Şimdi Ara

Ezreal Prosu GG Script

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu adam açık seçik script, utanmadan sıkılmadan Garen alıp dibinde morgana q'su, Lee ses dalgası, yasuo rüzgarı herşeyi inanılmaz saçma bir şekilde dodgeliyor.

Bir pozisyon değil, 5 pozisyon değil allah kuran çarpsın 10 pozisyon değil, daha fazla.

Benim asıl şaşırdığım nokta adamdaki rahatlık. Script bu kadar önemsiz mi?

Bu adamı nasıl şikayet edebiliriz?

Hatta adam xin'in ilk saldırısına yakalandıktan sonra morgana q'sunu dodgeladı.

• Sürekli hileden raporlanmaya devam ederse banlanır merak etme
  • Bu adam smurf kasarken oyunuma geldi 8 level mi ne bizim takımdaydı. Pick ekranı kavgasız geçince bu nasıl tr serveri ciddimisiniz felan dedi. Top ta oynuyordu bende mid quinn yapıyordum karşısındakini ezemedi biraz ezildi. Scriptlik hareketleri yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenAgarr

Bu adam smurf kasarken oyunuma geldi 8 level mi ne bizim takımdaydı. Pick ekranı kavgasız geçince bu nasıl tr serveri ciddimisiniz felan dedi. Top ta oynuyordu bende mid quinn yapıyordum karşısındakini ezemedi biraz ezildi. Scriptlik hareketleri yoktu.

Arkadaşım adam açık seçik script. Yani bundan daha komik birşey olamaz. Öyle şüpheli pozisyon falan değil. 2 3 pozisyon değil.

Adamın umurunda da değil.

Önce bir iki salak ayağına yattı, sonra level 5 hesap muhabbetlerine girdi.
  • Kim o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Kim o

Kim olduğunu bilmiyorum sadece script kullanıp bu kadar pişkin davranması sinirimi bozdu.
  • Lig farki

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Lig farki

!?
  • Linns Judy L kullanıcısına yanıt
    Soru işareti hiç bu kadar yerinde kullanılmamıştı
  • script ne la? Videolu açıklarsanız daha rahat anlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

script ne la? Videolu açıklarsanız daha rahat anlarım.

Garen oynadığını karşında Lee + Lux + Morgana + veigar'ın görmediğin duvarın arkasından sana skillerini attıklarını ve hiç birini yemediğini düşün.

5 oyuncunun arasına girip skillshotların hiçbirini yemediğini düşün. Hem de Garen ile.

Allah'tan xin vardı da 1 2 tane skill tutturabildik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linns Judy

quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

script ne la? Videolu açıklarsanız daha rahat anlarım.

Garen oynadığını karşında Lee + Lux + Morgana + veigar'ın görmediğin duvarın arkasından sana skillerini attıklarını ve hiç birini yemediğini düşün.

5 oyuncunun arasına girip skillshotların hiçbirini yemediğini düşün. Hem de Garen ile.

Allah'tan xin vardı da 1 2 tane skill tutturabildik.

Anladım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.