Şimdi Ara

Far Boyama Yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sari olan ampulumu cam boyasi ile boyamak istiyorum . Maviye boyayarak guclu beyaz isigi almak istiyorum. Aracimin ustunde 120 liralik 90w gucunde far var. Beyaz isiklarin fiyatina baktim iyileri tanesi 70 ten basliyor. Masraf etmek istemiyorum. Kaliteli bir cam boyasi ile isiya dayanakli olan ile boyamak istiyorum . acaba boya tutar mi ! Tutsa isik verimi nasil olur ? İsininca boua atar mi ? Onemli bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacim var ? Lutfen yardim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aracınızın ampul tipi nedir ayrıca 120 liralık 90w ampul nedir normal ampuller 55 veya 60 w arasındadır bunların dışında kullanmak hem boşa elektirik harcar hemde far taşınının ömrünü kısaltır yani farlarınızı karardır plastik aksama zarar verir. Ayrıca boysanızda düzegün bir şekilde ışık alamayabilirsiniz ışık kırıldığından görüş düşer ve o boya o ısıya dayanmayabilir ve çatlayıp dökülebilir ayrıca boyadığınızda ampul daha fazla ısınacağından ampul yanabilir.
  • Bence paraya kıyıp birtane far alın hocam. Elinizdeki fardan da olmayın
  • Farı boyayacaksınız, beyaz tonunu tutturamayacaksınız. Haydi tutturdunuz diyelim, bir süre sonra boya yanacak. Haydi yanmadı diyelim, aracınız çakma Xenon olmuş olacak, karşıdan gelenler araba dolusu sövecek.. Bence değmez.
  • Teşekkürler Değerli bilgileriniz için Tavsiyenize uyup orjinalliğini bozmamaya karar verdim :D
  • Hamgi beyaz ampulun tsnesi 70 lira yav. 50 60 liraya ciftini bulmak mumkun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Hamgi beyaz ampulun tsnesi 70 lira yav. 50 60 liraya ciftini bulmak mumkun?

70 Lira orta Seviye kardeşim daha aşağısına usta randıman alamazsın dedi
  • Philipsin beyaz olanları var onlardan alin takin ugrasmaya degmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.