Şimdi Ara

Facebook'ta dev veri sızıntısı: 19 milyon Türk Facebook kullanıcısının kişisel verileri internete saçıldı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
8.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim asıl merak ettiğim bu hesapları ve bilgileri çalınan kişiler seçilmiş kişiler mi? Yani facebook eğer bir siyasi görüşe ve belirli ideolojik kurum, kişi ve ülke ve yönetimlere yakın ise, kendi çıkarlarına hizmet etmeyen kimi üyelerin verilerini şimdiden çalındı bahanesi ile birilerine mi devretti veya devre dışı bıraktı bakılması gerek. Trump'ın twitlerini silen hesabını kapatan engelleyen Twitter Trump yandaşlarının da twitter hesaplarına "çaldılar sizin bilgilerinizi" diye topyekün tekmeyi çekebilir mesela?

• Yanlış hatırlamış diyelim, 2020 itibari ile hesap sayısı 50milyon, aktif kullanıcı 37 milyon.

• 2010'da kapamıştım facebook hesabımı kafam rahat  

• verlor_ein kullanıcısına yanıt
    ben de kapattım da bilgiler duruyor mudur?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Face var lakin hiç birşey paylaşmıyorum face herkesi korkutuyor

• Pi kullanıcısına yanıt

kurs için kullanıyorduk ki kimse kullanmıyor artık... belki oda kurs için kullanıyordur...

• monacomen kullanıcısına yanıt

trupçu troller yapmıştır şizofren trupa hala tapan tipler çok...

• yemek sepetinden dah az veri sızmış gibi duruyor

• YAV HE HE ZATEN KESİN ÖYLEDİR HER 6 AYDA BİR AYNI TERANE

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt

50 tane siteye facebook Login ile bağlanırsan. O iş öyle kolay olmuyor malesef...

• Link var mı verilere bakabileceğimiz bulmam gereken bir telefon numarası var :D

• Etrafımda facebook kullanan kimse kalmadı. Ben de 3 yıl önce kapatmıştım, umarım benim verilerimde gitmemiştir.

• ABD'deki bir internet sitesi
  • Yemek sepetindekiler fayse sızmış.

• Aylık sızıntı kreasyonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirme linkleri saçılmış bile  

• quote:

Orijinalden alıntı: 3-4-3

ben de kapattım da bilgiler duruyor mudur?

Eski hesaplara ait verilerde mevcutmuş, hatta çoğunluğu eski hesaplara aitmiş.

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    hakikaten neden saklıyorlar anlamam. ben o e-mail vs. bilgilerini değiştirdim zaten. umarım problem olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3-4-3

hakikaten neden saklıyorlar anlamam. ben o e-mail vs. bilgilerini değiştirdim zaten. umarım problem olmaz.

Telefon numarası,facebook hesap linki,hesap id'si ve e-posta dışında içerik yokmuş zaten. Telegram gruplarında indirme linkleri paylaşılmış txt metin dosyaları içerisinde, isteyen göz atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 4 Nisan 2021; 23:12:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.