Şimdi Ara

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye ) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.448
Cevap
83
Favori
47.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 Cilt olarak nereden aldınız ? hangi yayın evi, ben nereden baksam kısa çocuk versiyonları var
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    İthaki iki cilt ve sanırım Alfa'dan çıkan da tam metin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 12 Haziran 2018; 20:54:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilimkurgu-fantastik öneriler bekliyorum arkadaşlar 1-2 güne kitap siparisi vericem şöyle gerçekten kaliteli kitap önerileri yapabilir misiniz ? İyi ki okumuşum dediğiniz Seri veya tek kitap olması fark etmez.

• iyiki okumuşum dediğim kitap zaman çarkı serisidir onun haricinde J.R.R.Tolkien kitapları önerebilirim, christopher paolini nin miras döngüsüde olabilir.
  • Arkadaşlar diskdünya serisi nasıldır? Mizah unsurları falan varmış bayağı. Macera odaklı bir seri mi? Bir de kitaplar seri gibi değilmiş sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elessar Elensar kullanıcısına yanıt
    Tolkien ile zaman carkini bilmemek olmaz zaten teşekkür ederim cevabınız için.

• İthaki'nin bilim kurgu klasikleri serisi kapış kapış satılıyor mu yoksa bir süredir baskısı mı yok anlayamadım. Kitap okuma alışkanlığım hiç yok maalesef ve kitap okurken aşırı sıkılıyorum. Bu yüzden okuma alışkanlığı kazanmak için şu aralar ilgimi çeken distopya ve robot konuları hakkındaki birkaç bilim kurgu kitabını belirledim sipariş verecektim ama baktığım yerlerde stokta yok gözüküyor. Kitapyurdu'nda bulmuştum ama orada da en çok merak ettiğim Ben, Robot kitabı stokta var gözüküyordu, sipariş ettim tedarik edilemediğinden iptal edildi demişler. Bu kitabı başka nerede bulabilirim bilen var mı acaba? Ya da stoğa girer mi ki yakın zamanda.

Idefix'ten de İngilizcemi geliştirmek için Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın İngilizcesi ile Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni almıştım. Sitede hiçbir hareket yok, umarım orada da stok sıkıntısı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anna Dewitt -- 18 Haziran 2018; 17:18:45 >

• Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    ithaki yayınlarının kitapları ilknokta.com dan alın. daha ucuz oluyor, stoklarıda oluyor genellikle...

https://www.ilknokta.com/isaac-asimov/ben-robot.htm
  • Aldık bir kitaplık :)

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, kitap okumayla aram olmayınca kitap satın alma siteleri hakkında pek bilgim yok. Bu siteyi ilk defa duyuyorum. Siz daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı acaba? Aynı gün kargo demişler öyleyse cidden hızlı bir şekilde gelir.

Edit: Siteden sipariş etmeyi denedim ama benim banka ile anlaşmaları olmadığından sanırım kart bilgilerimi bir türlü kabul etmedi sistem. Kötü oldu bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anna Dewitt -- 20 Haziran 2018; 0:0:33 >
  • Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    Ben genelde biriktirip biriktirip toplu sipariş veriyorum bu siteden. Aynı gün içinde kargo yaparlar mı bilmiyorum ama benim toplu verdiğim siparişlerdeki kitapları 1-2 gün içinde temin edip yoladılar. Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Zaten güvenilir bir sitedir. İthaki ile bir ortaklıkları falan var heralde.hem dediğim gibi ithaki yayınları genellikle daha ucuz oluyor hemde ithaki yayınlarının kitaplarının arkasında online satışwww.ilknokta.com diye yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Aldık bir kitaplık :)

Hocam kitapliginiz baya guzelmis . Asimov ve dune serilerini tavsiye edermisiniz ? Basarili bilimkurgu yapimlar midir . Bir suredir iki seriden birine ( daha agirlik duné ) baslamayi dusunuyorum ama daha atilim gerceklestiremedim . Fikrinizi almak isterim

saygilarla iyi gunler

• Riqus kullanıcısına yanıt
    Vakıf serisini kesinlikle öneririm. Dune tarafında anlatım bazen sıkıcı olabiliyor ama o da güzel bir seri. Vakıf’a göre daha çok dini unsur var içerisinde.

• Kütahya’da böyle bir yer buldum ithaki mithaji, bilim kurgu bütün kitaplar var tertemiz aga alıyorsun geçip okuyorsun mis gibi. Okuma odası da sessiz tertemiz. Bir de bilim kurgu geceleri oluyormuş tolkien felan. Artık her ne kadar evdeki kütüphaneme koyamasam da burdan çıkmam. Kitaplarımı okurum mis gibi ya. Geçen kitapyurdunda 500 tl bayıldığım kitaplar şimdi elimin altında ücretsiz.

Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 139 üye )

• Aranizda fantastik bilimkurgu hikaye yazmak ile ugrasan var midir ?

• androidler elektrikli koyun düşler mi -6.45 yayınlarından- okuyan ve tercümesinden memnun olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

androidler elektrikli koyun düşler mi -6.45 yayınlarından- okuyan ve tercümesinden memnun olan var mı?
    Okudum kitabı. Çeviriyi genel olarak beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

androidler elektrikli koyun düşler mi -6.45 yayınlarından- okuyan ve tercümesinden memnun olan var mı?
    Genelde çevirinin kötü olduğu yönünde yorumlar mevcut. Ben de kitabı aldığımdan beridir okumaya cesaret edemedim bu yüzden.

• Selam dostlar. KKG ve LOTR haricinde kaliteli fantastik seri önerisi istiyorum. Sissoylu nasıldır?

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Zaman çarkı çok övülüyor haftaya başlıyorum ona.

Otostopçunun galaksi rehberi güzeldir, syrıca mizah da barındırıyor.

Dune fantastik bilim kurgu denebilir biraz. Burda konusu vardı ona da bakabilirsiniz.

Harry potter bana biraz daha 15 yaş civarına hitap ediyor gibi gelse de filmi izlemediyseniz önerebilirim.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.