Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
17
Favori
309.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabılır hocam ama bende sıkıntı yok...
  • Böyle güzel oyunu oynayan yok mu kimseler yok konuda qwerty hocam multiplayer denediniz mi keyifli mi nasıl durum 60 tl vermeye değer mi oyun biraz pahalı gibi. Bu arada yeni başlayanlar için map qwerty hocamın verdiğinin daha büyüğü, ben herşeyin büyüğünü severim diyenler için A B G H N bölgeleri ürünlerimizi satabildiğimiz yerler. C traktör araç ve ekipman aldıgımız yer, M koyun çiftliğimiz, P inek çiftliğimiz.

Farming Simulator 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 4 Kasım 2012; 5:26:35 >

• Ben varım oynayan Oyun çok eğlenceli.Asıl ilgi alanım olan hayvancılığa giremedim bi türlü.Beyler bu balyaları hayvanlara nasıl vereceğiz?Bayağı balya biriktirdim şuan inek alacağım saman niyetine vermeyi düşünüyorum ama nasıl yapacağım hangi aletle yapacağım?

Bu arada modlar çıkmaya başlamış.New Holland marka biçerdöverin modunu indirdim hedefim onu almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 4 Kasım 2012; 15:19:40 >
  • grafikler müthiş
  • türkçe yama gelse hemen denerim oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooteknist_

Ben varım oynayan Oyun çok eğlenceli.Asıl ilgi alanım olan hayvancılığa giremedim bi türlü.Beyler bu balyaları hayvanlara nasıl vereceğiz?Bayağı balya biriktirdim şuan inek alacağım saman niyetine vermeyi düşünüyorum ama nasıl yapacağım hangi aletle yapacağım?

Bu arada modlar çıkmaya başlamış.New Holland marka biçerdöverin modunu indirdim hedefim onu almak.

Daha önce yazdığım gibi benim bildiğim yol yuvarlak balyaları özel bir makina var o makina ile veriyorsun hayvanlara.

http://www.youtube.com/watch?v=N2tCSRJiJZw

7 inci dakikalarda.

• multiplayer için orjinal mi almak gerekiyor.
  • youtube dakı oynanabırlık goruntulerı nıye kotu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooteknist_

Ben varım oynayan Oyun çok eğlenceli.Asıl ilgi alanım olan hayvancılığa giremedim bi türlü.Beyler bu balyaları hayvanlara nasıl vereceğiz?Bayağı balya biriktirdim şuan inek alacağım saman niyetine vermeyi düşünüyorum ama nasıl yapacağım hangi aletle yapacağım?

yuvarlak balyaları kırmızı küçük makinaya atıp yemliğin yanına yanaşıyorsun o ufalıyor, normal balyaları ise kırmızı miker kamyona atıcaksın mikserde yem yapmak için biraz fermantasyona uğramış silaj, bir tane yeşil ot balyası bir tane de normal buğday balyası sonra karıştırıp veriyorsun.

• Oyun çok zevkli multiplayer çok keyifli olur kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Daha önce yazdığım gibi benim bildiğim yol yuvarlak balyaları özel bir makina var o makina ile veriyorsun hayvanlara.

http://www.youtube.com/watch?v=N2tCSRJiJZw

7 inci dakikalarda.

quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

yuvarlak balyaları kırmızı küçük makinaya atıp yemliğin yanına yanaşıyorsun o ufalıyor, normal balyaları ise kırmızı miker kamyona atıcaksın mikserde yem yapmak için biraz fermantasyona uğramış silaj, bir tane yeşil ot balyası bir tane de normal buğday balyası sonra karıştırıp veriyorsun.

İkinize de teşekkür ediyorum

• Hocam oyun multıplayer zevklı zaten ben 2011'i korsan oynadım ve artık gına geldı bıraktım cokta ılerlememıstım ama multıplayer ınanılmaz zevklı oluyor yınede 60 lıra vermektense Yılbasını bekleyıp ındırım gelmesını ummak daha ıyı...
  • Arkadaşlar bu oyunu oynamak için ekstra bir bilgiye ihtiyaç var mı? Çiftçiliğin ç'sinden anlamayan ve daha önce bu tarz bir oyun oynamamış birisi rahatlıkla oynayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Arkadaşlar bu oyunu oynamak için ekstra bir bilgiye ihtiyaç var mı? Çiftçiliğin ç'sinden anlamayan ve daha önce bu tarz bir oyun oynamamış birisi rahatlıkla oynayabilir mi?

Eger hıc bılmıyorsa en azından Ingılızcenın ıyı olması lazım o yoksa saglam bı egıtım alman lazım ..
    Olay basıt aslında Tarlanı; Temızle , ek , sula , biç , depoya at , sat. bu dongu kendı ıcınde sureklı devam etmekte tabi ılk zamanlar sonrasında hayvancılıga da bulasır olur bıter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

quote:

Arkadaşlar bu oyunu oynamak için ekstra bir bilgiye ihtiyaç var mı? Çiftçiliğin ç'sinden anlamayan ve daha önce bu tarz bir oyun oynamamış birisi rahatlıkla oynayabilir mi?

Eger hıc bılmıyorsa en azından Ingılızcenın ıyı olması lazım o yoksa saglam bı egıtım alman lazım ..
    Olay basıt aslında Tarlanı; Temızle , ek , sula , biç , depoya at , sat. bu dongu kendı ıcınde sureklı devam etmekte tabi ılk zamanlar sonrasında hayvancılıga da bulasır olur bıter...

İngilizce var, bir deneyeyim çok teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

İngilizceden ziyade Tarımla Çiftçilikle alakalı bır Ingılızce lazım yanı soyle soylıyeyım
    ben Kursa gıdıyorum oradakı Ogretmen dahi Barley'in Arpa oldugunu bılmıyor neyse dostum sıkıntı yok herhangı
    bır sıkıntı olursa ben buralardayım oyun orjınalse Multıplayere beklerım enazından bı ızlenımın olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 5 Kasım 2012; 16:02:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İngilizceden ziyade Tarımla Çiftçilikle alakalı bır Ingılızce lazım yanı soyle soylıyeyım
    ben Kursa gıdıyorum oradakı Ogretmen dahi Barley'in Arpa oldugunu bılmıyor neyse dostum sıkıntı yok herhangı
    bır sıkıntı olursa ben buralardayım oyun orjınalse Multıplayere beklerım enazından bı ızlenımın olur.

Hocam steam id nedir ben her zaman müsaitim msg atarsan dalarım oyununa gavurlarla oynamaktan iyidir. Yok mu bizden oynayan başka. Bu oyun multi zevki çıkar, 5 6 kisi tarlayı deli gibi ekime hazırlarken b.sayar kontrolündeki adamları izlemek bile keyifli.
    Steam id: cultivator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 5 Kasım 2012; 17:09:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

Hocam steam id nedir ben her zaman müsaitim msg atarsan dalarım oyununa gavurlarla oynamaktan iyidir. Yok mu bizden oynayan başka. Bu oyun multi zevki çıkar, 5 6 kisi tarlayı deli gibi ekime hazırlarken b.sayar kontrolündeki adamları izlemek bile keyifli.

http://steamcommunity.com/id/qwertydevil34

Benden baska goremedım daha Orjınal alıpta Multı oynayan 2-3 kısıyız yanlız soyle bırsey varkı max player 4 oyuzden 5 - 6 olmuyor mallesef.

Ekleme : Max Player 10 kısıye kadarmıs yanlıs bılgı olmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 7 Kasım 2012; 16:28:41 >

• quote:

quote:

Benden baska goremedım daha Orjınal alıpta Multı oynayan 2-3 kısıyız yanlız soyle bırsey varkı max player 4 oyuzden 5 - 6 olmuyor mallesef.

2 kişi bile b.sayarla oynamaktan 100 kat zevklidir. 5 6 kişi derken bizim tarlayı süren ameleleri kastetmiştim

• quote:

quote:

quote:

2 kişi bile b.sayarla oynamaktan 100 kat zevklidir. 5 6 kişi derken bizim tarlayı süren ameleleri kastetmiştim

Aynen oyle abı ..
    Suan multıde 4 kısıyız Orjınal alıpta takılmak ısteyen arkadasları beklerız ..

Host : Devil's Farming
    Pass : 1234560

Genellıkle aksam saatlerı 19:00 ıle 00:00 arası takılıyoruz gelmek ısteyen arkadaslar BURADAN eklesın benı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 7 Kasım 2012; 16:40:28 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.