Şimdi Ara

Fahrenheit Parfümün Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100 ml Fahrenheit parfüm aldım, Alsancak Amerikan pasajı içinde bir dükkandan. Adana İncirlik Üssünden kaçak geldiğini söyledi. Kutusu ve şişesi "çakma" gibi durmuyor. İçinde siyah koruma kutusu ve bilgi kağıdı var. Daha önceden orjinal 50 ml almıştım. Uzun zamandır kullanmıyorum parfümü. Kokusundan tam olarak orjinal mi yoksa çakma mı olup olmadığını anlayamadım.
    Parfümün orjinal olup olmadığını nasıl anlarım, yardımcı olur musunuz?

Not:
    Parfümün tam ismi Christian Dior Fahrenheit Eau De Toilette Natural Spray 100ml/3.4 US.FL.OZ Fiyatı 130-150 TL arasında değişiyor, ben 90TL'ye aldım.
    Ürün kutusu ve şişesi aşağıdaki gibi(aşağıdakinin 100 ml olanı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILoveYouHagi -- 25 Temmuz 2011; 0:02:12 >

• Kalıcılığından anlayabilirsin,bunun dışında eğer koku üstünde kaldıktan bir süre sonra ekşimeye ya da bir şekilde kötüleşmeye başlarsa sahte olabilir.Yine de en kesin cevabı bir parfümeri verebilir.
  • Yakınlarda bir parfümeri yok. Of bir türlü anlayamadım orjianl mi değil mi..
  • Kalıcılık ölçüt değil. DP'nin orijinalinden daha kalıcı olan parfümleri mevcut. e
  • En iyisi işi bilen bir parfümeriye sormak. Orjinal değilse geri verme şansım var ondan uğraşıyorum bu kadar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.