Şimdi Ara

Fantastic Beast Serisi | Harry Potter Spin Off Geliyor (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepimizin Bildiği Üzere Buradaki İzleyen Herkes'te Harry Potter Büyük Etki Yaratmıştır ve Ayrı Yere Sahiptir. Harry Potter Sürerken J.K Rowling'in Yazdığı Bir Ek Kitap Olan Fantastik Canavarlar Nerededir ve Nelerdir Kitabının Filmi Çıkıyor.

Film Üç Seriden Oluşacak. ve 2016 Yılında Çıkacak Filmin Senaristliğini Kitabında Yazarı Olan J.K Rowling Üstleniyor. Ayrıca Yapımcı Şirket'te Harry Potter Filmlerini Çeken Şirket WarnerBros Olacak. ve Yine Ek Olarak Bir Bilgi Yapımcımızda Harry Potter Serilerinden Tanıdığımız David Heeyman Olacak.

Oyuncular Henüz Seçilmedi Ama Şu Anda Aday Listesinde Üç Kişi Var

Ve En Çok Favori Gösterilen Kişi Colin Morgan

Diğer Adaylar İse : Skandar Keynes (Chronicles Of The Narnia) , Tom Hiddlestone (Avengers,Thor)

• Harry kadar bomba olmaz ama iyi olur muhtemelen. Kitabı okuyan varsa yorumlarını merak ettim.
  • Harry potter kadar olacağını sanmıyorum ama yine de güzel bir film olacak gibi duruyor
  • o değilde bu seriden sonra çağlar boyu quidditch'i çekecekler ben onu bekliyorum asıl bomba o. birde bu seride en az harry potter kadar iyi olacağı söyleniyor
  • Takipteyim, kitaplarınıda okudum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harry Potter iyiydi güzeldi. Ama bunu izleyeceğimi sanmıyorum. En azından sinemada gitmem. Çok tutulacağını da sanmıyorum. Bu tarz filmler genelde ticari amaçlı olduğu için (gerçi her filmde ticari amaç var ama) pek izleyesim gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemedeyiz
  • Colin morgan olursa çok yakışır
  • para yetmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitabı okudum. Kitabı nasıl film yapacaklar anlayamadım çünkü kitapta fantastik canavarların özelliklerini anlatıyor yani herhangi bir olay yok. Sadece ilk 20 sayfasında bu canavar sınıflandırmalarının tarihini anlatıyor ama o da ilgi çekici bir konu değil. Hem 3 film yapılacak kadar uzun da değil. Kitaba çok sadık kalacaklarını düşünmüyorum yoksa çok sıkıcı bir film izleyebiliriz.

• Takip. Harry Potter kadar büyük etki yapmaz ama güzel olur.

• Takip.
  • Harry potter'ı da geçebilir. Hiç belli olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemel Başrol Eddie Redmayne
  • Hobbit serisi gibi olacağına dair içimde büyük bir korku var açıkçası.

• naughtydog tlounc kullanıcısına yanıt
    Senaristliğini JKR'nin kendisi yapacağı için, içine edebileceklerini düşünmüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naughtydog tlounc

Hobbit serisi gibi olacağına dair içimde büyük bir korku var açıkçası.

hobbit serisi çok kötüydü umarım olmaz .. ben filmin yönetmeninin david yates değilde .. alfonso cuaron yada mike newell olmasını isterdim
  • Daniel rupert ve emmanin yerini kimse tutamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Daniel rupert ve emmanin yerini kimse tutamaz

tabikide tutamaz ilk onlarda tanıdık büyü dünyasını

ama jk nin yazacağı hiçbir film kötü olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.