Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
67.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Hayır.

Alıntıları Göster
    Tools hazır diye başlık atmışsın. Başlığı düzenleyip ne kadar para gerekiyorsa onu da yaz. Direk "Tools Hazır" diye gören belki girmeden diyecek ki "Tool hazırsa çevrilmeye başlamıştır o zaman".
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

Tools hazır diye başlık atmışsın. Başlığı düzenleyip ne kadar para gerekiyorsa onu da yaz. Direk "Tools Hazır" diye gören belki girmeden diyecek ki "Tool hazırsa çevrilmeye başlamıştır o zaman".

Alıntıları Göster
    Fiyat konusunu bilmiyorum. Ama değiştirelim.
  • Tools'u hazırlayan kişi Türk mü yabancı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Tools'u hazırlayan kişi Türk mü yabancı mı?
    türk.
  • Tahmin ettiğim 2 isim var, eğer onlar ise türk arkadaşlarımızdan İşlerin de çok iyidirler.

Baş harfleri B veya A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scofield -- 14 Ağustos 2018; 20:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

Tahmin ettiğim 2 isim var, eğer onlar ise türk arkadaşlarımızdan İşlerin de çok iyidirler.

Baş harfleri B veya A
    Eee artık destek zamanı. 3 5 demeden projeye destek olmanız lazım.
  • parayı kime atacağız hocam? bir iban falan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

parayı kime atacağız hocam? bir iban falan var mı
    Animus Projesi kurucusuna atacağız. saidsrc'ye (AC oyunlarını çeviren kişi). Siz bana ne kadar destekte olabileceğinizi söyleyin bende listeye adınızı ekleyeyim.
  • Konu güncellendi.
  • Evet arkadaşlar Türk Programcı Bekir İnce'nin yapmış olduğu ve Murat Keser'in yardımlarıyla (diablero-de) oyuna Tools yazıldı. Artık dil dosyaları açılıyor ve çeviriye başlanılacak.

Far Cry 5 Türkçe Çeviri Hakkında Genel Bilgiler

- Efsane Far Cry Çevirmeni Erdem Çatık (rockerdem) tarafından çevrilecek.
    - Türkçe Karakter Desteği mevcut.
    - Toplam 19334 Satır mevcut.

Evet Arkadaşlar işin destek kısmını unutmayalım. Programcı arkadaşlara emeklerinin karşılığını 3 5 de olsa vermemiz lazım. Lütfen konuya ne kadar destek olabileceğinizi belirtin. Bende sizin adınızı listeye ekleyeyim ve günü geldiğinde desteklerimizi programcı arkadaşlara verelim.

Assassins Creed oyunlarını çeviren Animus Projesi Kurucusu Said Sürücü (saidsrc) tarafından destekler toplanacak ve programcı arkadaşlara verilecek. Güven problemi olmaması açısından bende yada bir başkasında toplanmayacak. Liste şuanda bu şekilde. Konuya mesaj atın bende sizi listeye ekleyeyim.
    https://docs.google.com/document/d/1goDS_WAP6Sh2rdqb8J_Clh2vfTCZBRkfSRVuzhC2cyk/

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Man - SuraSide -- 15 Ağustos 2018; 19:31:41 >

• ne kadar destek verebileceğimizi sormak yerine direk desteğe geçsek artık para toplanmaya başlansa olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

ne kadar destek verebileceğimizi sormak yerine direk desteğe geçsek artık para toplanmaya başlansa olmaz mı
    O işi de düşündüm hafta sonuna planladım. Konusunun içeriğini hazırladım Said abi ile de konuşmam lazım. Onunda müsait olduğu bir zaman lazım. Çünkü o aracı olacak güven problemi olmaması açısından
  • Güzel haberler geliyor bugün.Sizi de çabalarınızdan dolayı taktir ediyorum

Bekir Bey ile ilgili de bir kaç şey söylemek istiyorum.Forumda tanıdığım ve gördüğüm kadarıyla bu işi gerçekten çok iyi bilen ve yapanlardan (kendisi bana bir konuda büyük bir ilgi yardımcı olmuştu).Bir çoğu çeviride imzası bulunmakta.Kendisine buradan saygılarımı iletiyorum.Evil Within 2 konusunda kendisine biraz haksızlık edilmişti.Böylesi değerli bir insana yapılması üzmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Ağustos 2018; 23:39:12 >
  • Benide ekleyiniz. 10 tl katkıda bulunacağım.
  • RockErdem bu adam FarCry efsanesi. Katkıda bulunan diğer arkadaşlara da teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Güzel haberler geliyor bugün.Sizi de çabalarınızdan dolayı taktir ediyorum

Bekir Bey ile ilgili de bir kaç şey söylemek istiyorum.Forumda tanıdığım ve gördüğüm kadarıyla bu işi gerçekten çok iyi bilen ve yapanlardan (kendisi bana bir konuda büyük bir ilgi yardımcı olmuştu).Bir çoğu çeviride imzası bulunmakta.Kendisine buradan saygılarımı iletiyorum.Evil Within 2 konusunda kendisine biraz haksızlık edilmişti.Böylesi değerli bir insana yapılması üzmüştü.
    @R-10 Teşekkür ederim. İnşallah emeklerinin karşılığını verebiliriz.

@peaceforever81 Ekledim sizi de.

• Beni de yazın hocam listeye 20 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: soru_isareti

Beni de yazın hocam listeye 20 TL
    Ekledim.

---------------

hadi arkadaşlar 790 TL oldu. 1.000 TL'ye çıksın şura.
  • Şuanda listede toplam 790 TL mevcut. Arkadaşlar en az 1.000 TL'ye tamamlamamız lazım.
  • Beni de eklerseniz sevinirim... (10 TL)...
    Özel mesaj vs. attım ama ulaşmadı galiba...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.