Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
67.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: husnugr

benide ekle 30 tl
    ekledim.
  • Bence bağış konusu açıldıktan sonra bu fiyatın daha da artacağını düşünüyorum çünkü bu forumdaki nerdeyse herkes rockerdem ve said sürücünün yaptıkları işi biliyorlar öyle olunca da bu paranın toplanabileceğini düşünüyorum inşallah yanılmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Bence bağış konusu açıldıktan sonra bu fiyatın daha da artacağını düşünüyorum çünkü bu forumdaki nerdeyse herkes rockerdem ve said sürücünün yaptıkları işi biliyorlar öyle olunca da bu paranın toplanabileceğini düşünüyorum inşallah yanılmam
    said abiye yazdım. nasıl yapacağız bu işi diye. bayramın 3. 4. günü müsait olur belki yada bayramdan sonra döner bana diye düşünüyorum. şu paranın en az 800 tl sini toplarsak ilk 1 haftada. devamı bence de gelir.
  • oynarız kardeşim sıkıntı değil :D Ben kötü birşey demedim.Bütün çevirilen oyunların çevirenlerden Allah razı olsun sayelerinde oynadık, saydığın oyunları da öyle. Bu yama çıkarsa ister bedava ister paralı yine oynayacağım yani bu kadar basit,Siz çevirdikten sonra ben ingilizce oynamayacağım yani merak etme :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakamam1986

oynarız kardeşim sıkıntı değil :D Ben kötü birşey demedim.Bütün çevirilen oyunların çevirenlerden Allah razı olsun sayelerinde oynadık, saydığın oyunları da öyle. Bu yama çıkarsa ister bedava ister paralı yine oynayacağım yani bu kadar basit,Siz çevirdikten sonra ben ingilizce oynamayacağım yani merak etme :D
    Kötü amaçlı demedim

Programcı arkadaşın emeği karşılanmadığı sürece yama yayınlanmayacak. İsterse çeviri bitsin. İlk önce emeğini alacak sonra yayınlanacak. Alınan karar bu.

Yani ben sizin güven konusuna biraz güldüm.

• Siz bilirsiniz :)
  • İyi günler arkadaşlar. Ödeme yöntemini Said abi ile konuştum ve Said abi,

Tek seferlik 2 3 4 5 8 Dolar ödeme açacak listedekilerde işte 10 tl verecekler 2 dolar, 25 tl verecekler 4 dolar, 50 tl gönderecekler 8 dolar seçip ödemesini yapar. Bende listeye ödeyenleri ödedi diye işaretlerim.

Uygun mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Man - SuraSide -- 21 Ağustos 2018; 14:9:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayramdan sonra mı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Bayramdan sonra mı olacak
    Bu akşam yapabiliriz belki. Ödeme yöntemi uygun mudur diye sormak istedim.

• Hocam ismim Selman KOPUZ.Listeye yazarken gerekir diye yazdım.25 tl diye size söylemiştim zaten.SAYGILARIMLA

• quote:

Orijinalden alıntı: bladekopuz

Hocam ismim Selman KOPUZ.Listeye yazarken gerekir diye yazdım.25 tl diye size söylemiştim zaten.SAYGILARIMLA
    Akşama konuya detayları yazarım diye düşünüyorum.

• Herkese merhaba arkadaşlar.

İlk önce herkesin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Belki beni tanımayanlar vardır. Adım Bekir İNCE. Far Cry 5 aracını geliştiren kişiyim. Açıkçası şunu söylemek istiyorum. Eğer böyle bir başlık açılmasaydı bu araç bugün yoktu. Bir nevi sizin teşviğiniz ile geliştirildi. Tabi yakın arkadaşlarımın yapabileceğime dair ısrar ve desteklerini de es geçemem. Bugün konuyu başlatan arkadaşımızla bağış konusunda konuştuk. Normalde bağışları Said abi toplayacaktı. Malesef onun sisteminde %20 kesinti varmış. Bu 1000tl bağışın 200tlsinin banka kesintisine gitmesi demek. Siz de bu işin bizim gibi mantıksız olduğunu düşündüğünüze eminim. Yaptığımız küçük bir toplantıda en kısa yoldan IBAN üzerinden bağış alma konusunda mutabık kaldık. Havale ve EFT yapmak isteyenler için hesap numaramı ve IBAN numarasını aşağıya bırakıyorum. Yapacağınız her destek aynı zamanda bir sonraki projeler için bize teşvik olacaktır. Bağış yapacak ve yapmayacak arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

BANKA= ZİRAAT BANKASI
    AD SOYAD= BEKİR İNCE
    HESAP NUMARASI = 2449-57905566-5003
    IBAN NUMARASI = TR 7800 0100 2449 5790 5566 5003

• Evet ya ne o dolar meselesi...
    İban ile yaparız EFT yi , hesap no ile havaleyi olur biter.Şimdiden elinize emeğinize sağlık...
    Yalnız EFT ler anca bayram sonuna kalır.Bankalar (internet bankacılığı) tatil diye sadece ileri tarihli EFT kabul ediyor bildiğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Herkese merhaba arkadaşlar.

İlk önce herkesin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Belki beni tanımayanlar vardır. Adım Bekir İNCE. Far Cry 5 aracını geliştiren kişiyim. Açıkçası şunu söylemek istiyorum. Eğer böyle bir başlık açılmasaydı bu araç bugün yoktu. Bir nevi sizin teşviğiniz ile geliştirildi. Tabi yakın arkadaşlarımın yapabileceğime dair ısrar ve desteklerini de es geçemem. Bugün konuyu başlatan arkadaşımızla bağış konusunda konuştuk. Normalde bağışları Said abi toplayacaktı. Malesef onun sisteminde %20 kesinti varmış. Bu 1000tl bağışın 200tlsinin banka kesintisine gitmesi demek. Siz de bu işin bizim gibi mantıksız olduğunu düşündüğünüze eminim. Yaptığımız küçük bir toplantıda en kısa yoldan IBAN üzerinden bağış alma konusunda mutabık kaldık. Havale ve EFT yapmak isteyenler için hesap numaramı ve IBAN numarasını aşağıya bırakıyorum. Yapacağınız her destek aynı zamanda bir sonraki projeler için bize teşvik olacaktır. Bağış yapacak ve yapmayacak arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

BANKA= ZİRAAT BANKASI
    AD SOYAD= BEKİR İNCE
    HESAP NUMARASI = 2449-57905566-5003
    IBAN NUMARASI = TR 7800 0100 2449 5790 5566 5003
    listede 50 lira yazdırmıştım senin gibi cenvager kardeşlerimiz daha fazlasını hakediyor benim için far cry serisinin yeri çok ayrıdır her ne kadar çoğu kişi bütün far cry oyunlarının hepsi aynı dese de ben her oyununu nerdeyse %100 bitiren bi far cry manyağıyım o yüzden listede 50 lira gözüken bağışımı 100 liraya çıkartıyorum yolun açık olsun kardeşim umarım başka oyunlarada katkı sağlarsın

• Evet arkadaşlar normalde Said abi ile yapacaktık fakat kesinti yüksek olunca iban kararı alındı. Listede profil linki olan herkese özel mesaj attım. Discordda olan arkadaşlara da yarın atacağım. Bir kaç kişide mail atmıştı onlarada mail atacağım. 1 2 arkadaşa ulaşamıyorum onlarada yarın bakacağım.

Erdem abi de konuya mesaj bırakacak.

Eğer istenilen bir bütçeye ulaşılırsa ufak bir süpriz olacak. Şimdilik bu kadar söyleyeyim. O yüzden desteğimizi esirgemeyelim.

• en son gelen 50 tl ile birlikte 940 olan bütçe 990 tl oldu 10 tl da benden 1000 tl ulaşmış olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih.senel

en son gelen 50 tl ile birlikte 940 olan bütçe 990 tl oldu 10 tl da benden 1000 tl ulaşmış olduk.
    Evet bugün biraz daha arttı fakat ben mobilim o yüzden düzenleyemiyorum. Yarın sabah düzenleme yapacağım
  • Helal olsun sana bekir. Boş konuşan bazı kişiler vardı, sesleri çıkmıyor artık. Emeklerine sağlık.

Tekrardan herkesin kurban bayramı mübarek olsun. ☺

• Elinize sağlık, sayenizde güzel bir oyunu da Türkçe anlayarak oynayacağız. Bayramdan sonra en kısa zamanda söz verdiğim meblağı yatıracağım ancak Akbank hesabı da var ise p.m bekliyorum. Teşekkürler, iyi bayramlar.
  • o kadar denememe rağmen işlem yapılamıyor bayram sonrası ilk işim olacak.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.