Şimdi Ara

FAHRETTİN KOCADAN AÇIKLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Noldu beyler sizce hala açılmayacak mı okullar :d Algıcı yunus damlar şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen yıl da benzer açıklamalar vardı. Üniversitelere gidip sevisemeyeceksiniz gavur chpliler sizi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence kesinlikle açacaklar bak kesinlikle diyorum. Öyle ya da böyle bir şekilde pek çok bölüm yüz yüze eğitime başlayacak. Bunu bu açıklamaya istinaden söylemiyorum ha onu da söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForumunMüdavimi -- 5 Ağustos 2021; 11:37:39 >
  • Umarım açılır aşı olanlara

• Hibrit yapsalar o bile yeter.Pratik ve lab dersleri online yürümüyor verim çok düşük oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakan gibi bakan be

• Zaten hiç açılmayacak demiyoruz ki dümenden açacaklar vakalar daha da patlayınca kapatacaklar. Kendine güveniyorsa KESİNLİKLE açacağız ve en az 6 ay kapatmayacağız desin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diş Fırçası D kullanıcısına yanıt

hibrit olabilir geçen sene hibrit olan yerler vardı

• açılıp hibrit devam edebilirler

• açılacak zaten.

• hibrit olacak gibi seziyorum ben

• Kesin açılacak

• kanka fahrettin koca isterse hemen açıyoz desin boss ne derse o olur bu ülkede bi türlü öğrenemediniz. bu adam pandeminin başında (mart nisan 2020) doğru konuşuyordu ama sonradan yukardakı ne derse onu diyo yani boş atıyor bu adama bakmayın bence

• Belli olmaz

• Bu dönem açılacağını düşünüyorum pandeminin seyrine göre geri kapama kararı alınabilir.
    Kaynak: hocalarım

• Bu açılıp açılmama muhabbetleri sıktı artık. Üniversiteler zaten açılacak açılmama ihtimali çok düşük. Fahrettin Koca geçen sene direkt olarak olumsuz bir görüş bildirmişti açılmamalı diye. Bu sene yök tavsiye istemeden kendisi önermiş açılmalı diye dndjdjdnd Zaten üniversitelerin tek önemsediği şey sağlık bakanının onaylamış olması. Bu açılır mı muhabbetlerini geçelim artık da asıl şu soruları soralım:

5 gün mü yüz yüze olur, 3 gün mü ?
    Aşı olanlara mı açılır yoksa herkese mi?

• Zaten yöneticiler aşılanma oranını arttırmak istiyor. Bunu da üniversiteleri açıp sadece aşı olanların yüz yüze eğitim alacağını söyleyerek yapacaklar bence.

• 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

Kalabalığı azaltmak için bazı dersleri online atabilirler ve haftada 3-4 gün açılır diye düşünüyorum.

• Açılacak ama kaç ay dayanır bilemiyorum muhtemelen yarı yıldan sonrası online olur gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Botadam -- 5 Ağustos 2021; 22:40:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.