Şimdi Ara

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
2
Favori
47.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen akşamki online uçuştan. 19 kişi Bu arada Gümüş Kaplanlar personel alımını açmıştı. Burdan katılan oldu mu?

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 31 Ocak 2012; 19:29:54 >

• Kendimi biraz geliştireyim bende aranıza katılmak isterim.. BMS de pilot görünmüyor bende, pilotun sol dizindeki uçuş planı ve haritada haliyle görünmüyor bunu nasıl hallederim ayrıca 3D kokpit nasıl açılıyor bende 2D olarak görünüyor..

Edit: Telsiz konuşmalarıda aktif değil kuleyle ,taxi, kalkış veya iniş için irtibat kuramıyorum OF da bu problemlerle karşılaşmamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34DriveN22 -- 10 Şubat 2012; 17:57:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34DriveN22

Kendimi biraz geliştireyim bende aranıza katılmak isterim.. BMS de pilot görünmüyor bende, pilotun sol dizindeki uçuş planı ve haritada haliyle görünmüyor bunu nasıl hallederim ayrıca 3D kokpit nasıl açılıyor bende 2D olarak görünüyor..

Edit: Telsiz konuşmalarıda aktif değil kuleyle ,taxi, kalkış veya iniş için irtibat kuramıyorum OF da bu problemlerle karşılaşmamıştım.

Mutabık BMS 4.32'de pilot yok. Sonrada cıkan yamalar var fakat ben önermiyorum. Kokpit içerisindeki panel ve göstergelerin görüşünü engelliyor. Tabi TrackIR varsa sorun olmaz. Tam dersi 2D kokpit diye bir şey yok artık. Tamamen 3D kokpitte uçuyoruz. Telsiz konuşmaları için kalkış yapacağınız ya da iniş yapacağınız pistin UHF ve VHF frekansını girmiş olmanız gerek. ICP panelde COM1 ve COM2 ye bu bilgileri girerek kuleyle irtibatınızı sağlayabilirsiniz. Kimpo Airbase: UHF:240.90 VHF:118.05 mesela.

721-Kurt

• Geçen akşamki uçuştan kısa bir kesit.

721-Kurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 20 Şubat 2012; 18:29:14 >
  • video kısa ama harika olmuş. inişte öyle
  • Pek bir şey gözükmediği için videoyu uzun tutmak istemedim. Teşekkürler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 24 Şubat 2012; 22:09:11 >
  • Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

721-Kurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 25 Şubat 2012; 3:11:59 >
  • Türkiye başta olmak üzere tüm dünya var mı Microsoft Flight Simulator'deki gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Bellek -- 25 Şubat 2012; 8:10:52 >
  • Hayır yok. Zaten böyle bir şeye gerek de yok. Bazı harita paketleri var. Kore, Balkan gibi. Şimdi Ege yi bekliyoruz. Yakında çıkacak.

Falcon BMS 4.32 (Çıktı)
  • Teşekkürler.
  • Rica ederim.

Falcon BMS 4.32 (Çıktı)
  • Landing

• yine harika olmuş kamerayı nasıl sabitlediğini öğrenebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 26 Şubat 2012; 20:48:43 >
  • Falcon BMS 4.32 Crosswind Landing

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 9 Şubat 2018; 18:53:51 >
  • bende allied force diye bişi var o olmazmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

bende allied force diye bişi var o olmazmı?

o da olur. ama bu daha iyi.
  • @burak08

Hocam video çok iyi olmuş
  • TrackIR'siz uçan varmı Falcon'da?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.