim leş futbolumuzu izleyip fanatiklik yapmadan cevaplayın. Geçen sezonda deplasmanlarda yokları oynayan takımı unuttunuz 5 güne. Şampiyonlar ligi tarihinin en kolay grubundan çıkamayan takımımız vardı. S04 bizi perişan etti avrupada kendileri bundesligayı 14. bitirdi. Almanya ligi 14.sü bizi sahadan sildi 35'li yaşlarda teknik direktörleriyle. Biz ne yaptık ? Ne oynadık? Gol atma planımız neydi? Feghouli kaç kere bize maç aldı kendi yeteneğiyle. Fatih terim bu adamı ilk devre oynatmadı şans bile vermedi. sinan gümüş denen vasıfsızı oynattı şampiyonluğu zora soktu. Epruanu sakatlanmasa şampiyonda olamazdık. Terimin Galatasaray a kazandırdıklarına bir şey dediğim yok lakin şuan ki taktik kapasitesi yeterli değildir.Ne kendisinin nede yardımcılarının.
    Anlamamakta ısrar etme , birinin bir konu hakkındaki bilgi seviyesine dair yorum yapabilmek için senin o konuda bilgi sahibi olman gerekir.Sen bu konu hakkında bilgi sahibi değilsin o yüzden yorum yaparken ancak "şu hoca şundan daha iyi" gibi yorumlar yapabilirsin ki onu da yapamıyorsunuz zira Terim hepsini tokatlıyor.Şampiyonlar ligi olayına gelince , rakipler seni taktik dehaları sayesinde değil, daha pahalı daha iyi oyuncularla daha iyi bir ligde ve daha hızlı oynama avantajı sayesinde yeniyor.Yeterli kadro kurulduğunda orada da gitmen gereken yerlere gidiyorsun zaten.

• Adamda haklı mazot benzin pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.