Şimdi Ara

FACEBOOK PARANTEZ İÇİNDE İSİM YAZMA OLAYI ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
221.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazı arkadaşlarımda parantez içinde isim ayzıyor fakat benimkinde okuduğum okulun adı var bunu nasıl değiştirebilirz ? Yani bende parantez içinde istediğim ismin yazılmasını istiyorum nasıl yapıcaz bi anlatan olursa arakdaşlar ?

• o kızlık soyadı oluyor genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekodz

o kızlık soyadı oluyor genelde

Kardeşim ne alaka ya, yok mu bilen beyler ?
  • 2. ad kısmı var oradan. Hesap ayarlarına bakarsan görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekodz

o kızlık soyadı oluyor genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Arkadaşlar bazı arkadaşlarımda parantez içinde isim ayzıyor fakat benimkinde okuduğum okulun adı var bunu nasıl değiştirebilirz ? Yani bende parantez içinde istediğim ismin yazılmasını istiyorum nasıl yapıcaz bi anlatan olursa arakdaşlar ?

Facebook Ayarlardan Hesap Ayarlarına Gir Adı Yazıyor Değiştir Sekmesine Tıkla..:

Tam Adı Göster:
    Adı:
    İkinci Adı:
    (isteğe bağlı)
    Soyadı:

Diğer Tam Ad:
    (isteğe bağlı)

Şeklinde Bilgiler Var Diğer Tam Ad Kısmına İstediğin İsmi Yaz Anlattığın Biçimde Parantez İçinde Yazdığın Bu Ad Görünecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.a.N -- 5 Şubat 2010; 13:04:41 >
  • Bana da çok saçma geldi.. Bilen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizQ

2. ad kısmı var oradan. Hesap ayarlarına bakarsan görürsün.

Ayarlar - Hesap Ayarları - Ad değiştir - Diğer Tam Ad
    Bu kısma yazacağınız isim parantez içinde gözüküyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.a.N

quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Arkadaşlar bazı arkadaşlarımda parantez içinde isim ayzıyor fakat benimkinde okuduğum okulun adı var bunu nasıl değiştirebilirz ? Yani bende parantez içinde istediğim ismin yazılmasını istiyorum nasıl yapıcaz bi anlatan olursa arakdaşlar ?

Facebook Ayarlardan Hesap Ayarlarına Gir Adı Yazıyor Değiştir Sekmesine Tıkla..:

Tam Adı Göster:
    Adı:
    İkinci Adı:
    (isteğe bağlı)
    Soyadı:

Diğer Tam Ad:
    (isteğe bağlı)

Şeklinde Bilgiler Var Diğer Tam Ad Kısmına İstediğin İsmi Yaz Anlattığın Biçimde Parantez İçinde Yazdığın Bu Ad Görünecektir..

YUKARIDA YETERİNCE AÇIK ANLATTIM AMA?
  • Şu sebebptende olabilir soy adı değişikliği yapmış insanlar var, kızlık soy isminiorada kullanmak istiyenelr var...
  • arkadaşLar ßn ismim parantéz içindé yazmaq istiy0rm fakat tam ad kızmına ismimi yazdqm zaman....Diğer adın kaydedilmedi.Tam adını girmelisin.... ßu yazı çıkıyor ne yapmaLıym :S

( asLIı ヅ... ) ßöyLé yazmaq istiyRm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asLı xDé -- 21 Ağustos 2010; 16:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

Orijinalden alıntı: gsburak5b

Ben Burak Can (Love You Elif) yazdım.. İlla ad olması gerekmiyor değil mi (:

Yok değiştir onu yoksa banlarlar seni birisi şikayet ederse.

durduğun hata! çabuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asLı xDé

arkadaşLar ßn ismim parantéz içindé yazmaq istiy0rm fakat tam ad kızmına ismimi yazdqm zaman....Diğer adın kaydedilmedi.Tam adını girmelisin.... ßu yazı çıkıyor ne yapmaLıym :S

( asLIı ヅ... ) ßöyLé yazmaq istiyRm

Şey oluyor o zamanwww.facebook.com/bence.kesin.imla.klavuzu buradan yardım alabilirsiniz .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.