Şimdi Ara

Fast foodcularda 2 3 Ay Çalışılırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazın çalışıcam fast foodcular 2 3 ay için beni alırlar mı ?
    Birde ben direk gidip iş arıyorum mu diyim yoksa internete bunlar iş ilanlarını verir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç çalışan birisi yokmu bizi aydınlatsa
  • internette vermezler. arayacaksın
  • burger king falan diyorsan ben gidip başvurmuştum bi keresinde.

3 aylık dersen büyük olasılıkla almazlar.uzun süreli çalışan arıyorlar ama şansını dene.

git dükkana orda söyle müdür gelir seninle ilgilenir zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuyorum dersen almazlar okuyorum deme min 1 sene çalışacağım demen lazım internette verirler ama görüşmeye çağırma ihtimalleri az anca yeni mağaza açarlarsa falan en iyi yöntem git bir mağazaya cv bırak müdürle görüş ama tavsiyem çalışma çalıştım ... bir yer
  • Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    Üniversite için para lazım kimse 3 aylık dönem için iş vermeye yanaşmıyor burger king gibi yerler part-time öğrenci alınca 3 aylık girebilirim diye düşünmüştüm böyle deyince iyice umutsuz oldum :/
  • muratcimen98 M kullanıcısına yanıt
    10 sene çalıştım istediğini sorabilirsin
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    -3 aylık süre için işe alırlarmı?
    -Yeni giren birisi ne kadar maaş alır?
    -İş başvurusunu nasıl yapmalıyım nasıl ulaşmalıyım ?

Şimdiden teşekkür ederim
  • 2-3 ay çalışacağını filan söyleme 2-3 ay sonra iş bana uygun değilmiş yoruldum de ve kaç
  • Eğer liseden mezunsan işin kolay. Üniversiteye gitmeyi düşünmüyorum kariyer yapacağım de.

Ben lisede okurken açıköğretime geçeceğim diyip 2 yıl 3 aylığına 2 farklı şubede çalışmıştım. İkisine de okulu bıraktım açık öğretime geçtim diyip girdim yaz bitince bıraktım.

Yemek + asgari ücret veriyorlar. Bir yıl yürüme mesafesindeydi şube; diğer şubede de müdürün yolu üzeriydi arabayla bırakırdı vardiya denk geldikçe. AVM içerisinde tanıdık yapınca bir yerden sonra araba bulunuyor zaten
  • internetten olmuyor gidiceksin kasaya böyle böyle eleman arıyomusunuz diye soracaksın bide özgüvenli ol eleman lazımsa %70 alırlar bide girerken 2-3 ay deme gir 2-3 ay sonra istifa edersin sözleşme vs yok
    Çok öğrenci giriyo çıkıyo.O tür işler öğrenciler için biçilmiş kaftan.Ama muhakkak restoran müdürüne baştan belirt 3 ay çalışıcam diye üniversite yada ne okuyosan onu söyle ama çalışacağın zaman zarfında part time gün olmaz onu söyleyeyim.
    %100 kabul eder diyemem ederde etmezde ama kabul ederse muhakkak saatlerini söyle çünkü 4 vardiya var açılış-ara-akşamcı-kapanış.
    İş başvurusunu restorandan müdüre yapıyosun ilk giriş asgari ücret terfine göre artar sana kalmış yemek onlardan puanları var her şeyi yiyemiyosun kaç saat çalışırsan o kadar puan puanına göre yemek yol parası yok sadece kapanış olursa gece geç saatte onlar bırakıyor.
    Haftada 1 gün izin oda hafta ortası olur hafta sonu mazeretsiz olmaz sınavın olursa orası ayrı verir iznini hafta sonu.
    Restoranda ayrı ayrı bölümler var sen az çalışacağın için hep içeride olursun hazırlık yerinde.

Dediğim gibi müdürle konuş her şey senin konuşmanda öğrenci olduğunu paraya ihiyacın olduğunu söyle avm lerde biraz zor olur %50 ama tek restoranlarıda %75-100 dene.

Kafana takılan bi şey olursa sor tekrardan bol şans

Üniversiteyi kazanamadım de bu yıl tekrar hazırlanıcam hazırlanırken para biriktircem daha sonra sizinle part time devam etmeyi düşünüyorum isterseniz dersin alırlar büyük ihtimal. 3 Aylık dönemden çok bir de kimse tecrübesiz eleman almak istemiyor ya bir yerde tanıdığın olacak ya da tecrübe. Kolay gelsin inşallah bulursun.
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 ay diye belirtirlerse almazlar uzun dönem diye girsin sonra çıkmasına yakın ay başından önce haber versin genelde 2 hafta ama sözleşmede 1 ay yazıyordu ben girdiğimde sözleşmeyi iyi okusun ona göre ben şu tarihte çıkıcam der işi bırakır.
  • 3 ay 5 ay dersen almazlar %90 çünkü adamlar tam işi öğretiyor vs. tam alışıyorlar pat işi bırakıyorsun e bu da haydıı ta en baştan adam bul yetiştir çok uzun sürüyor o yüzden hiçbir işe girerken 2-3 ay vs diye süre belirtme gir bırakacağın zaman taşınıyoruz de veya kuzenlerimin izmirde antalya da falan oteli var oraya çalışmak için gidecem de uydur bırak işi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.