Şimdi Ara

Facebook Duvarı Temizlemek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Facebook'ta duvarımı tamamen temizlemek istiyorum, ilk açıldığı tarihe kadar. Bunu yapmanın bir yolu var mı?

•  Facebook Duvarı Temizlemek

Bu ne yav. İnsanlar yorum yaptı gözüküyor, girip bakınca tek başımayım Millet ne dedide sildiniz mesajları?
  • aa mesajım yok
    silinmiyor demiştim
  • ben tek tek silmiştim
    diye msj atmıştım silinmiş ne var ki bunda ?
  • Hepsini silerim iç dış, 10 $ alırım
  • silmiştim 1 saate yakın sürmüştü..hala paylaşımlarımın üstünden 1 hafta 10 gün geçtikten sonra silerim...facebook'un eksiklerinden biri işte...

bi de bana yardım edebilecek var mı ?

http://forum.donanimhaber.com/m_41600889/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41600889
  • Keşke elle silinecek durumda olsa. 1yıldan fazladır aktif duvar, sil sil bitmez ki
  • www.duvarimiTemizle.com

sayesinde tek tıkla facebook duvarınızı temizlemek mümkün :) üstelik 5 gönderiden sonra, 10 gönderiden sonra,20gönderiden sonra temizle gibi özellikleride var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al1en_22 -- 4 Eylül 2011; 13:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: al1en_22

www.duvarimiTemizle.com

sayesinde tek tıkla facebook duvarınızı temizlemek mümkün :) üstelik 5 gönderiden sonra, 10 gönderiden sonra,20gönderiden sonra temizle gibi özellikleride var :)

güzel ama umarım çok fazla şeye izin verdirtip reklam meklam yapmıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radressss

quote:

Orijinalden alıntı: al1en_22

www.duvarimiTemizle.com

güzel ama umarım çok fazla şeye izin verdirtip reklam meklam yapmıyordur.

bu mesajından anladımki denememissin bile :) reklamla izinle hiç bir alakası yok :)

anlatımlar mevcut ve % 100 güvenli videolu anlatımıda ızlersen ne demek ıstedıgımı cok daha iyi anlarsın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.