Şimdi Ara

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU] (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
10
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenah2007

Oyuna bebe oyunu, çöp dedikten sonra bize troll demen de değişik olmuş.
  • Arkadaşlar bu oyun önceki seriler ile bağlantılı mı ? Direk Far Cry 5 ile başlasak konudan kopar mıyız ? Bir de oyunun fiyatı ne zaman düşer. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogunNnN kullanıcısına yanıt
    Bağlantı hiç yok hocam. Oynanış dışında benzer hiçbirşey yok için rahat olsun :)
  • Arkadaşlar , ps pro aldım birkaç oyun alacağım, assasins creed origins veya far cry 5 alacağım , sizce hangisini önce alayım? Ayrıca ps4 plus yok , single oynayacağım far cry 5 online gerektiren bir oyun mu

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Arkadaşlar , ps pro aldım birkaç oyun alacağım, assasins creed origins veya far cry 5 alacağım , sizce hangisini önce alayım? Ayrıca ps4 plus yok , single oynayacağım far cry 5 online gerektiren bir oyun mu
    Asaassins creed alın ilk güzel oyun ve fc5 inde fiyatında değişimler olabilir ac bitene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heliosaga

Ubisoft yanıltmadı..

Yine çöp oyun. İyi ki korsan var. Ulan bir kaç saat bile dayanamadım.

Bu kadar içi boş oyun olmaz. Call of duty gibi her sene bir far cry, herşeyi mi "ben aynıyım" diye bağırır arkadaş.
    Hangi surumu denediniz bende cpy vardi save almiyordu sinirlenip sildim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Başka görevi al yap sen ,denk gelirsen patlat yine sayıyor.

Benmde anlamadığım zarar vermemeden avlanma nasıl oluyor okla vurunca mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son ekran kartı güncellemesini yaptınız mı? Ryzn3 1200 1050ti 1x8 high 50 den aşşağı düşmüyor. Bikere bi 7 8 aracın karıştığı bi patlama oldu ozmn otuzlara düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahy

Asaassins creed alın ilk güzel oyun ve fc5 inde fiyatında değişimler olabilir ac bitene kadar.

Teşekkürler hocam

• FC5 gibi bir bas yapıta çöp diyen arkadaşlara far cry işte aynısı diyenlere sesleniyor "SİZ NE ANLARSINIZ kekolar" diyorum. oyun süpper ötesi hikaye anlayana çok çok iyi seyrediyor, oyunun ana gorevlerini gectim yan gorevler bile birbirinden tamamen farklı ve farklı sonuclara ulastırıyor.

Hele o efsane son karar yokmu, tadından yenmedi benim için 45 saatte eme eme tüm haritayı bitirdim 100 saat daha oynamak vardı, tam bir basyapıt olmus mekaniklerinden hikayesine kadar, cok begendim.

Oyun çöp diyen kekolara gelince :) crack i cıkmasaydı birak oynamayı adını bile anamazdınız gelmişler burada cracklı oyunla millete ayak yapıyorlar liseliler :) aldırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpinar -- 30 Nisan 2018; 17:43:25 >
  • He keko he.

Liseli demiş bide :) Neymiş oyun kırılmasaymış bilemezmişiz.Youtube'dan izleyerek anlaşılmıyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 30 Nisan 2018; 17:47:32 >
  • canpinar kullanıcısına yanıt
    Çok güzel demişsiniz
  • Çıktığı gün alıp oynadık bitirdik. Oyun şahane. Aksini söyleyen oyundan anlamıyordur. Tartışmam bile.

• maşallah iyi tartışma dönmüş konuda :) işin ilginci 2 tarafı da az biraz haklı buluyorum bir far cry sever olarak. Tam ortadayım özellikle bu oyun konusunda.
  • Tartışma pekde oyun üstüne değil korsan oynayanların oyunu alanları sevindirmek için yaptığı yorumlar.
    Türk milletiyiz sonuçta sürekli başkasının parasında gözümüz çok ilgilendiriyor bizi kimin parasıyla ne yaptığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 30 Nisan 2018; 20:32:5 >
  • Beni ilgilendirmiyor.İsteyen istediğini yapabilir parasıyla.Oyun hakkında fikrimi söyledim sadece.3 ve 4'den sonra hayal kırıklığı yarattı bende.Sevene saygım sonsuz ancak oyunu sevmemiş birine oyundan anlamıyor demek yanlış. Metacritic'de kullanıcılar tarafından 6.2 puan almış bir oyundan bahsediyoruz sonuçta.Dediğim gibi sevebilirsiniz bu konuda kimse bir şey diyemez ancak sevmeyene oyundan anlamıyor diyemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 30 Nisan 2018; 21:12:4 >
  • Hocam öncedende yazdım mantıklı eleştirene ve beğenmeyene lafımız yok. Herkes her oyunu beğenecek diye bir kaidede yok. Lakin erşeyin adabı uslubu var. Ya oyun dandik çöp ee bok gibi vs. gibi söylemlerle eleştirenler gözümüzde 15 yaşında ergen konumunda. Boş beleş bir kişilik olarak algılattırıyor kendini. Witcher 3 e bile çöp diyen oldu aynı tepkiyi gördü. Oyuna has bişey değil çöp diye bir tabiri çok nadiren bir kaç oyuna kullanıldığında haklılık payı olur. Lakin Far Cry 5 in durumu ve başarısı ortada seveni sevdi. Yani Witcher 3 e de çöp diyen adamla aynı kefeye nasıl koymayalım o tabiri kullanananı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Hocam öncedende yazdım mantıklı eleştirene ve beğenmeyene lafımız yok. Herkes her oyunu beğenecek diye bir kaidede yok. Lakin erşeyin adabı uslubu var. Ya oyun dandik çöp ee bok gibi vs. gibi söylemlerle eleştirenler gözümüzde 15 yaşında ergen konumunda. Boş beleş bir kişilik olarak algılattırıyor kendini. Witcher 3 e bile çöp diyen oldu aynı tepkiyi gördü. Oyuna has bişey değil çöp diye bir tabiri çok nadiren bir kaç oyuna kullanıldığında haklılık payı olur. Lakin Far Cry 5 in durumu ve başarısı ortada seveni sevdi. Yani Witcher 3 e de çöp diyen adamla aynı kefeye nasıl koymayalım o tabiri kullanananı.
    Çöp tabiri kullanmak yanlış tabi.Benim lafım başka bir arkadaşaydı.''Bu oyunu beğenmeyen oyundan anlamıyordur'' o lafa karşıyım sadece.

• Oyun tam bir 'GRAFİK ÇÖPLÜĞÜ'.İlk baş oynarken oyuna hayran kaldım aslında grafik olsun ortam olsun çok iyiydi ama 1-2 gün sonra acaip sıkmaya başladı.Açıyorum 15 dk sonra geri kapatıyorum oyunu hiçbir şekilde bağlamıyor seni.Şu anda 7 kez bitirdiğim FC 3 oynuyorum daha zevkli
  • O konuda haklısınız hocam o kategoride çöp diyenin beğenen haline benziyor biraz. Yani olumlu yada olumsuz düzgün eleştiri önemli.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.