Şimdi Ara

Fake Mail

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şerefsizin biri, beni çekemeyen biri, kız arkadaşıma, benim mailadresimden gelmiş gibi sahte fake mailler atmış küfürlü müfürlü. Çok sinirliyim şu an!!..
    Durumu, böyle birşey yapılabileceğini zor anlattım. Bildiğiniz fake mail servisleri varmı arkadaşlar? Böylelikle bunun gerçekliğini ispatlayabilirim.. Bu duruma karşı ne yapabilirim arkadaşlar bir fikri olan varmı?

• mail bomber v mail kontolü saglayan birkaç yer biliorum.Bunlar için mail adresi yeterli ama senin adına mail gönderimi YAPILAMAZ.sorum şu:

*senin mailini v kız arkadaşının mailini bilen size bu kadar yakın kim olabilir?
    *mail adresine girip yollamış olamaz mı?
    *şifreni değiştirdin mi?
    *kız ark.ın senin böyle birşey yazmayacagından emin deil mi?
  • *Önceden tanıyan, yani ikimizin mailinide billen, çekemeyen birkaç tip var
    *mail adresime giremez, çünkü tüm gece boyunca msn im açıktı, kontrol bendeydi, kız arkadaşım, sabah bana kızgın bir şekilde msn mesajı attı durumu anlatan
    *şifremi hiç değiştirmedim

*kız arkadaşım emin olduğu için bana bir şans tanıdı ve konuştu zaten bu nedir diye, ama nede olsaböyle birşeye ilk başta tepki göstermesi çok doğal... bende anonymous maillerin varlığından bahsettim, atmanın yolları var çok iyi biliyorum, sender kısmına istediğin mail adresini yazıp yolluyorsun, ulaştığı yerde, "sender" kısmına yazıldığı adresten gelmişizleimi uyandırıyor, gayet gerçekçi, geçmişte bşir dönem görmüştüm, böyle birşey gayet var..
  • o zmana mail bomber adlı program kullanımış büyük ihtimalle.Bu programı eskiden kullanmıştım bende ama benim etik ahlakıma uygun deil.programda alıcı var ama sender yani gönderici varmıydı hatırlamıyorum.senin mailin editlenip(ki bu sırada konuşsanda mailine girilebilir v herhangi bir uyarı almassın)mesaj yazılmış ve gönderilmişte olabilir.
    bu durumda o kişiyi bulmaktan başka çaren yok..Bu tarz programlar sahte veya değişken ip ile çalışır ve izini sürmek istesen bile bulamassın..

üzgünüm,ya sineye çekeceksin ya da sizi çekemeyenler arasında bir tahmin yürütüp onun üzerine gideceksin...

size geçmiş olsun,yapan baya terbiyesizlik yapmış..
  • 5 sene once bir program ile baskasinin adına email yollabildigim bir program vardı ama adın unuuttum.. yani yapılabiliyor ki hemde oyakbanktaki arkadaslara onların e-mail adresleri ile mail atmıştım ama tabi şaka amaçlıydı bizimkisi şerefsizlik değildi..

kısaca senin adına bir program ile e-mail atabilirler kendi e-mail adreslerinden ama yollayan sen gözükmüş gibi olabilirsin..

sizi tanıyan birisi olduğu kesin.. biraz akıl oyunu oynayarak sorunu çözersiniz arkadaşlarınızla biraz akıllarını karıştıracak muhabet yapın.. birde misal boyle birşey gece yapılmış saniirm ölee anladım ben gece boyle bir olayı gercekleştirebilecek kişilerin listesinden başlayabilirsiniz...

• Ya arkadaşlar Php ile başkasının adından mail yollamak mümkündür. İnanmayana gösterebilirim. İstediğiniz herkesin maili gibi gösterebilirsiniz. Veya anonim isimsiz olarak da yollayabilirsiniz.

İlla ispatlaman gerekiyosa ufak bir sayfa hazırlayayım sana.
  • pfffff

valla hiç uğraşma , açıkla kıza böyle böyle , ister inan ister inanma de!!

eğer inanmıosan zaten bana güvenmiosundur demektir falan de....

neden kasıyorsunuz kendinizi ?

• quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

pfffff

valla hiç uğraşma , açıkla kıza böyle böyle , ister inan ister inanma de!!

eğer inanmıosan zaten bana güvenmiosundur demektir falan de....

neden kasıyorsunuz kendinizi ?

bu kadar boş konuşan görmedim
    adam ister kasar istemezse kasmaz bunun yorumunu ve değerlendirmesini onun için ondan başka kimse yapamaz. Laf mı yani bu niye kasıosunuz kendinizi ne demek? Sen böle bi durumda kasmazsın

• Dostum pm ile mail adresini yolla sana zip formatında 2 mb lik fake mail programımı yolluyum sana yardımcı olur kesinlikle
  • http://www.freewebtown.com/darkdream/fakemail.rar

Arkadaşlar alın fake mailer bi sorun çıkarsa haber verin bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: @WP VOLK@N

mail bomber v mail kontolü saglayan birkaç yer biliorum.Bunlar için mail adresi yeterli ama senin adına mail gönderimi YAPILAMAZ.sorum şu:

*senin mailini v kız arkadaşının mailini bilen size bu kadar yakın kim olabilir?
    *mail adresine girip yollamış olamaz mı?
    *şifreni değiştirdin mi?
    *kız ark.ın senin böyle birşey yazmayacagından emin deil mi?

Bunlar için mail adresi yeterli ama senin adına mail gönderimi YAPILAMAZ.sorum şu: demişsin

kendini bişey bilen arkadaş
    sen bana adresini ver senin adında isteğin kişiye mail atarım
    ve denide dh ye kapak yaparım
    insanları yanlış yönlendirmeyin

• bunlar yasakmı bilmiyorum ama burdan atabilirsin. yasaksa silerim
    http://members.lycos.co.uk/turkaspnet/faker/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ty®

bunlar yasakmı bilmiyorum ama burdan atabilirsin. yasaksa silerim

Bu Bende çalışmadı...

Fake Mailin Fake Mail oldugunu ispatlamak için.
    Eğer O Mail Hâla duruyorsa O maili açmasını ve mailin üstünde bulunan resimde gosterdiğim yere bakmasını soyle..

Fake Mail

Gönderen kimliğine Basınca açılan sayfa şurası..

http://help.msn.com/(ZmlsdGVyPURIX0ZSRUUmcHJvamVjdD1ob3RtYWlscGltdjEwJm1hcmtldD10ci1UUiZjdT0mdG10PUhvdG1haWxQSU12MTAma2M9JmZvcm1hdD0=)/Help.aspx?filter=&querytype=keyword&query=PIM_SenderID

• Laf olsun diye laf yazan arıza türü hariç, ilgilenen, yapıcı yorum yazıp yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler ederim
  • Buyur al kardeşhttp://www.murattoraman.com/mailgonder.php istediğin kişiden istediğin kişiye mail gönder. Ama bu işi pek bilmeyen birileri yer ancak anlamanın yöntemleri var neyse boşver umarım faydalı olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechNiciaN

quote:

Orjinalden alıntı: Ty®

bunlar yasakmı bilmiyorum ama burdan atabilirsin. yasaksa silerim

Bu Bende çalışmadı...

Fake Mailin Fake Mail oldugunu ispatlamak için.
    Eğer O Mail Hâla duruyorsa O maili açmasını ve mailin üstünde bulunan resimde gosterdiğim yere bakmasını soyle..

Fake Mail

Gönderen kimliğine Basınca açılan sayfa şurası..

http://help.msn.com/(ZmlsdGVyPURIX0ZSRUUmcHJvamVjdD1ob3RtYWlscGltdjEwJm1hcmtldD10ci1UUiZjdT0mdG10PUhvdG1haWxQSU12MTAma2M9JmZvcm1hdD0=)/Help.aspx?filter=&querytype=keyword&query=PIM_SenderID

bu bilgi iyi oldu işte
    teşekkürler

• onemli degil. !...

Paylaşalım, güzelleşelim...
  • bugun bnm de basıma geldi
    iki tane adresim var hotmail de
    birini bayadır acmamıstım
    bi de baktım acmadıgım adreste surekli kullandıım adresten gelmiş bi suru mail var
    birini virus taramasında gecirdim virus cıktı içinedn
    nassı oldu acaba bu iş yaws...
  • @sight

Eğer hotmailse junk maile gider.

Bunu göstermen bile yeterli olacaktır sanırım.
  • virusler nasıl calisir diye bir bilgi duydunuz mu hiç bilmiyorum ama,
    kısaca şöyle anlatayım..

Bir kişiyeBir vürus bulaşıyor ve bulaştıgı bilgisayarda ki genellikle Outlook Express ve benzeri programlarda ki kişi listesine kendisini godneriyor. yani bir çok kişiye bu şekilde veya buna benzer değişik yollarla yayılıyor.

peki benim adresimden bana nasıl geliyor? veya
    arkadasım gondermediği halde arkadasımdan bana nasıl boyle mailler geliyor ?

Biraz once soylediğimiz yonteme paralel olarak, virus kendisini gonderirken Fake Mail dediğimiz yontemi kullanıyor.
    yani Bir EPOSTA giderken kendisinden once şu bilgiler gider.

Bu eposta şu MAIL SERVER 'dan gonderilmiştir.
    MAIL SERVER IP 'si şudur.
    mail gonderme yontemi budur.
    gonderen kişinin adresi şu
    gonderdiği mailin konusu bu
    ve bu mail şu şu şu posta adreslerine gönderildi.

Ve Tabi ki mailin kendisi ile Maile Eklenmiş dosyalar.

işte Gonderen kişinin adresi yerine istediği adresi yazabildiği için böyle şeyler cıkıyor ortaya.
    Ve Hotmail Gerçekte bu adresin olmadigini anladigi için, yukarıda ki resimde gosterdiğim HATA iletisini gosteriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.