Şimdi Ara

Far Cry 3 mü Far Cry 4 mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam Far Cry 3'ün atmosferi harika umarım sistemin iyidir zira yüksek detaylarda çok güzel grafikleri var.
  • Düşünmeden 3 diyorum Far cry 3 de çeşitlilik daha fazla , hayvanlar olsun fln. filan.
    Adası 4 den daha iyi fakat 4 sadece grafikleri olarak 3 den daha iyi.

Fakat 3 Her Türlü Daha iyi.
    Vaas Pagan min den daha manyak bence oda ayrı.
    Her Türlü 3 :)
  • arkadaşlar far cry 4ü 1 hafta önce felan bitirdim şimdi 3ü alıp oynamayı düşünüyorum ama 4den sonra grafikler felan kötü

gelirmi sizce ? gözüm alışabilirmi sonuçta 5 yıl olmuş oyun çıkalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

arkadaşlar far cry 4ü 1 hafta önce felan bitirdim şimdi 3ü alıp oynamayı düşünüyorum ama 4den sonra grafikler felan kötü

gelirmi sizce ? gözüm alışabilirmi sonuçta 5 yıl olmuş oyun çıkalı

4 ün grafikleri tabi her türlü 3 den daha iyi ama 3 ünde grafikleri yabana atılacak gibi değil. Eğer PC de oynanıyorsa 3 ünde grafikleri gayet iyi. Hiçbir şekilde kötü değil.

Konuya yorumumsa, 3 ve 4 ün mekanikleri aynı (hatta P nin bile aynı). Işıl ışıl bir ortam haricinde 4 daha iyi. Vaas iyi diyorlar ama oyunda toplasan ne kadar görünüyor ? Geri kalan herşey 4 de daha fazla.
  • 5 den başla geriye doğru git

• Tabii ki 3 ama 4 de çok iyidir, farcry’ın ölüsü yeter.

• farcry sersine her turlu alir oynarim ama sen 4 u oyna sonra 3
  • Kesinlikle 3.
  • Hafif hort gibi olacak ama

Dün aldım Far Cry 4'ü.. 3'le neredeyse aynı oynanış, aynı mantık aynı kalıplar yani öyle çok büyük bir fark göremedim. Grafikler bariz daha iyi geldi bana oynanış akıcı ama senaryonun geçtiği harita ilk başta beni çok sarmadı nedense. O ada havası burada pek yok gibi fakat daha epey başlardayım.. Oynadıkça alışırım diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.