Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazanın ellerine sağlık,umarım sonuç alırız.

Ayrıca japonyayla da iletişime geçebilsek iyi olur.
  • Biraz ekleme yaptım yolladım adreslere
  • Yolladım

cro.en@eu.sony.com
    jim_ryan@scee.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D6B32B7D -- 8 Ekim 2018; 20:25:51 >
  • CB ye şikayetten daha çok ile yarayacağı kesin. Emeği geçen herkese teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

aynen.mevcut müdürün kullanıcı sorunlarıyla ilgilenmediğini ve müşteri hizmetlerinin yardımcı olmadığınıda eklenmeli.bunlar kovulmalı
    yalan birşey söylemiyoruz.gerçekten doğru bunlar.ezberledikleri yazıyı okuyorlar.türkçe harf kullanma,psnde banka kartı geçmezmiş.kredi kartı geçermiş gibi yalan bilgiler.yok ya..
    Aynen ne işe yarıyor mustafa mutlaka bu adamda şikayet edilmeli havadan bizim sırtımızdan para kazanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Hocam PS Türkiye mail ve küfür yağmuruna tutulur galiba😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu boşlamayalım Mail atmanız 30 sn bile sürmez lütfen destek olalım.
  • Denemekten zarar gelmez. Ben attım mailimi. İnşallah güzel sonuçlu bir dönüş alırız.

• Evet bunu da uygulasak iyi olur :)
  • Her iki mail adresine de gönderdim inşaallah olumlu bir sonuç alırız,

• Yolladım bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PS sahibi değilim ama bir gün olmuycağım anlamına gelmez. Mail attım
  • Her iki mailede gönderdim. PS alalım dedik fiyatlar kol gibi. Alamadık. Öfkemizle köfte yaptık ekmek arası yedik.

• Yazıda endonezya gibi bölge kilidi getirilebileceği bahsedilseydi daha da iyi olurmuş belki ama güzel bir yazı.
  • Faydalı konu katilim sagladim

• tam destek öne çıkar yaptım.. Sabah mail atıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Melburg

Yazıda endonezya gibi bölge kilidi getirilebileceği bahsedilseydi daha da iyi olurmuş belki ama güzel bir yazı.
    Bahsedilmiş zaten? Region lock olayı geçiyor yazıda.
  • PlayStation'um yok ama bende atacağım. Bu gün belki bana dokunmuyor ama birilerinin canını yakıyor bu fiyatlar, yanınızdayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderdim, umarım artık bir şeyler değişir. Aslında bu konunun, diğer platform forumlarında da görünmesi lazım. PC/Xbox ve geri kalanı.

Çünkü bu hadise, sadece PlayStation'ın bir sıkıntısı gibi görünmemesi gerek. Diğer platformlardaki fiyatlar da yükseldi/yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 7 Ekim 2018; 23:46:27 >
  • yarın yollayayım bende, bu konuyu yaymak lazım. Hatta youtuberlara kadar haber vermek lazım. Multiplayer gibi oyun kanallarına ulaştırmak gerek. Enis Kirazoğlu, Dost Kayaoğlu, Pintipanda, Esster GamersTV gibi adamlara iletebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.