Şimdi Ara

Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
14
Favori
27.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başka bir sorun olmalı çünkü 3070 ile 4K RT açık halde 100 saat olacak oynuyorum ve açıkçası gerek performans değerleri gereksede oyun stabilitesi konusunda hiç bir sorun yaşamadım. Hangi ayarlarda ve çözünürlükte oynayıp bu sorunları yaşadınız paylaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışalım eğer iade etmediyseniz :)

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

2 saati geçti diye iade kabul edilmedi :) Görseldeki gibi menüye girdiğimde veya ayarlardan fsr ile oynadığımda fps 6-7 lere düşüyor. çıkıp tekrar girince düzeliyor. Arada da vram yetersiz hatası veriyor. Ekran kartı msi gaming z 3070

işlemci biraz darboğaz yapıyor onun farkındayım ama onunla alakalı bir sorun değil gibi

Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]
  • oknglr O kullanıcısına yanıt

Yüksek çözünürlüklerde( özellikle 4K) oynuyorsanız opsiyonel olan HD Doku Paketini devre dışı bırakın. 4K çözünürlükte doku paketine gerek kalmıyor.Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]   Eğer 1440p+ HD Doku paketi yüklüyken bu sorun oluşuyorsa oyunun PSO cache dosyasını silin ve oyuna girerek yeniden yazdırın. Elbette sürücülerin güncel olduğunu varsayıyorum. Bu oyun özelinde Ubisoft Connect arayüzü performans kaybına yol açıyor bu nedenle kapalı olarak oynuyorum. Ekran kartı bellek kullanımlarım ise 1440p+ Ultra ayarlar+ Ray Tracing açıkken 5-5.5 Gb dolaylarındayken 4K da ise FSR açıkken yine aynı ayarlarda 6.5-6.8 Gb civarında geziniyor. Bu nedenle temel sorun Hd Dokulardan kaynaklı devre dışı bırakırsanız sorun düzelecektir.Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2560x1080 çözünürlükte oynuyorum tam 2k sayılmaz. hd doku paketini kapatıp denerim tekrar

• 5.oyundaki gibi challenge tarzı bişey yok mu oyunda? şu hayvanlardan şu kadar avla felan diye, ya da RDR2'deki gibi keşfettiğimiz hayvanları gösteren bir ekran?

Bir sürü balık çeşiti hayvan felan koymuşlar ama onları gösteren bir kütüphane gibi bişey olsaydı da görseydik hangilerini keşfettiğimizi.

• Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] İstasyon Özkesenyoutube
    Sol Köşede 2021 Yapımı Far Cry 6,Sağ Köşede 2017 Yapımı Cod WW 2 2 Dünya Savaşında Kullanılmış Gerçek Silahlar Karşılaştırılmıştır Kullanılan Silahlar Şunlar Far Cry 6 Esas Alınarak Hazırlanmıştır. Toplam 9 Silah 00:00 00:30 Colt 1911(Pistol) 00:31 00:57 Mark VI Vs Reichsrevolver (Revolver) 00:58 01:25 Mp34 (Smg) 01:26 02:00 Mp40 (Smg) 02:01 02:37 PPSh-41 (Smg) 02:38 03:06 Stg 44 Vs Ak47 (Rifle) 03:07 03:27 Double-Barreled (Shotgun) 03:28 03:48 Sawed-Off (Shotgun) 03:49 04:26 Mg42 (Light Machine Gun)
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DXBgxOC5_OTk%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGIumrJEGIhAqGUxSQYqf9vK0MCGCkEbGMgFy
  • Geçtiğimiz günlerde New Dawn'da baya ilerlememe rağmen oyunun sonunu getiremedim, sıktı.

Buna şöyle bir göz attım, daha çok sardı gibi, bakalım...

• Ubi yine yapmış ubiliğini üstte mavi izi takip et yazısı kayada mavi iz telefonda 2 dağ ve mavi iz minimapda mavi iz Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]   hud kapalımı oynasam acaba.

• Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] İstasyon Özkesenyoutube
    Full Rtx,Ultra Ayarlarda Kaydedilmiş Görüntüler Eşliğinde Sağlam 1 Türkçe Rap Parçası İle Huzurunuzda Keyifli Seyirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=Hlt-vC_4xug&feature=youtu.be

Ben Fero Döktürmüş.Dinlemeyen Varsa Dinlesin.

• Oyun biraz vahşi doğa ve sen temasından uzaklaşmış küçük bir örnek telefonumuz hiç susmuyor.

Harita tasaramını çok ciddiye almaya başladı ubi valhalla gibi bunun haritasıda çok güzel ve tekrarlayan alanlar yok dıştan araç kullanımı olsa forza horizon 5 den daha fazla vakit geçirebilirdim.

Çözdüm bu oyun far crydan çok just cause 3 tadında alttaki görüntü direk o oyundan gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 21 Mart 2022; 2:43:27 >

• Far Cry 6 'a yeni içerikler geliyor. Ücretsiz crossover görevlerine bir yenisi olarak Stranger Things ile ortaklaşa düzenlenen yeni bir görev ekleniyor. 24 Mart' tan itibaren oynanabilir olacak ve bugün gelen güncellemeyle oyuna eklendiler. Ayrıca oyun 24-27 Mart tarihleri arası ücretsiz hafta sonu kapsamında ana oyun olarak tam sürüm oynanabilecek. Bu nedenle oyunu şu andan itibaren yükleyebilir ve belirtilen tarihler arası oynayabilirsiniz.Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] GameSpot Trailersyoutube
    Play the FREE Stranger Things crossover mission starting March 24! Invite a friend to play during the first Far Cry 6 Free Weekend, Mar 24-27, playable alone or in co-op. Celebrate together with 50% off FC6 & 35% off Season Pass! #FarCry6 #Ubisoft ABOUT FAR CRY 6: In Far Cry® 6, players are immersed in the adrenaline-filled, chaotic world of a modern-day guerrilla revolution. Welcome to Yara, a tropical paradise frozen in time. As dictator of Yara, Antón Castillo is intent on restoring his nation back to its former glory by any means, with his son, Diego, following in his bloody footsteps. Become a guerrilla fighter and burn their regime to the ground. Key Features IGNITE THE FIGHT FOR FREEDOM Dive into a blockbuster experience as Dani Rojas, a local Yaran defending their country from a tyrant’s rule. Join the revolution to push back against the oppressive regime of dictator Antón Castillo and his teenage son Diego, brought to life by Hollywood stars Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) and Anthony Gonzalez (Coco). YARA TORN APART For the first time in Far Cry, experience a sprawling capital city: Esperanza, the most expansive Far Cry playground to date. Take down Antón in the seat of his power by staying hidden or engaging Antón's army in an all-out firefight in the streets. From taking the reins of a horse to commandeering a tank, choose your favorite ride to fight against the regime or to just travel Yara in style. BECOME A GUERRILLA Jump into the action and chaos of guerrilla combat at the heart of a revolution. Employ an arsenal of unique and surprising new weapons, vehicles, and animal companions in a fight against an unyielding military regime. No guerrilla should go it alone, so pair up with an all-new animal companion like Chorizo, the adorable wiener dog who’s as cute as he is lethal.
    https://www.youtube.com/watch?v=e61P6Sdl8FA&feature=youtu.be
    Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] Far Cry 6twitter
    “Play the FREE Stranger Things crossover mission starting March 24! Invite a friend to play during the first Far Cry 6 Free Weekend, Mar 24-27, playable alone or in co-op. Celebrate together with 50% off FC6 & 35% off Season Pass! #FarCry6 https://t.co/Mham5tMTp0”
    https://twitter.com/FarCrygame/status/1506284656668426242

• Oyuna yeni güncellemeyle birlikte yeni bir zorluk seviyesi eklenmiş. Gerilla modunda oyun zorluğu artırılırken yapay zekanın oyuncuyu tespit etme ve hasarıda artırılmış. Bu moda özel olarak cephane ve ekipman azaltılırken arayüzdede ana oyuna göre bazı ögeler yer almıyor. Gerilla modu yeni bir oyun başlatılarak oynanabiliyor ve oyun içinde zorluğu değiştiremiyorsunuz. Bunun dışında FND üstlerini tekrar ele geçirme seçeneği getirmişler ve oyunu tamamlayan oyuncular tercihe bağlı olarak kendi seviyesinin 4 seviye üzerindeki düşmanlara karşı bu üsleri geri alabiliyorlar ve ödül olarakta premium eşyaların alınabildiği moneda isimli karaborsa mağazası para birimi elde ediliyor. Envantere loadout sisteminin gelmeside bir başka yenilik ve böylece 4 farklı set oluşturup oynanabiliyor. Özellikle gerilla modunu merak ettim ve hazır Türkçe yamasıda varken tekrar bir başlayalım. Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

• Oyun bir süreliğine ücretsiz oldu ama oynayan yok o kadar mı kötü ki kimse oynamıyor Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

Stranger Things ile ortaklaşa düzenlenerek oyuna eklenen ücretsiz içerik çok güzel olmuş. Resident Evil ortamına benzer bir yerde yeni düşmanlar ve hafif gerilim eşliğinde süren 1 saatlik bir içerik sunuyor. Önceki ücretsiz içerikler Rambo, Danny Trejo çok kısaydı ama bunda sinematik vs derken epey uğraşılmış. Ana oyundaki sevimli dostumuz Chorizo ile bir maceraya çıkıyoruz . Oyunun bu son içeriğiydi her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Far Cry 6 içerikleride bitiyor. Elbette oynamaya devam yenisi çıkana kadar tabi. Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

Hocam selamlar. İki sorum olacak. Birincisi bendeki standart sürümdü, bana da ücretsiz oluyor muydu bu içerik? İkinci sorum oyunu bitirdikten sonra kaldırmıştım pc den. Tekrar indireyim bu içerik için diyorum ama oyunu baştan oynamamız gerekmiyordur değil mi? Direk bu içerikten başlayabiliyor muyuz acaba? Tesekkurler.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Ücretsiz içerikler sürüm farkı olmadan herkese açık hocam bu nedenle gerek şimdi gereksede sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Herhangi bir süreli etkinlik değiller. En son eklenen görev oyuna yeni başlayacaklarıda düşünerek düşük seviyeli tutulmuş ve ana oyundaki ekipmanları burada kullanamıyoruz. Önceki iki ek görevse o anki seviyenize göre ölçeklendiği için yine oynarsınız. Oyunu baştan oynamanıza gerek yok sadece oyunu indirip kaldığınız yerden devam edin, bir süre sonra oynamadığınız görev bildirimleri gelecektir. İyi oyunlar.Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

Tesekkurler hocam.

• Ps5’te ücretli görünüyor? Nasıl ücretsiz?

• Görevlerde saçma sapan buglar var, birde mouse çok garip hareket ediyor sanki sens değeri aşağı çekilmiş gibi, hem menü hem de oyun içi böyle olması çok garip.

• Oyunu yarım saat oynadım. Optimizasyonu çok iyi. Grafikler mediumda bile çok güzel. Minimumda yazanın altında sistemde mediumda oynuyorum. Ama şu dlc görevlerine nasıl girildiğini bulamadım. Ana menüde bir seçenek yok.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.