Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Farming Simulator [PC ANA KONU]

Az önce bilgisayarı acayim hem video cekeyim hemde az oynayayim Dedim Ama açılırken böyle oldu

Açılış ayarın nasıl bozuldu ki. Bios'a girip açılışta hdd kısmını seç.

• Hocam teknik yardım konu açtım detaylı anlattım onu ve çok şeyi yaptım kurtarmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam dediğin böyle olur biizm akıllı tv de ağaç motoru satanlara benziyor mu hiç

• arkadaslar bu garaj da tamirhane var.aracların bakım masrafi alınmaz diyor.koydum ama hala gunluk bakım masrafı kesiliyor.nedir bu tamirhane nin espirisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar bu garaj da tamirhane var.aracların bakım masrafi alınmaz diyor.koydum ama hala gunluk bakım masrafı kesiliyor.nedir bu tamirhane nin espirisi?

Sen yanlış anlamışsın. Onun mantığı şu. Hani satın alma yerine gittiğin zaman güçlendirme yaparken ekstra masraf alıyor ya senden. İşte bu onu almamasını sağlıyor. Bir nevi el emeğini almıyor artık. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

arkadaslar bu garaj da tamirhane var.aracların bakım masrafi alınmaz diyor.koydum ama hala gunluk bakım masrafı kesiliyor.nedir bu tamirhane nin espirisi?

Sen yanlış anlamışsın. Onun mantığı şu. Hani satın alma yerine gittiğin zaman güçlendirme yaparken ekstra masraf alıyor ya senden. İşte bu onu almamasını sağlıyor. Bir nevi el emeğini almıyor artık. :)

tşk ederim.satıyorum hemen.inek alırım:D
  • oyunda soya fasulyesi kadar kolay para kazandıran başka bişey yok.50 tane inek var.bir sürü magzeme makina istiyor.ustelik cok ugraştırıyor.
  • Hocam yapabildiniz mi bilgisayarınızı? Course play modu ile ilgili video yapacak mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hdd ölmüs

Yeni hdd için fırsat kolluyorum

Ozaman kadar başka arkadaş yaparsa izleruk yapan olmazsa yeni hdd alınca Ben yapacağım : D

• Bugün hayatımın en büyük hatasını yaptım 1.3 güncellemesi için oyunu silip yeniden kurmam gerekiyordu bende cclenar programı ile kaldırdım tam kaldırırken save dosyaları aklıma geldi ama iş işten geçmişti herşey silindi şuan oyuna giresim bile gelmiyor artık o kadar emeğim boşa gitti ona yanarım:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Bugün hayatımın en büyük hatasını yaptım 1.3 güncellemesi için oyunu silip yeniden kurmam gerekiyordu bende cclenar programı ile kaldırdım tam kaldırırken save dosyaları aklıma geldi ama iş işten geçmişti herşey silindi şuan oyuna giresim bile gelmiyor artık o kadar emeğim boşa gitti ona yanarım:((

geçmiş olsun.benimde oyun mod lardan dolayi sanırım bozulmuştu. alt tab yapınca oyun siyah ekranda kaliyordu.pc ye reset atmadan siyah ekran gitmişyordu.oyunu sildim yeniden kurdum düzeldi.

bu arada oyun tam sürüm degilmi arkadaşlar.oyunun optimizasyonu nvidia tarafından exprience de gozukmuyor.
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam

Benimde hdd çöktü yeni hdd alacagim yarin, bende yeni saveden baslayacagim : D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Bugün hayatımın en büyük hatasını yaptım 1.3 güncellemesi için oyunu silip yeniden kurmam gerekiyordu bende cclenar programı ile kaldırdım tam kaldırırken save dosyaları aklıma geldi ama iş işten geçmişti herşey silindi şuan oyuna giresim bile gelmiyor artık o kadar emeğim boşa gitti ona yanarım:((

geçmiş olsun.benimde oyun mod lardan dolayi sanırım bozulmuştu. alt tab yapınca oyun siyah ekranda kaliyordu.pc ye reset atmadan siyah ekran gitmişyordu.oyunu sildim yeniden kurdum düzeldi.

bu arada oyun tam sürüm degilmi arkadaşlar.oyunun optimizasyonu nvidia tarafından exprience de gozukmuyor.

Saolun hocam. Bazı oyunları GeForce Experience desteklemiyor. Genelde ekran kartı için hafif olan oyunları desteklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 21 Kasım 2016; 20:36:36 >

• quote:

Geçmiş olsun hocam

Benimde hdd çöktü yeni hdd alacagim yarin, bende yeni saveden baslayacagim : D

Saolun hocam:( senin oyun orjinal değilmiydi? Oyun onun online yedeğini almış olması lazım.

Size de çok geçmiş olsun hocam harddiskte önemli dosyalarınızı kurtarabildiniz mi bari?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 21 Kasım 2016; 20:36:58 >
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam hicbirseyi kurtaramadim hddyi direk çöpe attım, en cokda ders notlarimin gitmesine yaniyorum

evet orjinal hatta forumdan bazı arkadaşlar server satın almıştı beraber takiliyorduk

Yalnız online save nasıl oluyor anlamadım ilk defa duydum

Edit: singleplayer için save siliniyor ama server savesi silinmiyor o hep var
    Benim singledeki save geri gelmez diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 21 Kasım 2016; 20:41:33 >
  • var hocam.steam in online save dosyasını alıyor.ben iş yerimde oynadıgım oyunu hic bişey yapmadan eve gidince evden devam ediyorum.

• Benden tüm farm sevdalılarına gelsin
  • quote:

Saolun hocam hicbirseyi kurtaramadim hddyi direk çöpe attım, en cokda ders notlarimin gitmesine yaniyorum

evet orjinal hatta forumdan bazı arkadaşlar server satın almıştı beraber takiliyorduk

Yalnız online save nasıl oluyor anlamadım ilk defa duydum

Edit: singleplayer için save siliniyor ama server savesi silinmiyor o hep var
    Benim singledeki save geri gelmez diye biliyorum

eğer oyunu steamdan satın aldıysanız tekrar steam ile bağlanarak oyunu açarsanız kaldığınız yerden devam etmesi lazım

• Farming Simulator [PC ANA KONU]

Amerika'lı çevreciler şokta!

Göl kenarı oteldeki ağaçlar her geçişimde oyunu dondurduğu için kesme zamanları gelmişti. Ayrıca büyük talep gelmesi ve silaj makinesi ihtiyacımdan dolayı ağaçlar kestim. Bunu gören çevreciler beni protesto etmeye geldiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 22 Kasım 2016; 0:20:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Farming Simulator [PC ANA KONU]

Amerika'lı çevreciler şokta!

Göl kenarı oteldeki ağaçlar her geçişimde oyunu dondurduğu için kesme zamanları gelmişti. Ayrıca büyük talep gelmesi ve silaj makinesi ihtiyacımdan dolayı ağaçlar kestim. Bunu gören çevreciler beni protesto etmeye geldiler.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.