Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yamayi önce 1.2.0 sürümünde denedim ve alt yazı çıkmama sorununa şahit oldum ve tekrardan codex 1.011 sürümünü indirince gözükmeyen altyazıların gözüktüğüne şahit oldum bende 1.011 sürümünde şu anda sorunsuz çalışıyor yama
  • Elinize sağlık
  • Adamlar her repack ya da sürüme özel yama yapamazlar. İndirin yamayı önce birini kurun. Altyazılar gözükmüyorsa yamalı dosyayı silin ve yedeklediği dosyayı kullanarak diğer yamayı kurun oldu bitti. Birinden biri sorunsuz çalışacaktır.
  • Arkadaşlar yama Oyunun v1.011 yani illegal yani C*ODEX'in yayınladığı sürümde ve tabi ki Orijinal Steam, Uplay sürümlerinde çalışıyor. Özel mesaj atarak bunda çalışır mı diye bana sormanıza gerek yok çünkü oyunun sürümü 1.011 yada 1.013 ise sorunsuz çalışır.
  • Peki yamanın tam sürümü tahmini ne zamana çıkar reis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2E71B90E7

Peki yamanın tam sürümü tahmini ne zamana çıkar reis :)
    Çevirisi yapılmamış 800 900 Cümle kaldı. En kısa sürede inşallah bitecek :)
  • Pc’ sürüm’de mevcut dimi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim türkçe dille geldide bizmi almadık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorun yaşayan arkadaşlar orijinal dosyanızı yedekleyerek şu dosyayı indirip dener misiniz?
    https://cloud.mail.ru/public/BWmq/45XedKTZt
  • Hocam DLC ler çevirilecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Sorun yaşayan arkadaşlar orijinal dosyanızı yedekleyerek şu dosyayı indirip dener misiniz?
    https://cloud.mail.ru/public/BWmq/45XedKTZt
    Hocam bu hiç açılmaz :) Orijinal dosya 9 GB
  • 1.2.0 sürümünde çalışmıyor şu an umarım en ksıa sürede çözülür. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

1.2.0 sürümünde çalışmıyor şu an umarım en ksıa sürede çözülür. Kolay gelsin.
    O sürüme uyarlamak imkansız gibi. Dil dosyaları değiştiği için. Kodlar da eklendiği için tek tek elle uyarlanması lazım. Bu da 35.000 Satıra yakın bir oyun için zor :) 1.011 i mevcut. İndirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Tavsiyem oyunun güncel sürümü 1.011 i indirmeniz. 1.2.0 çok eski 2018 sürüm :) 1.011 de test edildi sorun yok. 1.2.0 da test edemeden yayınladık. Maalesef oluyormuş hala.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam 1.011 olanı oyunu ındırdım sorunsuz oynuyorum şuan teşekkurler..
  • Bendeki dil dosyası bu. 9Gb değil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.