Şimdi Ara

Fat32 den NTFS ye çevirme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar. Forumda NTFS ye çevirme konusu buldum bi tane yazılanları komut ekranına girdim fakat bana : Yeterli ayrıcalığınız olmadığından erişim engellendi . Bu hizmet programını yükseltilmiş modda başlatmanız gerek mesajını veriyor. Ne yapmam gerekiyor ?

• format atarakmı atmayarakmı deniyorsunuz. format atmadan adını unuttum bir yazılımla yapıla biliyordu olmazsa yazılım genelden sorarsınız, ki olsa dahi formatsız sorun verebilir.en temizi formatla ntfs yapmak
  • 1.güvenli modda administrator/yönetici kullanıcı adıyla komutu tekrar deneyebilirsin.
    2.oturum açma-kapama şeklini değiştirip (windows karşılama ekranını kaldırarak) buraya administrator/yönetici olarak oturum açıp gene komutu yazabilirsin.
    3.grup poliçelerinden yetkilerini yönetici olarak ayarlayabilirsin(duruma göre kısıtlanmış bir hesap kullanıyorsun)
    not: yönetici olduğun halde işlemi yapamıyorsan partisyon üzerindeki sahiplik ve yetkilerin kısıtlanmış olabilir. bunları klasör seçenekleri---> görünüm -->basit dosya paylaşımını kullan kutucuğundaki işareti kaldırdıktan sonra; hdd bölümün-->özellikler--->güvenlik bölümünden kontrol edebilirsin.
  • Arkadaşım uğraşmana gerek yok Partition Magic programı ile işini rahatlıkla halledebilirsin diye düşünüyorum tabi karar senin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.