Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
9
Favori
59.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yaban domuzlarinin yeri nerde acaba ? Normal domuz cok yabani yok nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada oyuna Pc'de devam ediyorum. Grafik olarak xbox'a göre tabiki farklar var özellikle detaylarda ve ışıklarda bariz fark var. Yanlız Pc'de oyun inanılmaz şekilde göz ve baş ağrısına sebep oluyor ve birkaç saat sonra artık midem bulanmaya başladı. Pc bölümünde de çok şikayet var bu konuda, xbox'ta böyle birşey yok. Fps olarakta herhangi bir sorun olmadan oynuyorum very high-ultra karışık düzeyde.

Eklemem lazım oyun dinamikleri olarak gerçekten harika. Son zamanlarda almadığım ve özlediğim keyfi sonunda veren bir oyun. Oyunda çok ilginç şeyler oluyor yahu, kırmızılı elemanlarla çatışırken adamların kafasına üstteki tepeden kaplan atladı biraz önce. Şu komodo ****ri hele felaket birşey. Bazen 4'lü olarak geziyorlar. Bir seferinde bunları şu almamız gereken bayraklı köylerden birine soktum, içeride ve etrafta yaklaşık 10 kişi vardı. 2-3 dakika içinde benim yapamayacağım bir katliam yaptılar bende bayrağı kaptım
    Geçen sefer göreve gitmek için araba alayım dedim yaklaşık 1.5km mesafe olduğundan. Araba ile giderken iki yüksek kayalık arasında derin bir nehir ve üzerinde yıkılmak üzere olan tahta bir köprüye geldim. Köprüye yaklaştığımda önüme bir geyik geçti, geyiğe çarpıp öldürmek için hızlandım. Ben geyiğe doğru giderken meğer onu bir ayı kovalıyormuş ve aniden önüme çıkınca refleks olarak çarpmamak için direksiyonu kırdım ve korkulukları parçalayarak nehre uçtum. Arabadan tam çıkıyordum ki o adrenalinin üzerine birde timsah atlayınca yerimden zıpladım yav arkadaş aniden gelmeyin şöyle Neyse bu tehlikeyi de atlattıktan sonra kıyıya çıkıp vay ananı avradını deyip nefeslenmek için oyundan çıktım Oyun cidden bazı zamanlar insanı yoruyor.

• bir süre sonra gorevlerın mapte gosterılmemesı gıcık 1 durum olmus yürü yürü bıtmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

bir süre sonra gorevlerın mapte gosterılmemesı gıcık 1 durum olmus yürü yürü bıtmıyor

Doktorla konuştuğumuz görevi yeni tamamladım..Şimdilik ana görevler haritada belli..İlerleyen bölümlerde görevler haritada görünmüyor mu?
  • Ekran çözünürlüğünü nasıl arttırabilirim?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 3 Aralık 2012; 18:23:35 >
  • ŞİDDETLE FAR CRY 3 OYNAYIN,hayatımda oynadığım en gerçekçi ada atmosferi ve grafikler bu oyunda,konsolun nasıl oluyorda bu derece iyi grafik verdiğine şaşıyorum,resmen AA olsa next gen,biraz frame sorunu var o kadar,GOTY GOTY GOTY!!!Far cry 3 sen ne güzel oyunsun ya,her yerde yaşayan bir ortam,Keleşle köpek balığı avladım,düşman kampında yılanla adam öldürdüm :) daha birçok ilginç olayla karşılaşıyorum.En can alıcı SS leri çekecem daha bi ilerleyeyimde.
  • Beyler bu kilitli olan silah slotlarını açmamız için keçi avlamamız gerekiyor değilmi ? Peki bu keçileri adanın hangi bölgesinde bulabilirim ? Tek silahla oyun oynanmıyor.

• Tamam, buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Beyler bu kilitli olan silah slotlarını açmamız için keçi avlamamız gerekiyor değilmi ? Peki bu keçileri adanın hangi bölgesinde bulabilirim ? Tek silahla oyun oynanmıyor.

Harita da hangi hayvanlar hangi bölgede takiliyor gorebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 30 Kasım 2012; 17:56:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Beyler bu kilitli olan silah slotlarını açmamız için keçi avlamamız gerekiyor değilmi ? Peki bu keçileri adanın hangi bölgesinde bulabilirim ? Tek silahla oyun oynanmıyor.

Harita da hangi hayvanlar hangi bölgede takiliyor gorebilirsin.

Eyvallah sağol.

• quote:

Vaas'ı geberttim şimdi sırada Hoyt var.

Spoiler butonu? Sagolasin kardesim bu guzel bilgi icin, insan nedense senden beklemiyor...
  • GOTY olmaya aday bir oyun. PC'de dehşet olmuş. XBOX360 gamepad'i ile oynuyorum.
  • yaw millet gorevleri bitirmis hayvan avina baslamis galiba Farcry3 den iyi bir hunter oyunu olurmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Spoiler butonu? Sagolasin kardesim bu guzel bilgi icin, insan nedense senden beklemiyor...

Ne spoiler'ı dostum, Vaas ve Hoyt ile son bölümlerde kapışacağını tahmin etmek hiç zor değil oyundaki baş düşmanların onlar çünkü onu geçtim belki bakmamış olabilirsin ama vaas ve hoyt'u öldür diye ach bile var yani oyunda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Ne spoiler'ı dostum, Vaas ve Hoyt ile son bölümlerde kapışacağını tahmin etmek hiç zor değil oyundaki baş düşmanların onlar çünkü onu geçtim belki bakmamış olabilirsin ama vaas ve hoyt'u öldür diye ach bile var yani oyunda.

Bilmek istemeyenler olabilirdi ? Mesela benim gibi ? Tahmin ediyorduk tabii ama her zaman bir acaba olacaktı o sahneye kadar.Bari şimdi alda bundan sonrakiler görmesin bu bilgiyi.

• Gülmekten altıma yapacak duruma geldim
    O nasıl bir sevişmedir arkadaş şok oldum resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 30 Kasım 2012; 20:07:39 >
  • multiplayer oynayan varmı pass code istiyormu birde denemek için 3 günlük free multiplayer varmı

• esrarları yakmak görevi cok eglencelıydı döne döne hepsını yaktım ahuaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

GOTY olmaya aday bir oyun. PC'de dehşet olmuş. XBOX360 gamepad'i ile oynuyorum.

Pc de optimizasyon nasıl merak ettim ? Sistem dostu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.