Şimdi Ara

Fatih hocanın Gökhan zan üzerindeki ısrarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gökhan Zan baştan beri hataydı ki.Beşiktaş ne sevinmişti sattık diye.
    Neyse gökhan gider veli gelir o değil de, benim dikkatimi çeken Elmander oyuna girdikten sonra arkadaşlarına "Four-Four-Two" yani 4-4-2 taktiğini anlattı ve sonrasında oyun açıldı.
  • G.zan bu futbol dönemine yakışmıyor kaldıki Galatasaray için tartışıyoruz.
    Çevik bir forvet çok rahat G.Zan' ın içinden geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

quote:

Orijinalden alıntı: Stones_

Gökhan'ı tercih etmesinin tek sebebi defanstan topu iyi çıkarıyor. Yerden sert ve düzgün paslar. 1 metre yanındakine al gülüm ver gülüm yapmıyor yani. Bu yönünü bende beğeniyorum ama dinamik ve hızlı değil. Çabuk değil. Aslında çok kilosuda yok. Biraz hızlansa müdahaleleri daha çabuk olsa herkes beğenir.

Golü gökhanın pas hatası yüzünden yedik ?????

Ben zaten ne demişim orada. Dinamik değil, müdahalelerde yavaş kalıyor. Topu kaptıran son oyuncu Zan olmayacakya memlekette. Şöyle bir 4-5 maç geçsin belli olur her şey. Ceyhun duruyor yedekte.

• Ligde 8. olduğu sezondan sonra yenilenme sürecine giren ve kadrosundaki çoğu oyuncuyu değiştiren Galatasaray'ımızın as stoperi Gökhan Zan.

Bu cümleyi okurken içinizden amansızca küfür etmek gelmiyorsa kendinizi sorgulamanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rulaZz

Ligde 8. olduğu sezondan sonra yenilenme sürecine giren ve kadrosundaki çoğu oyuncuyu değiştiren Galatasaray'ımızın as stoperi Gökhan Zan.

Bu cümleyi okurken içinizden amansızca küfür etmek gelmiyorsa kendinizi sorgulamanız lazım.

Servet'i, hatta sol bek Hakan Balta'yı da ekleyebiliriz.
  • quote:

quote:

quote:

Gökhan'ı tercih etmesinin tek sebebi defanstan topu iyi çıkarıyor. Yerden sert ve düzgün paslar. 1 metre yanındakine al gülüm ver gülüm yapmıyor yani. Bu yönünü bende beğeniyorum ama dinamik ve hızlı değil. Çabuk değil. Aslında çok kilosuda yok. Biraz hızlansa müdahaleleri daha çabuk olsa herkes beğenir.

Ben zaten ne demişim orada. Dinamik değil, müdahalelerde yavaş kalıyor. Topu kaptıran son oyuncu Zan olmayacakya memlekette. Şöyle bir 4-5 maç geçsin belli olur her şey. Ceyhun duruyor yedekte.

Servet'ten tek artısı belki de ayağını ona göre daha düzgün ve verimli kullanması.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

quote:

quote:

Servet'ten tek artısı belki de ayağını ona göre daha düzgün ve verimli kullanması.

Aynen öyle. Servet'in pas atabilme kabiliyeti zayıf. Aslında her ikiside birbirinden farklı. Yani Zan'ın kumaşı biraz Servet'te, Servet'inki de Zan'da olsa tam olacak

• Gökhan Zan yerine bende isterdim Ceyhun'u Semih'i oynatmak ama bunlar birer kapalı kutu 3-4 maçlık durumuna göre yapabiliyoruz ne yazık ki bu oyuncular Türkiye Kupası'nda oynayıp kendini gösterebilir ki Gökhan'da ilk yarıda gayet iyi oynadı ve Semih'i oynatmak hava hakimiyetimizi karşı takıma vermektir Ceyhun'da tecrübesiz olduğu için mutlak 3 puan alınması gereken maça Gökhan ile çıkarak en doğru şeyi yapmıştır Fatih Terim
  • Ersan ve Serdar Kesimal gibi 2 oyuncuyu kacirirsa yonetim olacagi budur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.