Şimdi Ara

FarCry Primal - Nalet Izila'lar - 17 /Gökhan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dev ayı ile birlikte alevli hatundan görev almaya gidiyoruz gitmesine de, bizi kale gibi bir köy bekliyor. Büyük bir savaşın habercisi!

• Abi senin gibi bir hardcore oyuncuya yakışmadı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce aynı yeri oynadım, tesadüfen videoya denk geldim şimdide. Birkaç taktik yazayım. Öncelikle kalenin sağ tarafından dolaşırsanız eğer kalenin arkasında kalan yüksek kayalıklara tırmanabiliryorsunuz. En sonuncuya kadar gelince çoğu yeri açıktan görüyor. Baykuş ile alanı tarayıp içerideki 3 adet içeride alarmı tespit edip, öncelikle onları kırmak lazım daha çok adam gelmemesi için. Heavy olanlara Arı bombası atmak bayağı iyi oluyor, 1 veya 2 tanesiyle ölüyorlar. Kalenin içindeki baykuş+ok ile temizledikten sonra boss ve yanındaki 2 yardımcısına girişmek daha mantıklı. Onlarında canı epey yüksek. Boss'u öldürmek için sanırım, 4-5 tane mızrak ve 70-80 kadarda ok attım, canı epey bi yüksek(2'li ok atan yay ile, ek olarak yay ve mızrak son seviyede idi skill'leri). Kolay gelsin, cidden zor bir yer.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Abi sonraki bölümde burayı almak yerine yeni adamla tanış illa burayıda alim diyorsan yarınki bolumu biraz uzun yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Biraz önce aynı yeri oynadım, tesadüfen videoya denk geldim şimdide. Birkaç taktik yazayım. Öncelikle kalenin sağ tarafından dolaşırsanız eğer kalenin arkasında kalan yüksek kayalıklara tırmanabiliryorsunuz. En sonuncuya kadar gelince çoğu yeri açıktan görüyor. Baykuş ile alanı tarayıp içerideki 3 adet içeride alarmı tespit edip, öncelikle onları kırmak lazım daha çok adam gelmemesi için. Heavy olanlara Arı bombası atmak bayağı iyi oluyor, 1 veya 2 tanesiyle ölüyorlar. Kalenin içindeki baykuş+ok ile temizledikten sonra boss ve yanındaki 2 yardımcısına girişmek daha mantıklı. Onlarında canı epey yüksek. Boss'u öldürmek için sanırım, 4-5 tane mızrak ve 70-80 kadarda ok attım, canı epey bi yüksek(2'li ok atan yay ile, ek olarak yay ve mızrak son seviyede idi skill'leri). Kolay gelsin, cidden zor bir yer.

Teşekkür ediyorum bir dahaki bölümde ağızlarını burunlarını kıracam ;)
  • Rahatsız edici düzeyde fps düşüyor ubinin ps ye optimizasyonunun kötü olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bölüm yok mu bugun ??
  • ya gökhan neden baykuş kullanmıyorsun öyle köy basarken çok işe yarıyor adamlara yukardan baykuş ile zehir atıyorsun birbirlerini öldürmeye başlıyorlar sonra sende gidip sağ kalanları öldürüyorsun.başkuş çok işe yarıyor kullan....

• gökhan sen kol ile oynamaya da çok yatkın değilsin anlaşılan...böyle kalabalık yerlerde baykuşu kullan bak nasıl kolay oluyor sen boşuna ok ve balta ile dalıyorsun...

• Yeni bolum nerede kaldi acaba :/

• yeni video nerde
  • yeni videoyu bekliyoruz...

• Yeni bölümü bekliyoruz hala niye yok gökan üstad?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.