Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi gördüm. Digitürk almış yeni sezonu. Amerika ile aynı anda sabah 6'da vereceklermiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen bilirsin bir de sana sorayım
    fargo yu izleyebileceğim bir site var mı ?
  • IntZTü kullanıcısına yanıt
    Oha kaldırmışlar hakikaten. PM attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatatesever

Filmin ilk 2 sezonunu tamamen izlemediyseniz yazıyı okumamanızı tavsiye ederim.

1.sezonda Lorne Malvo, Lou'nun mekanına gidip 2.sezona konu olan katliamla ilgili konuşuyordu. Ve yanlış hatırlamıyorsam "orada biraz bulundum" gibisinden bir şey söylüyordu. 2.sezonda hiç dikkatinizi çekti mi? Ben şu yüz ameliyatı olayında acaba Hanzee, Malvo'mu olacak dedim ama sonra kağıdın üzerindeki Moses Tripoli yazısını okudum.

Hocam Malvo Hanzee yi öldüren kişi zaten şimdi hangi bölüm tam hatırlayamadım ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hey yavrum hey, 3 sezonda konu ne yoldaş,
  • Çeviriyi üstlenen var mı?Bilgisi olan arkadaş,yoksa yine online dizi sitelerine mi talim edecez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furu Kasulye

quote:

1.sezonda Lorne Malvo, Lou'nun mekanına gidip 2.sezona konu olan katliamla ilgili konuşuyordu. Ve yanlış hatırlamıyorsam "orada biraz bulundum" gibisinden bir şey söylüyordu. 2.sezonda hiç dikkatinizi çekti mi? Ben şu yüz ameliyatı olayında acaba Hanzee, Malvo'mu olacak dedim ama sonra kağıdın üzerindeki Moses Tripoli yazısını okudum.

Hocam Malvo Hanzee yi öldüren kişi zaten şimdi hangi bölüm tam hatırlayamadım ama

Orasını anladım zaten kimlikteki yazıyı okuyunca. Benim takıldığım yer Lou ve Malvo ilk sezonda konuştuklarında Malvo "Kısa bir süre orada bulunmuştum" diyor. Yani en azından ben öyle hatırlıyorum. Ama gözden kaçırmadıysam 2.sezonda hiç Malvo'dan iz görmedim.

• Bu sezon Türkiye yayın hakları hangi kanalda? Daha önce Cnbc-e 'deydi. Acaba Netflix almaz mı?

Edit: Ron Swanson yazmış yukarda Digitürk almış. Keşke Netflix alaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 20 Nisan 2017; 11:16:52 >
  • Çevirmen : Bilal Aytekin

FLEET, twitter.com/_restlessness & BilalAytekin_ , Sezon : 3, Bölüm :1
    İlerleme : %1

Planetdp de böyle yazıyor twiter adreslerine baktım çeviri ile ilgili herhangi bir duyuru bulamadım. Umarım çok bekletmezler.
  • Dizi izleme sitelerinin hiçbirinde bulamadım, nedenini bilen var mı?

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Yayın haklarımı Digitürk almış ondan sanırım bende bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Yayın haklarımı Digitürk almış ondan sanırım bende bulamadım.

Kötü olmuş mecbur dp'deki çevirileri bekleyeceğiz artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Furu Kasulye

quote:

Orasını anladım zaten kimlikteki yazıyı okuyunca. Benim takıldığım yer Lou ve Malvo ilk sezonda konuştuklarında Malvo "Kısa bir süre orada bulunmuştum" diyor. Yani en azından ben öyle hatırlıyorum. Ama gözden kaçırmadıysam 2.sezonda hiç Malvo'dan iz görmedim.

Daha sonra bulunmuştur hocam ne var bunda

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

@Robinson_Crusoe, diziyi izlemiyorum hocam

O nasıl oluyor yav, hem izleme hem video at, hem konuyu takip et, :) :) :)

• İngilizce altyazı ile izledim. Sade ve etkileyici bir girişti, her zamanki Fargo. Ewan McGregor ve Elizabeth Winstead diziye çok yakışmış. Bu sezon iki erkek kardeşin rekabetini ele alıyor. Biri zengin diğeri kel ve fodul tipler. Zengin olanın avukatı Michael Stuhlbarg'ı görünce akıllara Boardwalk Empire geliyor tabi. İyi aktör.

İki farklı cinayet ile sezonu açtık. Şerifimiz yine olay yerindeki etkinliğini hissettirdi.
    Nikki de az değil ha ne yaramaz hatunmuş.

• Yine güzel bir başlangıç yaptı. ist olan yerden izleyebilirsiniz.
  • Harika başladı harika. Nikki
  • 2. Sezonu izlemeden 3u izlersem bir sey olur mu sizce ? 2Yi de izleyecem bir ara da suan pek zaman yok,3. sezonu guncel izleyeyim diyorum

• Hocam sezonlar arası bağlantı yok.Tamamen farklı bir hikaye....
  • Altyazili izleyebilecegim link varsa pm den yazin lutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.