Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 aydır alışveriş yapmıyorum kafam rahat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mk11 Pre order fiyatı galiba asla düşmeyecek oyun çıktıktan 3 ay sonra belki indirime girer 300 TL nedir Allah belanızı versin. 300 TL ye ben arabaya bakım yaptırıyorum.

O Division 2 nin fiyatı nedir hele ya Allah akıl fikir beyin versin Plus bedavaya verdi oyunu 3 gün oynadım sildim ki arkadaşlarımda oynuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Mk11 Pre order fiyatı galiba asla düşmeyecek oyun çıktıktan 3 ay sonra belki indirime girer 300 TL nedir Allah belanızı versin. 300 TL ye ben arabaya bakım yaptırıyorum.

O Division 2 nin fiyatı nedir hele ya Allah akıl fikir beyin versin Plus bedavaya verdi oyunu 3 gün oynadım sildim ki arkadaşlarımda oynuyordu.
    MK11 Steam'de pre order 100 tl
  • TMF kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam resmen dalga geçiyorlar başka birşey değil işte
  • Dolar Euro yükselince fiyat artışı var ama düşünce hareket yok remake oyun bile 400 tl cidden anlam veremiyorum artık kardeşlik bile fayda etmiyor cihazdan soğudum sırf bu yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.hurriyet.com.tr/galeri-playstation-oyun-fiyatlari-oyle-bir-dustu-ki-41110137/1

Yok böyle kafa

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-playstation-oyun-fiyatlari-oyle-bir-dustu-ki-41110137/1

Yok böyle kafa
    Bunu yazan editör STERLİN ile maaş alıyor sanırım
    Hürriyet gazetesi ne yapmış böyle ????

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Sterlini bilmem ama pr gibi geldi bana. Bana sorarsan hürrüyeti kim takar ama işte önümüze istemesek de haber olarak düşüyor.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    hürriyet, milliyet gibi haber siteleri tamamen clickbait üzerine kurulu. Abartılı bir başlıkla insanları habere tıklatırlar sonra aynı haberi gereksiz bir şekilde 25-30 sayfaya bölerler ki tıklanma sayıları artsın. Aynı haber 1 kişi tarafından 1 tık alacakken 25 tık alır. Haberi yapan kişinin playstation'ı bile olduğunu zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFrost

Bu mesaj silindi.
    Devir tık devri , gazetecilik diye bir şey kalmadı malesef.Tık için daha ne kadar alçalacaklar bakalım.

Sony tr nin bu haberde büyük ihtimal parmağı var bence de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insanların aklı ile alay ediyorlar resmen.

Gunluk destek,up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 9 Şubat 2019; 18:39:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi biraz hareket, sağa sola yaptırdıkları haberleri sallamayın ve muhtemelen satışlar ciddi düşüşte olduğu için kıvranıyorlar. Gün gelecek bazı şeylere mecbur kalacaklar...

Mevcut dolar/euro üstünden en pahalı alan ülke biziz, bundan utanmaları gerekirken bu fiyatlardan nasıl devam ederiz kafasındalar...

Bu mustafa denen arkadaş artık neden çıkıp konuşmuyor ? Yüksek kurda kime göre neye göre demesini biliyordu.

• Konunun ilk sayfasına diğer psn storelerden uygun fiyata nasıl alışveriş yapılır ana konuları eklenirse güzel olur. Ayrıca psprices ve psn4.com gibi sitelerde eklensin konuya yabancı bir çok oyuncunu psn TR storeden alışveriş yapmaması adına uyarı yapmış oluruz.
  • Ben ya spotçudan alıyorum ya da 2.el olarak alıyorum. 22 TL ye oyun yakalarsam anca store'dan indiririm. Kutulu oyundan daha pahalı olacak bir de dijital olacak mantıklı bir yanı yok açıkcası.
  • tr psn üzerinden en son nisan ayında ön siparişin son gününde god of war almıştım
    sonrasında oyun almadım
    us psn hesabı açtım kafam rahat
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.