Şimdi Ara

Far Cry Primal PS4 ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
7
Favori
16.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Tamam da ara öğün olarak servis edilecek bir oyunu 60 dolara satmak neyin kafasıdır. Blood Dragon bunun yarı fiyatına satıldı.

Blood Dragon DLC.. Bu ise tam oyun. Spin-off...
  • Ubisoft A.C gibi Far cry da umarım bozmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiator-TR -- 9 Ekim 2015; 20:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator-TR

Ubisoft A.C gibi Far cry da umarım bozmaz.

Bende ondan endişeliyim zaten tek iyi yaptıkları bi seri var gözümde bunuda bozmazlar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoftun gameplay bile olmayan videosu ile sevinmek biraz dere paça ilişkisi gibi olsa da ortam,yaratıklar,silahlar çok cezbedici.Umarım bu güzel ortamı harcamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator-TR

Ubisoft A.C gibi Far cry da umarım bozmaz.

Bende ondan endişeliyim zaten tek iyi yaptıkları bi seri var gözümde bunuda bozmazlar umarım.

Adamlarin seri olan her oyunda geri gitmk gibi bir huyu var. Her oyunlari bir oncekinden daha kotu.

AC harici prince of persia da ornek olarak verileblr.

Adamlar bunu bilip fc3 un aynisini 4 diye ckrdilar. Buna bile razym sahsen. Yeterki geriletmesnler oyunlari..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fc 3 yaptıkları en iyi işti zaten o yüzden hikaye ve karakter dışında fazla bozmak istemediler.

• quote:

Fc 3 yaptıkları en iyi işti zaten o yüzden hikaye ve karakter dışında fazla bozmak istemediler.

Seninle ayni fikirdeym. Ozellikle kotu karakter(was gibi bir adi vardi sanirim) cok basariliydi.

Bir sonraki oyunda eski caglara donuyor. Aslinda tutan oyunu ayni sekilde farkli ortamlarda yapsalar super olur. Ornek vermek gerekirse yuzuklerin efendisi gibi orta dunya, walking dead benzeri bir zombi evreni, half lifetaki gibi gravity gun tarzi silahlarla alternatf bir yakin zaman, dinazorlar falan gibi. Oyun ayni mekaniklerde ama evren farkli yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fc 3 yaptıkları en iyi işti zaten o yüzden hikaye ve karakter dışında fazla bozmak istemediler.

Aynen 3 ve 4 cok iyiydi bencede. Ayni tarzda eskicâg ortamini iyi uyarliyabilirlerse guzel bir oyun cikacagina eminim.

• 3 çok iyiydi, ana karakteride 4 den iyiydi. 4 de herşeyin bir tık ilerisinde iş çıkarttılar. Hiçbirşekilde kötü değildi.

Ben bu oyunu merakla bekliyorum. Geçmiş çağ temasını çok sevdim. Far cry dünyasına çok yakışacağına eminim. Ama senaryoyu nasıl yapacaklar ? Yoksa o çağlardaki bir insanın yaşam simulasyonumu olacak anlamadım ? Yoksa yine anne-baba ölümü, kız kaçırma, intikam alma hikayesimi olacak ? Kesinlikle oynayacağım.
  • Oyun standalone galiba.

Halbuki tema çok muhteşem 60 dolar olacaksa en az fc4 etkisinde olmalı.Olduktan sonra 60 dolar helali hoş olsun.
  • Far Cry serisinin bambaşka bir zaman dilimine götürecek olan Far Cry: Primal hakkında şu an için sadece bir video paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre Far Cry: Primal'a ait yeni bir video çok yakında yayınlanacak.

The Game Awards'ın sunucularından Geoff Keighley, Twitter üzerinden Far Cry: Primal'ın yeni videosunun önümüzdeki Perşembe günü yayınlanacağını açıkladı. Bakalım bizleri insanlığın ilk dönemlerine götürecek olan Far Cry: Primal yeni videosuyla nasıl bir yol çizecek? Bahsedilen video paylaşıldığında sizlere aktaracağız.

Kaynak BSC
  • ek paket tadında gibi sanki 4ün üzerine bişey koyacağını sanmıyorum umarım yanılırım. biraz oldu bittiye geldi 6ayda ne ara yaptılar oyunu..

• Konsept güzel de Ubisoft'un yine para peşinde olduğu belli. Far Cry serisi önceden 4 yılda bir çıkarken 3. oyundan sonra 2 yılda bir çıkmaya başladı. Paranın kokusunu aldıkları an seri üretime bağlıyorlar. Kalite de gittikçe düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

ek paket tadında gibi sanki 4ün üzerine bişey koyacağını sanmıyorum umarım yanılırım. biraz oldu bittiye geldi 6ayda ne ara yaptılar oyunu..

Buyuk ihtimal dedigin gibi olacak ama en kötü fc4 gibi olsa beyenilir oyun cokta satarlar. Fc3 de yakaladiklari başarili konsepti fc4 e uyarladilar zaten. Buda otarz bir oyun olacak guzelde olcak bence

• sen buna far cry primal demişsin ama bu bildiğin apocalypto

• çok güzel görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdisson -- 4 Aralık 2015; 9:10:22 >

• abdisson A kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olmuş be hiç şüphem yoktu zaten iyi olacağını biliyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atmosfer ve konsept guzel gorunuyor. Umarim silahlar konusunda kitlik cekmeyiz. Bir sopa bir mizrak bir de yay ile oyun gecmez. Diger oyunlardaki modifikasyon iyi olmasi lazim
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    Oyunun geçtiği dönem belli Minigun ve roket atar mı koycaklardı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni cikan videolari ilk mesaja ekleycektim ama editlenmiyormus 1 gunlugune adamlar telefon uygulamasi gelistiriyor siteyi adam gibi yapcaklarina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 4 Aralık 2015; 10:36:12 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.