Şimdi Ara

F.E.A.R 3 (ÇIKTI) (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
2
Favori
32.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gördüğüm en sıradan en bayık fps'lerden biri 2.chapter'da dayanamayıp sildim
  • çok uzun bir oyun diye duydum ama alacağım oyunu yada indiririm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercay84

çok uzun bir oyun diye duydum ama alacağım oyunu yada indiririm :D

oyun uzun filan değil,6 veya 7 saatte bitiyor
  • indirdiğime değer mi? güzelmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercay84

indirdiğime değer mi? güzelmi

bence indirmeye değer,her ne kadar korkutmasa da oynarken eğlendiriyor,vakit geçirmek için ideal bir oyun
  • oyunu bitirdim fear3den başladım ama diğerlerini oynamadım.Aslında korku oyunlarını sevmem siz nasıl hoşlanıyonuz ya half life2nın verdiği mide bulandırma baş döndürme gibi etkileri bu oyunda yoktu yani belki de bu yüzden sevmiyorum korku oyunlarını

oyun ne olursa olsun güzeldi.Ve itiraf etmeliyimki korku dolu gerilim dolu bir zman geçirdim.ayrıca şu robotlar ne kadar pis ya kaçamıyorsun o derece ateş ediyor.allahtan can barı yok yoksa tarihe en zor oyun olarak geçerdi...hele kırık dökük bi otoyol var bi yandan robot bi yandan helikopter bi yandanda askerler gıcık etti yaf :D

ama sonunda bitirdim yaklaşık 6 saat sürdü.birde bendemi var bilmiyorum ama örneğin önüne 2 seçenekli bir yol çıktış diyelim ama illaki ben 2sininde sonunu görmek istiyorum yoksa içim rahat etmiyor niye böyle bi his varsa içimde..

oyunun en zorlandığım kısmı helikoptere binmeye çalışırken en tepede elektrik veren ve asker çıkartan mavi bi yaratık var.o baya beni zorladı.Ayrıca slovemotion baya güzel bir özellikmiş :)

• fear 1 in ilk korku sahnesinde bıraktım oyunu.
  • Bu korkutmadı bebeklerde oynar diyenlere kulak asmayın.
    Oyundaki müzikleri kapatıp hiçte korkunç değildi ahahaha biz korkmayiz erkek adamiz ayarlari işlemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

Bu korkutmadı bebeklerde oynar diyenlere kulak asmayın.
    Oyundaki müzikleri kapatıp hiçte korkunç değildi ahahaha biz korkmayiz erkek adamiz ayarlari işlemez

1. oyun kadar korkuttu diyenlere diyecek bir çift lafım var...

Oyundaki Atmosfer harika, korku sıfırdı. O televizyonlu bölümü en basit bir oyun şirketine bile versen orayı korku sahneleriyle donatabilirdi, Oyunun Adı F.E.A.R. bir kere, (o kısaltması diyen zekiler de var, onlara zaten sözüm yok) bu oyun grafiğiyle, multisiyle değil, korku öğeleriyle, atmosferiyle yıla damgasını vurmalıydı.

Bu arada AYNEN öyle diyorum. "Bu korkutmadı bebeklerde oynar."

Karşı çıkacak varsa ya 3. oyundan başlamıştır, korku nedir bilmiyordur, yada ciddi bir panikatak hastalığı vardır. Ani hareketlerden korkuyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: KLayToN

quote:

Oyundaki Atmosfer harika, korku sıfırdı. O televizyonlu bölümü en basit bir oyun şirketine bile versen orayı korku sahneleriyle donatabilirdi, Oyunun Adı F.E.A.R. bir kere, (o kısaltması diyen zekiler de var, onlara zaten sözüm yok) bu oyun grafiğiyle, multisiyle değil, korku öğeleriyle, atmosferiyle yıla damgasını vurmalıydı.

Karşı çıkacak varsa ya 3. oyundan başlamıştır, korku nedir bilmiyordur, yada ciddi bir panikatak hastalığı vardır. Ani hareketlerden korkuyordur.

Hocam 1080p Televizyonda 5+1 ses sistemiyle oynamayi deneyin.
    Korkutmadiysa sizde kesin bir hastalık var
    Birde oyunun mallıklarınada rastladım malesef.
    Orjinal almadım fakat Oyunun savesini değiştireyim son bölüme geleyim uraşamıyacağım dedim ve bütün bölümler gitdi
    Birde Steamdan ben hariç herkez co-op oynuyor.
    Co-op oynamak için en kısa sürede orjinal alıcam hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 10 Ekim 2011; 18:00:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KLayToN

quote:

Hocam 1080p Televizyonda 5+1 ses sistemiyle oynamayi deneyin.
    Korkutmadiysa sizde kesin bir hastalık var

Sorun o işte, oyundaki tek şey atmosfer, Korku yok.

• Oyunu orginal aldım yüklemede sorun var ? Fail to intsall steam
  • Bende dün bitirdim oyunu. Biraz korkayım düşüncesi ile yükledim ama korku yokmuş oyunda.
    Oynanış çok keyifli. O nedenle sıkılmadan bitirtti oyun kendisini.
    Herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnyn77

Oyunu orginal aldım yüklemede sorun var ? Fail to intsall steam

Steam kurulu değilse sitesinden indirmeni öneririm
  • sistemim imzamda
    oyunu oynarken birkaç dakika sonra donuyor siyah ekran oluyor
    ama sesler geliyor
    hatta ateş tuşuna basınca ateş bile ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

sistemim imzamda
    oyunu oynarken birkaç dakika sonra donuyor siyah ekran oluyor
    ama sesler geliyor
    hatta ateş tuşuna basınca ateş bile ediyor

http://www.zotacusa.com/forum/topic/4795-gtx-580-amp-crash-to-desktop-on-fear-3/
    http://www.downloadatoz.com/howto/fix-fear-3-blackscreen-freezing-and-open-mic-issue,25186.html
    ekran kartı sürücüsünü güncelle ya da oyunun ayarlarını düşürmeyi dene. olmazsa Fear3 için çıkan patch varsa onu kur. oyunda sorun var nvidia kartlarda.

• gpu'ya biraz voltaj verince düzeldi
  • oyunda 60-30 fps kilidi ve sorunu var, 60 dan çat diye 30 a düşüyor bazı sahneler için ne kullandılarsa 30 fps sınırı koymuşlar

bir 60 koymuşlar

60 çat diye 30 a düşünce sıkıntı yaratıyor, bunu yaşayan olamadı mı? vsync de kaparsak tearing oluyor.
  • Arkadaşlar biraz geriden geldiğimin farkındayım ama dün yükledim bu oyunu biraz kurcaladım iyi gibi... İnternetten araştırdığım kadarı ile Türkçe yama dedikoduları var ama yamaya da ulaşamadım... Acaba yama var mı? Varsa nereden temin edebilirim?

İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.