Şimdi Ara

Far Cry 3 mü Far Cry 4 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce hiç Far Cry oyunu oynamamış birisi olarak bir Far Cry oyunu almak istiyorum ama Far Cry 3 mü almalıyım yoksa Far Cry 4 mü almalıyım konusunda kararsızım.Far Cry 3 oynayanlar Far Cry 4 ü çok beğenmemişler gibi.Far Cry 3 oynamayıp Far Cry 4 oynayanlar ise Far Cry 4 ü çok beğenmiş.İki oyun arasında haritanın büyüklüğü,haritanın canlılığı ve atmosferi,ana görevler ve yan görevler,oynama süresi,hayvan çeşitliliği,silahlar,araçlar açısından nasıl farklar var bu farklar belirgin mi ?Bu farklar Far Cry 4 almaya değer mi yoksa Far Cry 3 al bir şey kaybetmezsin mi dersiniz?

• İki oyun da güzel. FC3 oynayanların FC4ü beğenmemesinin nedeni FC4'de oyunun üzerine fazla birşey konulmamış olması. Oyun mekaniği olarak nerdeyse aynı. FC4e başlayınca nerdeyse hiç zorluk çekmedim oyuna alışma konusunda. Sanki FC3 oynamaya devam ediyor gibiydim. Harita büyüklükleri hemen hemen aynı. FC3 tropik adada geçiyor FC4 himalayalarda. Hayvanlar da bölgölere göre şekilleniyor. FC3'te hikaye çok daha iyi. FC4'te coop olayı var bir arkadaşın varsa oyunu baştan sona beraber oynayabilirsiniz. TErcih senin.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Coop offline olarak var mı?
  • Ilk far cry 3 u al biraz zaman gecsin 4 u al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FC3 acı döver.
  • Ben yazın oynamayı düşünüyorum.Önce FC3 oynayacam sonra FC4.Oyunlar aynı tek fark grafik ve oyunun geçtiği yer.FC3'ün geçtiği yer güzel o yüzden onu da oynayacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 3 gibisi bir daha gelirmi ? Çok zor..
  • Farcry 3'ün hikayesi ve dış mekanı Farcry 4'ten daha iyi. Kesinlikle Farcry 3 diyorum.
  • 3'ten başla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offline co-op var mı fc4'te

• 4'ü daha bitirmedim, oynuyorum ama kesinlike 3 kadar güzel değil. 3'ün adası çok güzeldi, hikayesi ayrı bir güzeldi.

Ayrıca bu Pagan denilen eleman, Vaas kadar manyak gelmedi bana. Vaas'ın yanında Pagan melek gibi kalır.

3'te bazen saatlerce görev yapmadan adada dolaşırdım, manzaraları, denizi harikaydı. Zaten kışı, soğuğu, karı sevmeyen biri olarak 4 bu anlamda bana pek çekici gelmedi.

Bana kalırsa 4'ü oynamaktansa 3'ü remastered olarak oynamayı tercih ederim. Serinin en iyi oyunu 3 bence.
  • Far Cry 4 Far Cry 3'ün üstüne bir sey koymadi belki ama tropik adadan Himalayalar'a gidince atmosfer beni cok etkiledi. Dini ve kültürel motifler, soundtrackler inanilmaz hosuma gitti. Yine atmosferle ilgili bazi gorevlerde ziyaret ettigimiz dag ortami ve Shangri-La cok buyuleyici yerler. Beni 3'e gore kendine baglayan unsurlar bunlar.

• Vaas için 3

• Konu hort FC3 ün atmosferi yeter muhteşem fc4ün araziyi beğenmedim

• havada karada tartışmasız 3
  • 3
  • Far Cry 3 iyidir

• fc 3 hayatımda en cok bekledigimin oyunlardan biriydi öle videolar geliyorduki insanın görüpte ben bunu oynmıcam demesi imkansizdi , kesinlikle 3 oynanmali
  • FC3 hayatımda oynadığım en güzel oyunlardandır.

FC4, 3ün farklı karakterlerle, farklı mekanda geçen versiyonu. Bunun dışında her şey aynı.
  • Güzel bir fiyata rastlayınca kararımı Far Cry 3 ten yana kullanmıştım ve oldukça memnun kaldım. Far Cry 3 teki ortam bana Far Cry 4 teki ortamdan daha güzel geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.