Şimdi Ara

Far Cry 4 Türkçe Yama (%100) 30.10.2015 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
9
Favori
24.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ddsmurat

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Yamayı kurduktan sonra ilk bölümdeki ipi aşağı attığı yerde iple tırmanmıyor.

Edit: Sorun çözüldü.

Hocam ayni sorun bende de var. Sorunu nasil cozdunuz

İlk iki bölümü geçtikten sonra tr yamayı kurdum sorunu böyle çözdüm

enteresanmış. çözüldüyse güzel :)

• oyuna güncelleme falan gelince yama bozulma olur mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

oyuna güncelleme falan gelince yama bozulma olur mu ??

gelecek güncellemeye bağlı. bizim dosyaya dokunan bir güncelleme gelirse bozulur. yeni sürüm çıkarırız o durumda.
  • rockerdem kullanıcısına yanıt
    tamamdır sağolasın.
  • Türkçe Yamalar bölümüne taşındı. Bu klasörde olmayan bu tarz konuları görürseniz lütfen haber verin.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_2561/tt.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • @rockerdem
    Öncelikle yama için teşekkürler , elinize sağlık. Yamayı İsveç dili üzerine entegre ettiğinizi söylemişsiniz , fakat bende ve bazı kişilerde İsveç dili yok. Mesela bende ki sürümde İngilizce ve Rusça dil seçenekleri mevcut. Yamayı bu dillerin üzerine nasıl kurabiliriz , yardımcı olursanız sevinirim.

@senanquliyev
    Sizde de aynı durum varmış sanırım , çözebildiniz mi ?
  • @-Simurg
    Ben internetden dil paketi indirmisdim. Daha sonra kurulum yapinca sorun cozulmustu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senanquliyev S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için , sorunu çözdüm.
  • Bu yama 1.10 sürüm ile uyumsuz sanırım.

Edit: Sorunu çözdüm yama çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 4 Ekim 2016; 17:08:49 >
  • teşekkürler

• Elinize sağlık, teşekkür ederiz.
  • Yeni güncelleme ile çeviri bozuldu hocam çalışmıyor.
  • Up
  • h4nnnnn kullanıcısına yanıt
    En son konuştuğumda, yamayı yebi güncellemeye uyarlayacağını söylemişti. Ama şuan ilk hedefi Far Cry 5 i çevirmek. Onun için beklemekten başka çaremiz yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://rockerdem.net/FarCryTR/

Facebook sayfasında son sürüme uyarladığını söyledi siteden girip indirebilirsiniz

• Arkadaşlar merhaba. Far Cry 4 yaması yeni sürüme uyarlandı. Fakat eklenen yeni kelimeler çevrilmedi. Far Cry 5 yamasından sonra o kelimeler de çevrilecek. Fakat şuanda oyunu yeni sürümde sorunsuz oynayabilirsiniz.

Buradan v1.3 sürümünü indirip oynayabilirsiniz :http://rockerdem.net/FarCryTR/
  • 2 güne çıkardı güncellemeyi, helal olsun, teşekkürler @rockerdem

edit : günlüklerin falan çevirisi oturmamış, bir daha beklicez ne yapalım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h4nnnnn -- 15 Şubat 2019; 23:38:15 >
  • ben indirdiğim dosyayı açamıyorum.
  • yetiler vadisi dlcsini oynamamıştım bugün bitirdim yalnız şöyle bir şey var son görev öncesindeki telsiz konuşmasında oyun Türkçe olduğu zaman oyundan atıyor 3 kere denedim üçünde de oyundan attı oyun dilini ingilizce yaptım atmadı kimsenin başına geldi mi bilmiyorum ama oynayanlar bu durumla karşılaşırsa ingilizce yapsın sıkıntı geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 16 Şubat 2019; 23:41:23 >
  • Yama şu anki haliyle o kadar faydasız ki. Aynı görevin yarısı Türkçe, yarısı İngilizce anlatılıyor. İngilizce okurken, Türkçe'yi anlamanız zaman alıyor, Türkçe'ye geçtiğinde bu sefer İngilizce'yi unutuyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.