Şimdi Ara

Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
14
Favori
13.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu hakkında planlarımız:
    1- resimleri güncellemek
    2- hatalı olanları düzeltmek
    3- bütün resimleri simage içine almak.

şu an uğraşmama rağmen resimler simage içine girmiyor. hepsini tek tek yeniden düzenlememem lazım. birde beklettiğim için özür dilerim hepinizden.
  • Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]
  • Ben de can sıkıntısından çizime başladım bu aralar

Luffy'nin küçüklüğü
    Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]

Çene biraz aşağıda oldu, silince mahvolur diye düzeltemedim

Bu da bonus, Donnie Darko'daki tavşan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke1235 -- 26 Mayıs 2014; 20:49:45 >

• takip bunların hepsini kendiniz mi çizdiniz la
  • benim özgün çalışmam değil baştan söylemek isterim ilk çizimim ve bulduğum bir resme baka baka çizdim

Buda benden gelsin.Bundan önceki çizimlerim BURADA bulunmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FamerafT -- 31 Mayıs 2014; 14:17:20 >
  • Ne kolpa herifler var şurada yahu photoshop ile efekt verip benim çizimim diye yedirmeye çalışıyorlar.. Gıcık kapıyorum böyle insanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naega- -- 31 Mayıs 2014; 20:58:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu da bugünün çizimi arkadaşlar.Sanırım dünkünden daha iyi oldu ama hala amatörüz :D

Bir kaç tane daha çizim var fakat onları pek beğenmeyebilirsiniz.Yineden bakmak isteyenler BURADAN bakabilirler.

• Bi zamanlar ne cizerdim bee, ahh eski gunleri yaad edesim geldi. Bu japonyada mangaka egitimi veren kurum, kuruluslar var mi? Gidipte orada kendini gelistirmek, ogrenmek, professional bir sekilde bu ise baslamak istiyenler icin.
  • Bunlarda benden olsun İlk çizimim olduğu için gölgelendirme ile uğraşamadım malesef kalem olarak artline kullandım renklendirmeyi de adobe fireworks de yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordfkn -- 24 Temmuz 2014; 2:07:02 >

• Bunlarda benim çizimlerim arkadaşlar
    Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]Fan art [Anime-Manga-Çizim] paylaşımları [ANA KONU]

• Itachinin gozune nolmus yukari kaymis asimetrik :) Luffyinde cenesi asagi sarkmis hahaha ne guldum ya. Hunterxhunter feba olmus en son cizimin sanirim gelisme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Itachinin gozune nolmus yukari kaymis asimetrik :) Luffyinde cenesi asagi sarkmis hahaha ne guldum ya. Hunterxhunter feba olmus en son cizimin sanirim gelisme var.

Doğru tahmin hocam onlar ilk sayılırdı 3 seneden fazla oldu onları çizeli , hxh ve ippo en son çizimlerim onları çizelide 2-3 ay oluyo gerçi
  • İsmek'in resim kurslari nasil? Oraya gidiyim diyorum daha once ingilkzce icin gitmistim iyiydi. Giden var mi ismek resim kursuna.
  • Yeni boyalar almam lazım bu bitecek daha sonra

Şunun düzgün ss'sini atacağım daha sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefalci -- 16 Ağustos 2014; 2:40:40 >

• İmzamdan belli olur,Khaleesi'nin kölesiyim Fanart sayılmaz ama çizim olduğu için paylaşayım dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

İmzamdan belli olur,Khaleesi'nin kölesiyim Fanart sayılmaz ama çizim olduğu için paylaşayım dedim

Hocam ben Buz ve Ateşin Şarkısının kitabını okumuştum , son çıkan kitap hariç. Ve kitapta khaleesi'nin latin olduğu hiç geçmemişti. Sizden öğrenmiş olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

İmzamdan belli olur,Khaleesi'nin kölesiyim Fanart sayılmaz ama çizim olduğu için paylaşayım dedim

Hocam ben Buz ve Ateşin Şarkısının kitabını okumuştum , son çıkan kitap hariç. Ve kitapta khaleesi'nin latin olduğu hiç geçmemişti. Sizden öğrenmiş olduk

Bu bir karakalem çalışması. Başka şekilde nasıl yapabilirim onu da söylerseniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

Bu bir karakalem çalışması. Başka şekilde nasıl yapabilirim onu da söylerseniz.

Hocam niye alındın şaka yapıyorum ben anlamadın mı ? Bir kere hepsinden önce senin çizimine birşey söyleme hakkım yok ki. Ayrıca aksine benim gibi Asoiaf sever birini görünce bende bir şaka yapayım dedim. Kimse profesyonel bir çizim yapmanızı beklemiyor zaten. Benim yaptığım şakaydı , eleştiri değil.

Ayrıca o çizdiğiniz karakalem çalışmasının orjinalini de biliyorum. Bir ara bende denedim ben daha kötü çizmiştim.

Lütfen alınmayın , ben herzaman birşeyler çizen insanlar görmeyi severim. Hevesinizin kırılmasını istemem. Benim yaptığım ufak bir şakaydı. Bu şekilde tepki alacağımı düşünmemiştim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.