Şimdi Ara

Far Cry Primal PS4 ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
7
Favori
16.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubillian

Pc de oynuyorum. Yorumların çoğuna katılmıyorum. Oyunda anlayamadığım bir tutukluk var. Teknik manada herşeyi çözmüş, hata barındırmayan ama bir o kadar da ruhsuz olan bir oyun gibi geliyor bana. Belki dunia motoru yüzünden böyle düşünüyorum. Max ayarlarda oynuyorum. Hikayesi mi yavan yoksa oynanış mı beni çekmeyen bir türlü anlayamadım. Hevesle başladım ama zerre içine çekmedi oyun beni.

Far cry 3 ten beri aynı terane gibi geliyor. Bi onu keyifle oynadım. Yoksa 4 ve primal'dan gram zevk almadım. Aynı şeyleri yapıp duruyorum çünkü. Hikayenin ilgi çekiciliği sıfır. Bildiğin sıfır. Arada açıp orayı burayı gezme oyunu gibi olmuş. İşte tame falan yapıyorsun. fc 3 ün fotoğraf makinesi olmuş sana baykuş. Ne bileyim hep aynı terane gibi geliyor. Ayrıca yıl 2017 motoru grafik olarak makyajlayıp duruyorlar, yok volumetric light ekliyorlar falan. 10 yıl öncesinin teknolojileri. Ayıp yani bu devirde artık. Animasyonlar desen yavan, yapay zeka tırt. Crafting de crafting. Yani böyle çok çok boş zamanım olacak elde oyun kalmayacak da bunu oynarım anca öyle. Oyuna girdim bu ilk prologue bölümü falan geçtim bir iki görev yaptıktan sonra benim için bitti bildiğin. Ha bi de şu baykuşu aldığımız bölüm vardı onu oynadım. Sıktı sonra. Dark souls 2 yi 4. defa bitiririm daha iyi diye düşündüm. Sorcerer buildine başladım

Galiba kolay kolay oyun beğenmiyorum artık. Hele ki tekrar eden mekaniklere en ufak bir tahammülüm yok. Açık dünya oyunlarını o yüzden gözardı ediyorum. Bi bu souls lar bloodborne falan bi de son zamanlarda çıkmış olan witcher 3 bunu çok iyi becerdi. Onun dışında alayı fasa fiso. Gram zevk alıyorsam namerdim.

Zaten tam , arada bir girip oynama oyunu o nedenle benim çok hoşuma gitti kısa kısa anlık giriyorum saatlerce oynamama gerek yok dişli kaplanim ile yada yeni boz ayım ile 2 av yapıyorum bazen bir görev yada gidilmemiş gizli alan keşfediyorum keyfim yerine geliyor kapıyorum o şekil 3-4 aydır duruyor %40 lara yaklastim. Birde Far cry 4 ten hemen sonra bunu oynamadığım için beni çok sardı hatta 4 u hiç oynamadım gibi ama zaten ilk çağlar falan hep ilgimi çekmiştir kaç tane bu temalı oyun var ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 de oynuyorum devam ettigim bolum vardi.Birde survivor modu var ona giriyim dedim.Ondan sonra simdide diger devam ettigim bolum kayboldu.Nasıl bulucaz bunu bilen varmi.

• Kulaklığımı takıyorum.
    Yanıma pet ve meşale almadan gece yolculuğuna çıkıyorum ki her türlü vahşi hayvanın yemi durumunda olayım.
    Besin zincirinin en dibindeyim yani.
    Hard zorlukta yaşattığı gerilim tarif edilemez.
    Şafaklar olmuyor.
  • oyunu ps4 de oynuyorum.
    oyunu bitirmeme rağmen neden yüzde 41 ini bitirmiş görünüyorum ?
    geri kalan yüzde 60 lık kısım nasıl bitecek ?
    bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

Kulaklığımı takıyorum.
    Yanıma pet ve meşale almadan gece yolculuğuna çıkıyorum ki her türlü vahşi hayvanın yemi durumunda olayım.
    Besin zincirinin en dibindeyim yani.
    Hard zorlukta yaşattığı gerilim tarif edilemez.
    Şafaklar olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Yan görevler ele gecirilecek yerler avlanacak hayvanların hepsi yüzdelik kısımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Yan görevler ele gecirilecek yerler avlanacak hayvanların hepsi yüzdelik kısımda.

yan görevler vardır mutlaka da.
    bu ele geçirelecek yer kalmadı bence.
    akşam haritanın resmini koyayım
  • Oyunda görevlere gitmek çok zaman alıyor.Far cry 3 te araçlar olduğu için görev yerlerine gitmek daha kolaydı.Görev yerlerine yakın olan kampları ele geçirme dışında,görev yerlerine seri bir şekilde gitmenin bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Mart 2017; 14:8:5 >
  • Hayvanları evcilleştirmeye bak hocam üzerlerine binip gidersin
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hayvanları evcilleştirme,kurdu evcilleştirme görevinde olduğu gibi özel bir görev olarak mı verilecek,yoksa et atarak istediğim hayvanı evcilleştirebilir miyim?Oyunda at vs yok,kaplanlar binek hayvan olarak kullanılıyor mu? Binek hayvan olarak mamutlar mantıklı geliyor ,onlar da oldukça ağır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Mart 2017; 14:30:38 >
  • Far cry primali senaryo kısmını bitirdim.Far cry tarzı oyunlar arıyorum.Ya bu ark denen oyun varmış ,tarzı qynı mı ki ?
    Far cry 3 ü ps4 için çıkarsalar onu alıp oynardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 9 Mart 2017; 12:43:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ozitech kullanıcısına yanıt
    bu zehirli sisten nasıl korunabilirim

• normal modda ara sıra free roam takılarak ,yan görevlerde dahil 50 saatte bitirdim yan görevler her farcry oyunu gibi sıkıcı ve tekrar ediyor

• Oyunda haritadaki görevlere gitmek sanıldığı kadar kolay değil.En son bir ayı avı görevi açıldı ,tepede yüksek bir yerde ama yok ulaşamıyorum oraya..Tırmanmak için kement var onu da atacak yer yok.Sırf bu görev yerlerine ulaşma zorluğu yüzünden oyunu bırakabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 3 Nisan 2017; 16:9:18 >
  • Oyundan sıkıldım adamla gezip duruyorum dayanadım gittim takasladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 2 Nisan 2017; 15:47:42 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Kardeş
    Bu zamana kadar hiç bir oyunu bitirememiştim, ilk defa far cry 4 ü bitirdim. Şimdi de far cry primal. Keşke bitmeseydi de devam edebilseydim. Sizin yerinizde olsam görevlerden önce kendimi geliştirmeye çalışırım..Görevler daha kolaylaşıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Aynen dağlar kayalar hep kapatmış yollari. Ben yontemini buldum. Patika yollardan geç. Harita uzerinde incecik yol olarak gozukuyo o sekilde takip et.

• Büyük siyah ayıyı evcilleştirtikten sonra artık üstünde işaret olan ana görevler açılmıyor ,ne yapmam gerek?Ana görevlerdeki kişilerin resimleri var ama görevler işaretli değil.

• ULL isimli düşmanı da indirdim.Oyundaki son ana görev bu mu?Yan görevleri oynamasam da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 5 Nisan 2017; 16:24:50 >
  • Far Cry 3 gibisi zor gelir.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.