Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

modları akrifleştirin online açarken

mod aktifleştirme listesinde gözükmüyor ki hocam?

• Farming Simulator 17 CGI Trailer

Şu görüntüler gerçek olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Farming Simulator 17 CGI Trailer

Şu görüntüler gerçek olsa

Torunlarımız oynar o grafiklerle inşallah
  • FS 17 steam'de ön siparişe açılmış sadece 100 tl cik. şahsi görüşüm fiyat konusunda biraz ipin ucunu kaçırmaya başladılar ama kesin olan bir şey var ki grafiklerin trailer ile alakası yok. oyun içi bir kaç resim verilmiş. fs 15'in cilalı hali gibi

http://store.steampowered.com/app/447020/
  • beyler eskiden rahatça oynadığım oyun 3 aydır kasıyor ve oynanmaz halde low abile çeksem 60 fps de oyun takılıyor arkadaş gtx 970 ile oynuyor anlık takılma ondada mevcut çözümü bilen varmı
  • görüntülere bakınca ağladım lan anılarım depreşti vay ansını o kadar anım var bu oyunda traktörle kütükleri havuza şte çte para kazanıyoduk :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fs 2017 yi bekliyecegim.grafik yonunden tatminkar ederse onu alirim.
  • Arkadaşlar Giants Editör ile oyunun orijinal hatitasında düzenleme yapıyorum ama tüm kariyerler etkileniyor bunu sadece tek bir kariyer için yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Arkadaşlar Giants Editör ile oyunun orijinal hatitasında düzenleme yapıyorum ama tüm kariyerler etkileniyor bunu sadece tek bir kariyer için yapabilir miyim?

Şöyle yapın: Mesela 3 ayrı savede oynuyosanız, 3 tane map01'in kopyasını alın. 1. 2. 3. saveler için istediğiniz gibi düzenleyin onları. 1. save'i oynayacaksanız, maps klasörüne 1. save için düzenlediğiniz map01 dosyasını atın falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 12 Ağustos 2016; 18:26:04 >
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yani yedek almaktan bahsediyorsunuz.

• Kasmayan güzel bir harita tavsiyes verecek olan var mı?
    Küçük bir çiflik olsun yeter.normal haritalarda çiflik bölgesi dev gibi,ben küçük köy tarzı bir yer istiyorum..
  • TRAKYA MAP V 4.5.5 GMK

http://gamesmods.net/farming-simulator-2015/fs15-maps/66650-trakya-map-v-455-gmk.html

Trakya haritasını yapmışlar kim yaptıysa eline sağlık denemek lazım
  • Şu biçtiğimiz otları satamıyormuyuz?Satılıyorsa nasıl oluyor bilen arkadaş bilgilendirirse güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Şu biçtiğimiz otları satamıyormuyuz?Satılıyorsa nasıl oluyor bilen arkadaş bilgilendirirse güzel olur.

Haritada yeşil olarak gördüğün yerlere satabilirsin yada slaj yapabilirsin.
  • Odunları yükleme işi ilk baş sinir bozucuydu ama şimdi tam öğrenince baya zevkli oldu..
    Deli gibi odunculuk yapıyorum.Şimdi bir mod kurdum Man Kamyon ve oduncu ekipmanları var.Para biriktirdim onu alacağım tek seferde epey odun taşırım.
    Böyle giderse Sosnovka haritasında ağaç kalmayacak
    Mod şu
    http://lsmod2015.com/man-tgs-forest-set-v2-1-beta/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 19 Ekim 2016; 14:37:24 >
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Arkadaş büyük ihtimal Katı Gübre'den bahsediyor... Suni değil yani.
  • Torum 760 Biçerdöver aldım Mısır hasadı yapıyor diye baktım kesici başlığında Mısır işareti yok , kesici başlıkta yok uygun Mısır hasadı için bu sorunu benim gibi daha önceden yaşayan var mı?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Silaj yap veya hayvanlarını besle daha faydalı olur...
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.