Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bu oyuna yeniden başlamak istiyorum. Şimdi size birkaç sorum olacak arkadaşlar. Oyuna kendi orjinal haritası ile mi başlayayım yoksa önerebileceğiniz engebeli ve köy ortamı tarzında haritalar var mı?

Daha önce hiç harita modlarını denemedim ve nasıl yapıldığını da bilmiyorum. Normal oyuna girerken mod yükler gibi mi yüklüyoruz? Yoksa yeni save mi oluşturmanın gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Itachi.

Benden tüm farm sevdalılarına gelsin

Yahu nerden attın sen bu videoyu. Gün boyu dilime dolandı. Hay Allah.

• Güzelll amacım herkese bu şarkıyı söyletmek.
  • Oyundaki ilk seçimde zor mu olsun kolay mı olsun diyor ya onların altında birşey yazıyormuş ben direk bodoslama zor modu seçmiştim. Meğerse zor modda bana 100 bin euro kredi kitliyorlarmış kolay modda ise 25 euro hibe para veriyorlar

Şimdi ben merak ettim siz hangi zorluk modunda oynuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 22 Kasım 2016; 20:10:37 >
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Valla hocam kolayda bile biyerlere gelmek baya uzun suruyor zorda dusunemiyorum
    Ne kolay ne zor normal mod + altınları bulup 1 milyonla başlamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Ne kolay ne zor normal mod + altınları bulup 1 milyonla başlamak.

O altınları bulan sendin değilmi oyunun başlarında sana kızıyorduk hile sayılır o diye şimdi bende aynısını yapıcam galiba yeni başladığım için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 22 Kasım 2016; 21:02:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Valla hocam kolayda bile biyerlere gelmek baya uzun suruyor zorda dusunemiyorum

Ben önceden zor modda oynuyordum krediyi zar zor ödemiştim save dosyaların silindiği için yeniden başlıcam tabiki kolay modda

Evet bendim.

Para kazanmak aşırı zor ki yapımcılarda böyle bir seçenek eklemişler bize de kullanmak düşer. Hazineciliği ormancılık, hayvancılık gibi ek görev olarak düşünebilirsiniz.
  • O 1 milyonu bulunca ilaç gibi gelecek emin ol. Yarım saat sağa sola koşturmaya kesinlikle değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

O 1 milyonu bulunca ilaç gibi gelecek emin ol. Yarım saat sağa sola koşturmaya kesinlikle değer.

Az önce oyuna kolay modda başladım. Belki bana güleceksiniz ama oyunda 2 tane harita varya biri sosnovka haritası ben ona hiç aldırış etmemiştim alt tarafı harita diye ama bugün ilk defa girdim harita çok güzel tam istediğim gibi ortam var ama ekipmanları diğer haritaya göre biraz daha kalitesiz veriyor
  • Oyuna yeni başlıyanlar bolca iş alcak.para biriktircek.ve tarla satın alıp soya fasulyesine devamli yardircak.4 tane guneş paneli koyucak.masraflarını guneş panellerine kitliycek.sonra yavas yavas buyuyorsun.ancak oyunda cok dengesizlikler var.soya fasulyesi cok para kazandiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Oyuna yeni başlıyanlar bolca iş alcak.para biriktircek.ve tarla satın alıp soya fasulyesine devamli yardircak.4 tane guneş paneli koyucak.masraflarını guneş panellerine kitliycek.sonra yavas yavas buyuyorsun.ancak oyunda cok dengesizlikler var.soya fasulyesi cok para kazandiriyor.

En büyük saçmalık bu işte. Fiyatların çok değişken olması gerekiyor mesela. Diğerlerini ekmek için hiç bir sebep bırakmıyor ki insana oyun.
  • Kardeşler kusura bakmayın yeri değil ama oyunun ps4 için ayrı bir konusu var mı yoksa buradan salça olsak sorun olur mu Bu oyunda İngilizce iyi seviye şart mı yoksa görsellerden oyunu rahatça oynanır mi ? Ben ise biraz merak sardı ps4 versiyonunu alıp oynasam mi diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Kardeşler kusura bakmayın yeri değil ama oyunun ps4 için ayrı bir konusu var mı yoksa buradan salça olsak sorun olur mu Bu oyunda İngilizce iyi seviye şart mı yoksa görsellerden oyunu rahatça oynanır mi ? Ben ise biraz merak sardı ps4 versiyonunu alıp oynasam mi diye düşünüyorum

Pc de oyun Türkçe ps4 ü bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Oyuna yeni başlıyanlar bolca iş alcak.para biriktircek.ve tarla satın alıp soya fasulyesine devamli yardircak.4 tane guneş paneli koyucak.masraflarını guneş panellerine kitliycek.sonra yavas yavas buyuyorsun.ancak oyunda cok dengesizlikler var.soya fasulyesi cok para kazandiriyor.

Valla hocam ben direk kredi çekip birkaç ufak ormancılık ekipmanı aldım bu saatten sonra elin işinde çalışam sıkıyor insanı.
    Bugün senin yaptığın hesapları yaptım şimdi ben traktöre ön yükleyici ve arkaya ağaç yüklemek için TIR dorsesi aldım. Ben bu ön yükleyiciyi çok iyi pratik şekilde kullanıyorum yani bir dorseyi 30 dakikada ağaçları kesip doldurabilirim ve atölye bana rahat bir dorseye 35-40 euro para veriyor ARTI arka planda işçi çalıştırabiliyorum.
    Şimdi ben işçi çalışsam 30 dk ya 40 euro alacağımı zannetmiyorum ve arka planda da işçi çalıştıramıyorsun hatta zaman durmuş oluyor ve insanı belli bir zaman sonra acayip sıkıyor.

Dediğin gibi soya fasulyesi çok kazandırıyor

• Steam de update ile tr oluyor bildiğim kadarı ile ama ps4 8 10 sayfaya baktım netten bir bilgi yok. Playstation Store de de bir şey yazmıyor. Bakalım belki bilen vardır yardım eder inşallah.

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Konsollarda ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Tavsiyem PC'ye almanız. Modlar vs PC'de daha önü açık bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Kardeşler kusura bakmayın yeri değil ama oyunun ps4 için ayrı bir konusu var mı yoksa buradan salça olsak sorun olur mu Bu oyunda İngilizce iyi seviye şart mı yoksa görsellerden oyunu rahatça oynanır mi ? Ben ise biraz merak sardı ps4 versiyonunu alıp oynasam mi diye düşünüyorum

Oyunun pc versiyonu türkçe dil desteği var hocam. Oyun genel anlamda pek ingilizce gerekmiyor ama bazı fiyat endeksleri için mali kayıtları kontrol etmemiz gerekiyor tabi burda iyi ingilizce bilmek gerekiyor. Aynı şey ekipman tuşları içinde geçerli fonksiyonlarını bilmen gerekiyor:)

• Bu işler hep aynı mı? Yoksa bana mı sürekli aynı iş geliyor?

Biçerdöverle biç, sıvı hayvan gübresi kullan, pulluk çek, kultivatör çek ve ek!

Silaj yapayım, katı hayvansal gübre atayım vs bunlar yok mu?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.