Şimdi Ara

Fanım bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu yanlış yere açmış olabilirm ama masaüstü bilgisayarın fanından zrrrrr diye sesler geliyor daha önce yaşadım bu olayı ama format atılmak zorunda kalındı yine olmasını istemiyorum başka çözüm yolu varmıdır

• fandan dolayı format atıldığını duymamıştım. Dediğiniz ses fan tozlandığı için geliyo olabilir fanları temizleyin birde fan işlemci fanımı soğutucu fanımı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Ekrem

Konuyu yanlış yere açmış olabilirm ama masaüstü bilgisayarın fanından zrrrrr diye sesler geliyor daha önce yaşadım bu olayı ama format atılmak zorunda kalındı yine olmasını istemiyorum başka çözüm yolu varmıdır

fan ya tozlandı ya da yağı kurudu. temizleyip yağlayın düzelcektir. eski fanlar çok yapar onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirm ama masaüstü bilgisayarın fanından zrrrrr diye sesler geliyor daha önce yaşadım bu olayı ama format atılmak zorunda kalındı yine olmasını istemiyorum başka çözüm yolu varmıdır

fan ya tozlandı ya da yağı kurudu. temizleyip yağlayın düzelcektir. eski fanlar çok yapar onu

şu an sorun yok çok tuaf lol girerken biraz artıor 120 fps oynuyorum 6 gb ram 4 gb ekran kartı kötü bi pc değil sanırım ama fanı bunla beraber 2 kez bozuldu :P
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

şu an sorun yok çok tuaf lol girerken biraz artıor 120 fps oynuyorum 6 gb ram 4 gb ekran kartı kötü bi pc değil sanırım ama fanı bunla beraber 2 kez bozuldu :P

1- ekran kartının rami ile performansı kıyaslanamaz.
    2- dediğimi yapın düzelcektir %95 ihtimalle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.