Şimdi Ara

Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
4.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]  Bildiğiniz üzere Bitlikutu.com da yayınlanan tüm oyun çevirileri internette bulduğunuz yamalardan farklı olarak benim tarafımdan yapılıp yayınlanmakta. Yeni bir çeviri ile karşınızdayım arkadaşlar.


  Bugün uzun zamandır çevirisini yapmayı düşündüğüm bir oyun olan Empire of Sin’in çevirisini tıpkı diğer yayınladığım çevirilerimde olduğu gibi kendim oynamak için çevirip bitirdim ve buradan Türkçe oynamak isteyenler faydalansın diye yayınlıyorum.


  Gangsters Organized Crime, Omerta, City of Gangster, Godfather, American Fugitive, Gta2, Gangland, Mafia Serisi,Commandos Serisi ve Empire of Sin favori oyunlarım arasında. Özel bir ilgi duyuyorum bu tarz oyunlara nedense.


  Sanırım bunun sebebi 1998 de Eidos tarafından yayınlanan Gangsters Organized Crime’yi ilk kez yeni aldığım mmx-166 bilgisayarımda bir elimde ingilizce sözlük bir elimde mause aylarca oynayıp her şeyini sular seller gibi öğrenmemden kaynaklanıyor. E tabi o zamanlar internet 56k modemle internete girmek çok pahalıydı oyun filan indirmek imkansızdı. Orjinal olarak satın almıştım halen cdsi durur 🙂 yıl olmuş 2022 ve şuan bile kurulu ara sıra açar oynarım hatta bu oyunu yapan Eidos firması parçalara ayrıldı farklı farklı bir sürü firmacıklar oldu Crystal Dynamics, Square Enix vs. Hepsine mail attım bi ara hayrınıza şu oyunu bi remake yapın diye geri döndüler dönmesine ama kısaca biz o tarz oyun yapmıyoruz artık dediler umudumu kırdılar.


  Daha sonraları Paradox tarafından yayınlanan (…ki Paradox oyunlarını severim firma isminin hakkını veriyor genellikle kafa isteyen oyunlar yayınlıyor) Empire of Sin oynunun yapılma haberini aldım bu beni heyecanlandırdı işte Gangsters gibi bir oyun geliyor dedim ve heyecanla beklemeye başladım. Oyun Steam’de satışa açılır açılmaz premium versiyonunu ön siparişteyken aldım ve çıkar çıkmaz saatlerce oynadım ve defalarca bitirdim.


  Bu aralar geçmiş anılarım depreşti yine. Dedim Empire of Sin’e bi girip göz atayım yeni dlc de gelmiş epey bir şey de eklemişler biraz kafa dağıtayım. Girdim bi baktım tabi oyunun ilk çıktığı haliyle şuan ki hali arasında dünyalar kadar fark var güzel olmuş ama bildiğiniz gibi ingilizce oynamayı sevmediğimden neti kurcalamaya başladım.


  Fakat nette güncel bir Türkçe yama bulamadım donanımhaber formunda Team NINJA‘nın çevirisi vardı onun güncel çevirisinin çıkmayacağını anlayınca iş başa düştü ve oturdum 3 hafta süren bir çalışma sonunda tüm DLC leri konuşmaları arayüzü vs çevirdim.


  Bu kadar uzun sürmesinin nedeni konuşmalar arası gerçekten çok fazla kod olması bu kodlar otomatik çeviride mantıksız cümlelere dönüşmesine neden oluyordu bunların tek tek temizlenmesi ayrıca sadece google translate değil bing ve yandex çeviri kullanarak üç koldan en mantıklı çeviriyi bulup kullanmaktan ve oyun içi testlerde garip kelimelerin düzeltilmesi nedeniyle oldu.


  Şuan test ettiğim kadarıyla aşırı göze batan anlamsız fazla bir şeye raslamadım ama bu demek değildir ki hiç yok illa ki içerisinde cümle düşüklükleri olabilir. Sonuçta tüm belgeyi oturup okumadım.


  ELEŞTİRİ YAPARKEN BUNU GÖZ ÖNÜNE ALMANIZI RİCA EDİYORUM!!! Bu cümleyi büyük yazmamın nedeni bazı kendini bilmez insanların anlama kıtlığı olmasından kaynaklanıyor!


  Team NINJA’nın önceki çevirisinden faydalanmak istedim fakat çeviri dosyasının neredeyse tamamı değiştiği için baştan sıfır bir çeviri yapmak daha mantıklı geldi. Bu nedenle öyle yaptım.


  Sözü fazla uzatmadan çeviri notlarını indirme linkini vs. aşağıda paylaşıyorum.


  Sizden ricam yamayı sadece buradaki linkten indirmeniz. Eğer bir site sahibiyseniz ve bu tarz yamalar paylaşıyorsanız Bitlikutu.com’a atıfta bulunarak lütfen sadece buradaki linki paylaşın farklı bir yere yükleme yapıp emek hırsızlığı yapmayın arkadaşlar. Farklı bir makalede, çeviride, bilgide görüşmek dileğiyle.


  Hepiniz sağlıcakla kalın keyifli oyunlar. 😉

  Oyunun Steam Linki


  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]store.steampowered.com
  Pre-purchase Empire of Sin on Steam
  https://store.steampowered.com/agecheck/app/604540/
  Empire of Sin – Türkçe YAMA Yükleme Talimatları:


  Aşağıdaki adımları uygulamadan önce yedek almayı unutmayın herhangi bir sorun çıkması durumunda (versiyon uyuşmaması nedeniyle oyunun açılmaması, oyunda yazıların #### şeklinde görülmesi vs. gibi) Steam versiyonu için dosya doğrulaması web versiyonu içinse yeniden yükleme yapmanız gerekebilir!


  Oyun versiyonunuzu öğrenmek için aşağıdaki resim size yardımcı olabilir;  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]


  Empire of Sin – Türkçe YAMA Dosyalarını YEDEKLEMEK için Aşağıdaki Adımları İzleyin:


  1. Oyunun kurulu olduğu yere (varsayılan olarak aşağıdaki adreslerdir);


  * Steam sürümü kullanıyorsanız aşağıda adresini verdiğim klasörlerdeki dosyaları aynı adrese veya istediğiniz bir yere Yedek adında bir klasör açıp kopyalayıp yapıştırın aşağıdaki 2. sıradaki resimde görüldüğü gibi.

  …steamapps\common\EmpireOfSin\DLC_Data\DLC4~\Raw~\Localization

  …steamapps\common\EmpireOfSin\EmpireOfSin_Data\StreamingAssets\Raw~\Localization


  * Web sürümü kullanıyorsanız aşağıda adresini verdiğim klasörlerdeki dosyaları aynı adrese veya istediğiniz bir yere Yedek adında bir klasör açıp kopyalayıp yapıştırın aşağıdaki 2. sıradaki resimde görüldüğü gibi.

  …\Program Files\EmpireOfSin\DLC_Data\DLC4~\Raw~\Localization

  …\Program Files\EmpireOfSin\EmpireOfSin_Data\StreamingAssets\Raw~\Localization

  2.Resim


  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]  3. Aşağıdaki yükleme talimatlarını uygulayın.  Empire of Sin – Türkçe YAMA YÜKLEMEK için Aşağıdaki Adımları İzleyin:


  1. RAR’dan çıkarttığınız Empire of Sin v1.06.0.51066 klasörü içerisindeki EmpireOfSin klasörünü kopyalıyoruz.

  Oyunun kurulu olduğu yere (varsayılan olarak aşağıdaki adreslerdir);


  * Steam sürümü kullanıyorsanız …\steamapps\common içerisine,

  * Web sürümü kullanıyorsanız değiştirmediyseniz …\Program Files içerisine, yapıştırıyoruz.


  2. Çıkan dosya değişimi uyarısını onaylıyoruz. (Eğer dosya değişimi uyarısı gelmediyse muhtemelen yanlış bir yere yüklediniz ve yama çalışmayacaktır!) Toplamda 20 dosya değişimi yapılması gerekiyor. aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.


  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Çeviri yapılırken işlem yapılan dosyalar.


  GameData_de.json

  GameData_en.json

  GameData_en_Asia.json

  GameData_es.json

  GameData_fr.json

  GameData_ja.json

  GameData_ko.json

  GameData_ru.json

  GameData_zh_Hans.json

  GameData_zh_Hant.json

  DLC4_de.json

  DLC4_en.json

  DLC4_en_Asia.json

  DLC4_es.json

  DLC4_fr.json

  DLC4_ja.json

  DLC4_ko.json

  DLC4_ru.json

  DLC4_zh_Hans.json

  DLC4_zh_Hant.json
  Yama Notları:
  Not 1: Kelime ve cümle düşüklüğü ile ilgili gördüğüm hataları bi taraftan oynarken bi taraftan gideriyorum yama versiyonu olarak ara ara buradan paylaşmaya devam edeceğim ilgilenenlerin konuyu takip etmesini öneririm…  Not 2: Oyun açılınca Türkçe değilse Settings -> Language bölümünden Turkish i seçin!
  TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.0 Yapılan değişiklikler: [22/07/2022]


  1. ({},[],<>,|,$,\,/,”) gibi kodlu satırların çeviri hataları düzeltildi,
  2. Anlamsız cümleler düzenlenip normal çeviri yapıldı,
  3. Bozuk karakterler UTF8 formatına çevrildi,
  4. Oyun içindeki Bossların ve diğer karakterlerin isimleri anlamlı ve tek çatı haline getirildi. (Örneğin: Muhafız, Guard, Bekçi -> Koruma gibi otomatik çeviri sonucu npclere atanmış farklı isimler Koruma gibi tek çatı altında toplandı)
  5. Make it Count DLC Paketinin çevirisi yapıldı.
  6. Türkçe karakter nedeniyle □□□ şeklinde görünen karakter sorunu giderildi. (Kullanılmayan İı-Ğğ-Şş harfleri Ii-Gg-Ss ile değiştirildi.)
  7. Anlamsız içki isimleri düzenlendi. (Zehir, Kalitesiz, Normal, Kaliteli, Premium, Viski olarak düzenlendi)
  8. Bosların hizip isimleri tüm oyun içinde şu şekilde yeniden isimlendirildi:

  Al Capone Birligi

  Northside Mafyasi

  Beyaz Sehir Sirki

  Ragen Kulübü

  Donovalilar

  Baskan Yardimcisi

  Saltis Çetesi

  Los Luceros

  Sokak Kedileri

  Falci Goldie Birligi

  Sai Wing Birligi

  Kart Köpekbaliklari

  Genna Suç Ailesi

  Salazar’in Birligi

  Cinayet A.S.

  9. Raket isimleri anlamlı hale getirildi tek çatı altında toplandı. (Örneğin: Speakeasy, Konusma, Konusmalar, Konuskanlik -> Gizli Bar gibi otomatik çeviri sonucu atanmış farklı isimler Gizli Bar gibi tek çatı altında toplandı.)

  10. Türkçe dil seçeneği ayarlar kısmına eklendi isteniz zaman ayarlardan ingilizceye dönebilirsiniz.  TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.1 Yapılan değişiklikler: [25/07/2022]


  1. Tarih hataları düzeltildi.

  2. Tamirci -> Is Bitirici olarak düzeltildi.

  3. Ragen'in bazı sinematik konuşmalarında düzeltmeler yapıldı.

  4. Hip Sing Tong -> Sai Wing Birligi olarak düzeltildi.

  5. Uygulayıcı -> Tetikçi olarak değiştirildi.

  6. Yıkımcı -> Bombacı olarak değiştirildi.

  7. İş Bitirici -> Avukat olarak değiştirildi.

  8. $Combat_Miss -> Iska olarak değiştirildi.

  9. $Character_Sheet_HireCost -> Ön Ödeme olarak değiştirildi.

  10. $Character_Sheet_Take -> Maaş olarak değiştirildi.

  11. $open_verb -> Aç olarak değiştirildi.

  12. $Precinct kodlarında düzeltme yapıldı.

  13. Maxim Zelnick görevlerindeki bazı kod hataları giderildi.

  14. vermek almak gibi bazı emir kipleri al, ver şeklinde düzeltildi.

  15. Kaydet - Yükle seçeneklerindeki kelime ve cümle hataları giderildi.

  16. Bazı kelime ve cümle hataları giderildi.

  17. Devam ediyor...  TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.2 Yapılan değişiklikler: [30/07/2022]


  1. Loading ekranının ve biyografi bölümünün bazı kullanıcılarda İngilizce olduğu bildirildi bu düzeltildi.
  2. $GENERIC_END_WAR_YOU_REJECT_OFFER_onStart_say -> Öyle Görünüyor.
  3. Gangster isimleri ve takma adları orjinalleri ile değiştirildi.
  4. Silah isimleri ve kategorileri düzeltildi.
  5. Mermi isimleri ve açıklamaları düzenlendi.
  6. $Combat_Kills -> Öldürme.
  7. Rol isimleri düzenlendi.
  8. Not edilmeyen kelime ve cümle düzenlemeleri yapıldı.
  9. Devam ediyor...
  Oyun Resimleri:


  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]


  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022]
  ÇEVİRİ DURUMU


  %100


  Yukarıda Belirtilen Çeviri Dosyalarını Aşağıdaki Linkten İndirerek Kullanabilirsiniz.


  ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : 1.06.0.51066


  TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.2


  Kurulum videosu indirdiğiniz dosya içerisinde mevcuttur.


  Oyun açılınca Türkçe değilse Settings -> Language bölümünden Turkish i seçin!


  Empire of Sin Tüm DLC'ler Türkçe YAMA İNDİR

  Ayrıca Buradaki yazımda turbobit ve benzeri premium sitelerden ücretsiz olarak nasıl sınırsız hızda download yapabileceğinizi anlattım bakmanızı tavsiye ederim

  indirme yaparken boşu boşuna saatlerce beklemeyin.


  https://www.bitlikutu.com/turbobit-ve-benzeri-sitelerden-ucretsiz-premium-hizda-indirme-nasil-yapilir.html

  Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022] 
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WCodeR -- 9 Ağustos 2022; 20:29:18 > • Ellerinize sağlık Empire of Sin Tüm DLC'ler - Türkçe YAMA (v1.2) %100 [Tamamlandı] [Güncel] [30.07.2022] 

 • Teşekkürler.

 • Teşekkürler hocam.

 • Emeğinize Sağlık.

 • Eline sağlık.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Güzel olmuş bakayım bi indiririm, türkçe yamalar çok iyi olmuyor bazı oyunlar harici bakalım.

 • amma anlatmışsın be bilader görende sanıcak c2 ingsi olan biri oyun çevirdi translate çeviri yazsana başlığa çakal oldunuz iyice

 • Teşekkürler

  < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
 • Emeğine sağlık dostum.

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • MortoZorto kullanıcısına yanıt

  3 satır yazı okumaktan acizsin, gelmiş söyleniyorsun. Adam neler yaptığını tek tek anlatmış. Kısaca translate çeviri deyip geçme, bak nelerle uğraşıyoruz demek istiyor ama kapasite olmayınca anlamıyor insanlar.

 • TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.1 Yapılan değişiklikler: [25/07/2022]
  1. Tarih hataları düzeltildi.


  2. Tamirci -> Is Bitirici olarak düzeltildi.


  3. Ragen'in bazı sinematik konuşmalarında düzeltmeler yapıldı.


  4. Hip Sing Tong -> Sai Wing Birligi olarak düzeltildi.


  5. Uygulayıcı -> Tetikçi olarak değiştirildi.


  6. Yıkımcı -> Bombacı olarak değiştirildi.


  7. İş Bitirici -> Avukat olarak değiştirildi.


  8. $Combat_Miss -> Iska olarak değiştirildi.


  9. $Character_Sheet_HireCost -> Ön Ödeme olarak değiştirildi.


  10. $Character_Sheet_Take -> Maaş olarak değiştirildi.


  11. $open_verb -> Aç olarak değiştirildi.


  12. $Precinct kodlarında düzeltme yapıldı.


  13. Maxim Zelnick görevlerindeki bazı kod hataları giderildi.


  14. vermek almak gibi bazı emir kipleri al, ver şeklinde düzeltildi.


  15. Kaydet - Yükle seçeneklerindeki kelime ve cümle hataları giderildi.


  16. Bazı kelime ve cümle hataları giderildi.


  17. Devam ediyor...

 • TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.2 Yapılan değişiklikler: [30/07/2022]


  1. Loading ekranının ve biyografi bölümünün bazı kullanıcılarda ingilizce olduğu bildirildi bu düzeltildi.
  2. $GENERIC_END_WAR_YOU_REJECT_OFFER_onStart_say -> Öyle Görünüyor.
  3. Gangster isimleri ve takma adları orjinalleri ile değiştirildi.
  4. Silah isimleri ve kategorileri düzeltildi.
  5. Mermi isimleri ve açıklamaları düzenlendi.
  6. $Combat_Kills -> Öldürme.
  7. Rol isimleri düzenlendi.
  8. Not edilmeyen birçok kelime ve cümle düzenlemeleri yapıldı.
  9. Devam ediyor...
 • yama için teşekkürler güncellemeye devam ediyor musunuz

 • Evet devam ediyorum oynadıkça düzeltiyorum fakat bu aralar eve online takılıyorum biraz yavaş gidiyor @balikekmekyedim :)
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WCodeR -- 31 Ağustos 2022; 3:50:51 >
 • Çalışmaların için çok teşekkürler hocam

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.