Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

599.8 mb güncelleme geldi.

Sadece gold sahiplerine mi

Öyleymiş , bende sonra fark ettim.
  • arkadaşlar bende farming 2015 var oyuna giriyor ama oyunda ekranda ki renler belli olmuyor ren yeşil ve beyz oluyor neden acil cevap
  • Bi mod paketi felan yokmu her aletin felan olduğu arkaadaşlar
  • Beyler Oynuyan varsa eklesin beni steam id : unbounde
  • Ya kafayı yiycem, steamden aldım oyunu bir türlü çalıştırmadı. Oyun başlatılıyor yazısı çıkıyor ama oyun açılmıyor. Görev yöneticisindede bir şey yok. Ama steam arkadaşlarıma oyunda olduğuma dair bildirim gidiyor. İnternette arttım o kadar kişi aynı sorundan konu açmış ama bir tane çözen yok. Varmı bu sorunla karşılaşan? Sistemim Win 7 64 bit. Yönetici olarak çalıştırdım olmadı, steamden dosya doğrulamasıda yaptım olmadı. Oyunu silip tekrar indirdim gene açılmadı.
  • ekran kartını güncelle arkadaşımın ekran kartı güncel değildi oyun açılmıyordu fakat yeni güncellemeyle düşük fps alıyor eski driver a döndü ooyun gene açılmmıyor boşuna aldı oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

ekran kartını güncelle arkadaşımın ekran kartı güncel değildi oyun açılmıyordu fakat yeni güncellemeyle düşük fps alıyor eski driver a döndü ooyun gene açılmmıyor boşuna aldı oyunu

Yok kardeş olmadı, bende format atıp win ultimate 64 bit yükledim, tüm sorunlar ortadan kalktı. hayırlısıyla başladık oynamaya
  • Nitrado dan server kiralayıp kullanan varmı?
    Bugün ödeme yapıp 4 kişi için server almayı düşünüyoruz.
    Tavsiyeye ihtiyacım var.
  • İyi akşamlar arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var ilk başlarda tüm tarım aletlerim iyi çalışıyordu ama şimdi hangisini Tarlaya soksam çok yavaş ilerliyor acaba yenilenmesi ya da bakım mı yapılacak işçiler mi değişecek Nasıl ve nerden yapılıyor. Ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Trophy

İyi akşamlar arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var ilk başlarda tüm tarım aletlerim iyi çalışıyordu ama şimdi hangisini Tarlaya soksam çok yavaş ilerliyor acaba yenilenmesi ya da bakım mı yapılacak işçiler mi değişecek Nasıl ve nerden yapılıyor. Ne yapmam gerek

Hız ayarları düşük kalmış olabilir. Klavye ile oynuyorsan 2 ye basarak arttırabilirsin hızlanmayı.
  • quote:

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var ilk başlarda tüm tarım aletlerim iyi çalışıyordu ama şimdi hangisini Tarlaya soksam çok yavaş ilerliyor acaba yenilenmesi ya da bakım mı yapılacak işçiler mi değişecek Nasıl ve nerden yapılıyor. Ne yapmam gerek

Hız ayarları düşük kalmış olabilir. Klavye ile oynuyorsan 2 ye basarak arttırabilirsin hızlanmayı.

Ps4 te oynuyorum. Hangi tuş olduğundan bir Bilgin var mı

• quote:

quote:

quote:

Controllerden bak istersen ya da traktöre bin otomatik sürmeyi açtıktan sonra GamePad 'teki sol analok tuşunu ileri it bir ihtimal olması lazım.

• quote:

quote:

quote:

Akşam eve varınca deneyim

• Farming Simulator 15 - Holmer Steam 'de erken erişime açıldı.(DLC)

http://store.steampowered.com/app/345741/?snr=1_7_7_230_150_20
  •  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Klasiklerde fena değil.
  • Giants Editor kullanmayı bilen var mı arkadaşlar.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: new_montana

Giants Editor kullanmayı bilen var mı arkadaşlar.?

Arada sırada harita ve traktörlere nesne eklemek, silmek için kullanmıştım.
  • Arkadaşlar bu courseplay modunu kullanan var mı aranızda?

herhangi bir tarlaya ekili çimi biçtirme, mahsül satma, hasat edilen mahsülü siloya boşaltma işlerini ayarlamayı çözdüm.
    Yardım isteyeceğim konu işçi bir tarlayı hasat ederken biçerdöver dolunca ayarladığım traktörün mahsülü alıp siloya boşaltmasını ayarlama. peki bunlar olup biterken sen ne yapacaksın diye sorduğunuzu duyar gibiyim, çiftlik ağası olduk artık, daha da mı çalışak bir kenarda oturup çayımızı yudumlarız
  • Multiplayer olarak oynıyabileceğimiz ekip oluşturalım.İnsan tek basına sıkılıyor.Her işe yetişemiyor bu yüzden de soğuyor.Benim bir arkadaşım daha var oynıyabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukozbek43

Multiplayer olarak oynıyabileceğimiz ekip oluşturalım.İnsan tek basına sıkılıyor.Her işe yetişemiyor bu yüzden de soğuyor.Benim bir arkadaşım daha var oynıyabilecek.

Oyuna gireceğin zaman buraya not düş mutlaka gelen olur.

Steam nic : bozcaadali
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.