Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nedir son durum. başlıyor musunuz çeviriye. bağış hedefi tuttu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

arkadaşlar nedir son durum. başlıyor musunuz çeviriye. bağış hedefi tuttu mu?
    Çeviriye başlayabilmek için Tool lazım ilk önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Çeviriye başlayabilmek için Tool lazım ilk önce.

Alıntıları Göster
    aslında onu soruyorum. yanılmıyorsam bağışlardan gelecek para tool işini halledecek arkadaşa ödenecekti. durum ne derken onu kasdetmiştim. keşke biran önce başlasa bizde söz verdiğimiz bağışları yapsak.
  • quote:

aslında onu soruyorum. yanılmıyorsam bağışlardan gelecek para tool işini halledecek arkadaşa ödenecekti. durum ne derken onu kasdetmiştim. keşke biran önce başlasa bizde söz verdiğimiz bağışları yapsak.

Alıntıları Göster
    Tool konusunda bana herhangi biri mesaj atmadı. yapılıyor mu çalışılıyor mu bilmiyorum şuanda. beklemedeyiz.
  • 5 tl benden çalışır. Oyunu temin etmedim bile ama emeğe saygı.
  • 760 TL oldu hadi hayırlısı.

Bu arada Tools konusunda kimseden bir haber gelmedi şuanda.
  • böyle bir linke denk geldim ama calısıyormu denemedim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deutchwhy22 -- 12 Ağustos 2018; 19:21:7 >
  • virüs olma ihtimali çok yüksek. bana güven vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deutchwhy22

böyle bir linke denk geldim ama calısıyormu denemedim,
    İndirmeyin. Virüslü o. Tool yok.
  • Birazdan hareketlilik olacak. REZ alın.
  • Tools bulunmuş sanırım. ROCKERDEM bey tools çıkarsa ben çeviririm demişti. Kendisine bilgi verebilecek olan varsa süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrMetto -- 13 Ağustos 2018; 22:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrMetto

Tools bulunmuş sanırım. ROCKERDEM bey tools çıkarsa ben çeviririm demişti. Kendisine bilgi verebilecek olan varsa süper olur.
    Tools bulunmadı :D YAPILDI. Bir bedeli olacak. Programcı arkadaşa en azından 3 5 ne ise destek olmalıyız.

rockerdem abi ile de konuşuldu. text'leri alacak kendisi.

Şuanda tek sorunumuz var. DESTEK.

Yakında oyun içi SS atabilirim belki de
  • Nasıl destek vereceğimizi anlat da kardeş söz verdiğim 50 tlyi gönderiyim söz ağızdan bi kere çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Nasıl destek vereceğimizi anlat da kardeş söz verdiğim 50 tlyi gönderiyim söz ağızdan bi kere çıkar
    Konuda docs mevcut. Orada destek olmak isteyenlerin adları ve linkleri mevcut. Sizi de eklemiştim zaten.

Zamanı geldiğinde* Animus Projesi tarafından toplanıp programcı arkadaşa verilecek.

* : Oyunu Erdem Çatık namı diğer rockerdem abi çevirecek. Kendisi ile bir kaç konu konuşulacak bakalım bir her şeyi yerine oturtalım. Kararlar verilsin. Ondan sonra yeni bir konuda ("Far Cry 5 Türkçe Yama Başladı") oradan devam edip SS'leri eklerim konuya. Veya erdem abi de açabilir konuyu. Henüz net bir şey yok bu konuda. Başladıktan sonra destekler toplanacak. Bu hafta içinde belirlenir.
  • biz zaten listedeydik sıkıntı yok. çeviri başlayıp hele hızlı ilerlerse destek veren sayısı da artar. korsanda çalışacak ama değil mi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdagger -- 14 Ağustos 2018; 10:31:55 >
  • quote:

biz zaten listedeydik sıkıntı yok. çeviri başlayıp hele hızlı ilerlerse destek veren sayısı da artar. korsanda çalışacak ama değil mi:)
    İşte toolda geldi. Artık destek sayısının daha da artması lazım. Korsanda çalışır mı çalışmaz mı bilmiyorum. Korsan çıkan oyunun sürümü ile orijinal uplay yada steam sürümü arasında fark var ise çalışmama ihtimali olabilir. Bakalım bir konusu açılsında
  • Gençler hadi şu listeye girin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Gençler hadi şu listeye girin
    760 TL kurtarmıyor mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

760 TL kurtarmıyor mu :)

Alıntıları Göster
    Hayır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.