Şimdi Ara

Facebook Castle Age Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski çağlardaki bir kahramansın sen yeri geldiğinde orc dolu kaleleri yıkan yeri geldiğinde bir hydranın cesedinin üstünde savaş nidaları atan...Neyse böyle bir şeyi neden yazdım bilmiyorum içimden geldi :D Olay belli arkadaşlar castle age oynayan arkadaşlarımıza sesleniyorum ve burda konuyu görüp yeni başlayacaklara ( xD ) bir grup oluşturalım diyorum ^^ +ları ne mı olacak;
    -Günlük hediyeler(tabi katılıma göre sayısı değişecek)
    -Monster ve raidlerde yardım
    -Army sayınızda oluşacak gözle görülür değişim xD

http://www.facebook.com/batuhanucler

DH--Castle Age-- yazarsanız eklerken daha rahat olur veya sadece DH fark etmez kendinizi belli edin yeter ^^

(bu arada level 95 im daha çok güçlü ahım şahım bir levelim yok ancak yardım gerekli olursa yardım ederiz bilgi veya monster fark etmez ^^)
    (birde küçük bir öneri veriyim dedim aklıma gelmişken...İlk zamanlarda energy,attack ve defans şeklinde ilerlemenizi demi point olarakta stamina üzerinden gitmenizi tavsiye ederim level 20 civarında staminanızı artırmaya başlayın ve monsterlara dahil olun healthinizi uzun süre artırmanıza gerek olmayacak lakin 100 leveldan sonra HP(health point)i artırmaya başlayın (o zamana kadar stamina demi pointleri bitmiş olacaktır HP demi pointlerine başlayın daha sonra isteğinize göre devam edebilirsiniz ama ilk önce stamina ve HP demi pointlerini tamamlayın ;) )(attack min.150 defens min.150 energy min.100 stamina min.100 olsun 100 levela ulaştığınızda)birde favor pointlerinizi boşa harcamayın aman 30 favor pointe acılan kutuları 80 favor point yaptığınızda 3 tane açabiliyorsunuz aynı anda biriktirip onlardan açın...Yeni başlayacaklara bu kadar bilgi verdikten sonra hepinizi zorlu düşmanlarla ve yaratıklarla savaşırken yanımda görmek istediğimi belirtip...bu zamanda DHden başka kime güvenicem deyip...kendinize iyi bakmanız dileklerimi iletip...ııı...neyse

• berbat bıse
  • ben begendim arkadaş zaten rpg ve frp ögelerini çok seviyorum...

arkadaşlar beni eklerseniz sevinirim...
  • Gerçekten Güzelmiş Oyun, Zaten Puanı 4.5/5

Bu Arada Umarım Konuda Tutar Daha Çok Yardımlaşabiliriz
  • Bir süredir ben de oynuyorum da bugün şunu görünce soğudum biraz

Facebook Castle Age Grubu
  • su oyunun iyi bilen faceden arkadaslık yolliyabilirmi bide acıklama yaparsa sevinirim arkadaslık yollarken pek fazla bir sey bilmiyorum yardım istiyorum
  • FB üzerinde oyunla ilgili arkadaşlık sayfalarına üye ol. 1000, 1500 civarı bir arkadaş kitlesi ile oyunu ister istemez çözersin zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.