Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk bölümü ızledim Fargo yine aynı çizgisinde devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü
    Klimayı attıkları yeri ağzım açık izledim resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basit başlayan hikayelerin sanata evrilmesidir ***FARGO***

3. sezon çok güzel başladı; eminim ki daha güzel bir hal alacaktır.
  • @Papa Emeritus III "Bugün izleme şerefine nail oldum." hoşuma gitti güzel söylemişsin :D bende o şerefe bugün nail olabildim

ilk iki sezonda nasıl başlandıysa bunda da aynı başlandı. Karakterler değişiyo, konu değişiyo ama kalite aynı.
    Giriş sahnesini hiç bi yere bağlayamadım, sezon sonundan filan bi sahne heralde.
    corvette yi görünce bi iç geçirdim, bu araba bende olacak nasıl parlatırdım onu, hergün yıkar temizler özel garajda tutardım, güzelim corvette külüstüre dönmüş. Plakası çok iyiydi ama, ona lafım yok :D

Ayrıca renklerin tonu, çekimler, kartpostallık sahneler ve müziklerin şahaneliğini kısada olsa belirtmesek ayıp olur :D ben bi yazmış olayım, sonraki bölümlerde detaylı överiz zaten

• Yeni başladım diziye 1 günde 5 bölüm izledim Sizi bilmiyorum ama ben katili sevdim Umarım ölmez
  • Bölümü, altyazıyı bulan gören var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Bölümü, altyazıyı bulan gören var mı

bende onu bekliyorum ama yok
  • Dizi her yerden kaldırılmış galiba. Bulamadım bir türlü.
  • Altyazı yok mu ?
  • Bölümlerin yayınlanmasını hangi şirket engelliyor?
  • türkçealtyazı da ingilizce kaynak altyazı 12 saat önce eklenmiş ama türkçe altyazı yok. Daha ne kadar bekliyeceğiz aceb
  • 2. bölüm de harikaydı.
    VM ağırlığını koymaya başladı. Ray ile Emmit'in çatışması iyi gidiyor. Nikki yine harikaydı. Bir de haftada iki kere Carrie Coon izlemek de harika. The Leftovers'ta zaten öttürüyor. İleriki bölümlerde burada da rol düşecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

2. bölüm de harikaydı.
    VM ağırlığını koymaya başladı. Ray ile Emmit'in çatışması iyi gidiyor. Nikki yine harikaydı. Bir de haftada iki kere Carrie Coon izlemek de harika. The Leftovers'ta zaten öttürüyor. İleriki bölümlerde burada da rol düşecektir.

Hocam hangi kaynaktan izledin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı hala yok sanırım.

Edit: Şöyle bir bilgi var.13 saat önce yazılmış ama hala yüklenmemiş.

@_restlessness
    #Fargo 3x2 çevriliyor ama tekim bu bölüm, biterse de gece geç saatte gelir o yüzden. Beklemeyin bence yarın rahat rahat izlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 28 Nisan 2017; 10:59:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: domaskinos

https://www.opensubtitles.org/en/subtitles/6962423/fargo-the-principle-of-restricted-choice-tr

türkçe altyazı linki

İyi seyirler

Maalesef...Çok kötü çevrilmiş.
  • Arkadaşlar cehaletimi mazur görün. Bu dizinin bütün sezonları bir birinden bağımsız mı ?

Yani elbette evrenler arasında göndermeler, paralellikler vardır ancak, demek istediğim direk 3. sezonu izlemek isteyen biriside izelyebilir öyle değil mi ? Klasik dizi mantalitesinden farklı diye biliyorum...

True Detective gibi ?
  • 3x1

tam fargo'luk bir sezon olacak belli oldu. klima sahnesi bunun en büyük kanıtı ewan mcgreagor iki karakteri de çok güzel oynuyor, aksan olayında da başarılı. carrie coon'u bir leftovers da bir burada izlemek çook güzel
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Aynen hocam,istersen direkt üçten başla..Konu da oyuncular da tamamen bağımsız..
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Digitürk'ten izledim hocam ben.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.