Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
17
Favori
309.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istediğiniz kadar para (traktör ve biçer) almak için Belgeler/MyGames/Farming Simulator 2013/savegame1/careerSavegame.xml dosyasını not defteri ile açıp Düzen menüsünden Bul tıkla money yaz sonrakini bul dediğimizde money gelecek, örn; money="11851" tırnak içerisine istediğiniz kadar miktar girip kaydedin oyunda o kadar paranız olacak örneğin ben 9999999999 dolar yaptım çiftliğin her yeri traktör biçerdöver oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisdh

Arkadaşlar aranızda yok mu youtubedan rehber hazırlayacak birisi. Türkiyede rehber olmadığı için bayağı ilgi görecektir diye düşünüyorum.

buyrun ben rehber olayım değişen fazla bir olay yok eski serilere göre yine tarlayı ek biç sat döngüsü devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

quote:

Arkadaşlar aranızda yok mu youtubedan rehber hazırlayacak birisi. Türkiyede rehber olmadığı için bayağı ilgi görecektir diye düşünüyorum.

buyrun ben rehber olayım değişen fazla bir olay yok eski serilere göre yine tarlayı ek biç sat döngüsü devam ediyor

Usta koyun aldıydım ben ama evin uzağında bi yere geldi bunları kendi çiftliğimin oralara taşıma şansım yok mu ? Bi de para şifresini yazmadan oyun baya uzun sürcek galiba

• quote:

quote:

Hocam oyuna dair hiçbirşey bilmiyorum. Makinelerin az çok ne işe yaradıklarını biliyorum ama önemli olan bir ürünü yetiştirirken yapmamız gerekenler... Satmak istediğimizde ne yapacağımız... O GPS in yanındaki göstergelerin ne işe yaradığı... Paramızı nasıl kullanmamız gerektiği önemli.
    Frapsle çekip sony vegasla renderladıktan sonra youtubea yükleseniz çektiğiniz videoları, Bence müthiş ilgi görür. Zaten gameplay olarak gösterirsiniz.

• Çok güzel yaaa
  • quote:

quote:

quote:

Hocam oyuna dair hiçbirşey bilmiyorum. Makinelerin az çok ne işe yaradıklarını biliyorum ama önemli olan bir ürünü yetiştirirken yapmamız gerekenler... Satmak istediğimizde ne yapacağımız... O GPS in yanındaki göstergelerin ne işe yaradığı... Paramızı nasıl kullanmamız gerektiği önemli.
    Frapsle çekip sony vegasla renderladıktan sonra youtubea yükleseniz çektiğiniz videoları, Bence müthiş ilgi görür. Zaten gameplay olarak gösterirsiniz.

gps in yanındaki simgeler sırasıyla hız , doluluk oranı( arkada tralier varsa ) yakıt durumu , mevcut bakiye vaktim olursa videolar çekebilirim olmazsa buradan yazılı ve resimli anlatımla yardımcı olurum

• Merhaba arkadaslar oyunu bayadır oynuyorum gercekten ıyı belkı bılmedıgınız bırsey vardır satıs yaparken PDA'dan fıyatlara bakıyoruz o bolumdeyken "9" tusuna bastıgımızda dıger satıs bolgelerını gosterıyor sırayla (Farm Shop , Freıght Yard , Inn , Mıll , Port) ben satıs yerlerının ısımlerını oyun ıcersınde bulamadım ve kendım bulmaya calıstım kendimce bir SS hazırladım umarım yardımcı olur...

Farming Simulator 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 29 Ekim 2012; 22:45:58 >

• Bu bazı ürünlerden sonra çıkan samanı nasıl değerlendiriyoruz? Toplama aletleri var tamam da o balyaları nerede satıyoruz ya da ne için kullanıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Revenge*

Bu bazı ürünlerden sonra çıkan samanı nasıl değerlendiriyoruz? Toplama aletleri var tamam da o balyaları nerede satıyoruz ya da ne için kullanıyoruz?

benim bildiğim balyalar değerlenmekten ziyada inekler süt vermesi için saman niyetine veriliyor
  • romeo hocam buradada bana yardımcı olursun sanırım oyuna bende başlıyorum şimdiden çok sağol üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

romeo hocam buradada bana yardımcı olursun sanırım oyuna bende başlıyorum şimdiden çok sağol üstad

tdu kadar deneyimim yok bu oyunda haberin olsun
  • İnekleri beslemek için bi karışım yapılıyor. Videoda görmüştüm, biri mısırdan çıkan ürün, diğeri grass çimden çıkan balyalar, diğeri normal ekin balyaları ve bir öğe daha var ama onu bulamadım o nasıl oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=iqy2CWPw7dk

Düzenleme: Silage eksik o da benim yaptığım gibi sanırım şu mısır olayı ancak plastik ile kaplayıp fermantasyon olmasını bekleyin diyor. Orayı anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Scofield -- 30 Ekim 2012; 22:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

İnekleri beslemek için bi karışım yapılıyor. Videoda görmüştüm, biri mısırdan çıkan ürün, diğeri grass çimden çıkan balyalar, diğeri normal ekin balyaları ve bir öğe daha var ama onu bulamadım o nasıl oluyor.

Düzenleme: Silage eksik o da benim yaptığım gibi sanırım şu mısır olayı ancak plastik ile kaplayıp fermantasyon olmasını bekleyin diyor. Orayı anlamadım.

silaj yapmak için biçer döver menüsünden en alttaki olanı alıcaksın(arakasına römork takılabiliyor), ektiğin mısır vs biçeceksin, sonra römork dolunca çiftliğin yanındaki alana boşalt ardından boşalltığın ekinin üstünden geç %100 olana kadar sonra fermantasyon için tuşa basılcak yardımda yazıyor ona basınca naylonla üstü kapanıp fermantasyon başlıcak bittiğinde üstü kendiliğinden açılıyor olmadı bir bakarsın.

• Çok sağol evet bir videoda benzer bir şey görmüştüm üstünden traktör geçiyor ve artıyordu ama aklıma gelmemişti öyle birşeyin olabileceği. Mısır ekinini aldım zaten sadece o malzemeyi yapmakta sıkıntı yaşıyordum. Peki bir şey sorayım. Su tankerini sudan doldurduk sonra ne işimize yarıyor?
  • quote:

İnekleri beslemek için bi karışım yapılıyor. Videoda görmüştüm, biri mısırdan çıkan ürün, diğeri grass çimden çıkan balyalar, diğeri normal ekin balyaları ve bir öğe daha var ama onu bulamadım o nasıl oluyor.

Usta ben koyun aldım ama teeee çok uzaklarda bi yerde kendi bahçemize getiremiyoz mu bunları ??

• Bildiğim gelmiyor. Her hayvanın kendi çiftliği var ve orada işlem yapılması gerekiyor.
  • quote:

Bildiğim gelmiyor. Her hayvanın kendi çiftliği var ve orada işlem yapılması gerekiyor.

eyvallah usta bi de bu balya yapma olayı var ama makineyi aldıydım çıkartmıyo balyayı bu ya yanlış şey aldım desem zannetmiyorum ama
  • oyunu kurdum fakat hıc bırsey anlamadıgım ıcın bugdayları bıle bıcemedım bıctımde hep yere dokuldu ne ıle toplıcam ne ıle degerlendırcem hıc bılmıyorum grafıkler olsun oyun ortamı olsun sahane fakat bılmeyınce bır anlamı kalmıyor vıdeo rehberı sart bu oyuna baya karısık geldı bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

oyunu kurdum fakat hıc bırsey anlamadıgım ıcın bugdayları bıle bıcemedım bıctımde hep yere dokuldu ne ıle toplıcam ne ıle degerlendırcem hıc bılmıyorum grafıkler olsun oyun ortamı olsun sahane fakat bılmeyınce bır anlamı kalmıyor vıdeo rehberı sart bu oyuna baya karısık geldı bana

Bır gun eger oyunun orjınalse benım oyuna davet ederım Onlıne uzerınden orada sana anlatımı yaparım ama bu oyunu oynayan arkadaslara tek tavsıyem onlıne olarak coklu oynasınlar yoksa cabuk sıkılıp bırakırsınız..

Bende hayvancılıga daha hıc bulasmadım o koyunların postlarını falan satıyorlar nasıl oluyor toplanıyormu hıc bılmıyorum..
  • quote:

Çok sağol evet bir videoda benzer bir şey görmüştüm üstünden traktör geçiyor ve artıyordu ama aklıma gelmemişti öyle birşeyin olabileceği. Mısır ekinini aldım zaten sadece o malzemeyi yapmakta sıkıntı yaşıyordum. Peki bir şey sorayım. Su tankerini sudan doldurduk sonra ne işimize yarıyor?

sera aldıktan sonra, seranın su deposunu dolduruyorsun ayrıca kepçeyle gübre haznesinide doldurman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.