Şimdi Ara

Ezikken yaptıgımız salaklıklar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
3.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1)1 lwl ken (w) la skıll atlılacağını sanmam
    2)lwl atladığımda 60 lwl çocuklarla dalga geçmem
    3)30 lwl a kadar str ye vermem
    4)maradonda ben karus adam el morad onun ismi kırmızı diye onun civciv almamışş olduğunu sanmam
    5)30 lwl da cz gittiğimde (el moraddım) karus ların town a girmek
    6)pianaya lwl 29 ken öğrenmek
    7)kapıdaki worm kesenlerim +60 olduğuna inanmak
    8)+8 wood staff görünce abi onu nasıl yaktın diye sormak
    9)cz ye 2 inci gidişimde lwl 31 ken adam öldürdüm diye gözlerim findiri fişnek çalıyoduu
    10)clanı abi o üstündeki kırmızı şeyden fazla varmı diye sormak
    11)ilk pelerin taktığımı hatırlıyodum tipiq1ali almıştı clana lwl 20 ken adamlara sende bundan istiyonmu diyodum
    12)ilk defa merchantı lwl 20 ken öğrenmek
    13)k.e infernonun atıldığı zaman aaaaa babam kapıda sanmak
    ammaa salaklık yapmışım haaa hgühühüühühühehehe

• amaannn amma salaklık yaptım haa böylesii görülmedii
  • hayda chıtın shell yaktın ha helal sana alkışşşşşşşşşşşşşşşş
  • yaw salaklık demiyelim kendimi acaip hissediyorum ozamanlar cafedeki herkez çok gülmüştü bana ama dupe zamanı oldu için hiç çaktırmıyodum ama içim kan ağlıyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: EleRoSse

dts yi boss saniodum ahaha

zuhauauha işte bu süperrr!!!
  • 1->cafece lvllerimiz +5'ken orc watcher'a dalmak tam 8kişi ama kesemedik :P
    2->Merchantları boşaltırsam o merchantın başıına kendim0ni geçceğini sanmam...
    3->Kadın warior benim ilk charımda milletle dalge geçerdim benim charım sizinkilerden daha zeki diye(int 70 ya hani )
    4->54 lvl 'e civcivsiz kasıp sonrada şifremi 14haneli yapınca kaybettiğim kadın wariorum
    5->_madyb_ ile tplenince orc townu bizim town sanıp 62'yken içeri dalmam :D
    6->Pelerinin rengine göre defans eklediğini sanmam
    7->40 görevini eslant'ta yapılıyor sanmam ve diezdeki mynak saolsun dark mare'ları beni 40görevindeki goblinler diye keklemesiyle dalmış olmam...(female warior gene)
    8->flamberge +7'den daha iyi silah olmadığını sanmam
    9->Harpy'i solo kesenlerin çok sağlam adamlar olduğuna inanmam
    10->Kankam orc ben humanken onu clana almaya çalışmam
    11->Provoke'nin asasinlerin görünmezliğini açtığını sanmam
    12->Assassinlerin mage'lere stealth atabildiğini sanmam
    13->K.O'daki kallugadaki kapıdan eslant'a girmeye çalışıp giremeyince kapıyı ana bacı sövmem
    14->LVL 49'damı ne wariorumla gene cz'de townun ucundaki çitlerin olduğu tepeye çıkıp millete karuusun yerini söyleyerek iyi bi iş yaptıımı sanmam

su an için en salak benmişim heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madyb -- 3 Ocak 2006 21:58:48 >

• Birinin pelerin 20m demesi üzerine level 50lere kadar pelerin parasi biriktirmem.
    Yine 50 levellara kadar upgradden bihaber yaşayip, kirilcak korkusuyla herşeyi +1 kullanmam.
    Civciv kasarken silk bundlleri oplayip 500 xp için sürekli o görevi yapmam. (Civciv'in biri abi alma şunlari demessiydi hala topluyor olabilirdim.)

Aklima gelenler...
  • Harbiden o kalluganın ordakı eskı kapı ne ıse yarıyodu
  • dediklerinizin hepsini be kaç kere yaptım bilionmuzmu . . .
  • el morad ken party yapmıştık karuslar falan karışık maradıodna sonra bunlar abi hadi brethe gidelim dediğinde abi benide götürün diye bunlara yarım saat yalvarmıştım
  • 1-)opal,crystal vb... şeyleri potiona satmam... özellikler abyss'i
    2-)el morad ırk'ı adam açmayı bilmemem.
    3-)o zamanlar brete gidememem.
    4-)20 lwl de bulcanları kesmekten korkmam
    5-)goblin diye bi kıyafet olduğunu bilmemem.
    6-)pazar kurmayı bilmemem
    7-)civ civ yapmayı bilmemem
    8-)pazar kuranlara item satmam

aslında bu günleri özledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 4 Ocak 2006 12:33:17 >

• he bide magemin güçlü olması için strye roguemin akıllı olması için int warriorumun büyü yapması için mpye verdim...

ne salakmışım...bende özledim o günleri
  • ben bu yazdıklarınız çoğunu yapmadım ama farklı bişey vardı bende de. ilk charım benim orc warriordu. oturma diye bi muhabbet olduğunu bilmiyodum. canım ne zaman azalsa anca pot kullanarak dolduruyodum. sonra baktım millet oturuyo heralde oturunca can doluyodur dedim ama bi türlü oturmayı beceremedim. meğer c ye basıp beklemek lazımmış. ben c ye basıp baktım oturmuyo hemen gene c ye basıyodum. 1 sn oturup kalkıyodu. 50 kişiye pm attım sonra biri 1 kere bas öle bekle dedi. baktım oturdu kalkmadı bi daha çok sevindim tabi

o harcadığım pot paralarına hala yanarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 4 Ocak 2006 13:25:37 >

• eklemeyı unuttum

tum serverları farklı bolumler olarak zannetmem

abyss yerını beramus pıana onu cypher col kısımları ares.......

beramusda oynayıp pıana onundekı yere

_aaaaaaa pıana deil mı burası demem.
    _onunda bana ewet demesı

_bende ona salak sen kımı keklıon demem.
  • heheh güzel şeylermiş
    ah ah gene oyunu bilmeden oynamak zevkli olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

ilk karakterimde (warrior) adamim akilli olsun diye int. e vermem

• bende warrirrumda lvl 20 lere kadar skill kullanmayı ve skill point vermeyi vermemem benim salaklıklarım sayılabilir
  • +6 cleaveri 200k ye satmamm
    Full plate goblini 300k ye satmam
    Adı kırmızı yazanları 60+ sanmamm
    Pelerinlileri düşman sanmamm
    ironxi görünüşüne bakaram 5m ye satmam (lamiadan çıkmıştı)
    Abyss in kırdırılmadığını bilmeyipde arms a satmam
    12 level de aposa dalmam
  • 1-Warrior adama int. in zeka dex. in hız verdiini düşünerek stat point vermek.
    2-skillerin ne olduunu 25+ lvllerde öğrenmek ve gidip leadership ine varasıya herşeye skill point vermek.
    3-moradonda merchant açan oyuncuları npc sanıp,içlerinden birisi benimle konuşunca oha olmak ve merchantı öğrenmek.
    4-merchant açmayı öğrendikten sonra elimdeki otu boku tezgaha koyup "ya nie kimse bişi almıyo benden" demek. :)
    5-Elimde 2m falan para olunca "nabıcam a.q bu kadar parayı ben" diyip millete dağıtmak.
    6-warriorun tipini beenmeyip açtıım rouge ile millet partyde benden swift isterken "ne dio ya bunlar" diip sessiz kalmam,sonucunda paso partylerden atılmam.
    7-Mageler bi yere TP ettiklerinde "noluyo lan" gibilerinden tepkiler vermem.
    8-Girdiim ilk clana nasıl girdiimi bilememem,girince clan kolluğunu silah sanmam ve bırakamayınca sinrlenmem.
    9-Arkadaşla birlikte etrafı çözmeye çalışırken arenaya girmemiz arkadaşın gözlerimin önünde öldürülmesi sonucu sprint atıp kaçmam.arkadaşın bana nie dalmadın demesi ve küfürleşmemiz. (buna hala çok gülerim ya =))
    10-CZ ile eslant ı duyduktan sonra 2 sini birbirine karıştırmam ve cz ye gidip milletin peşine takılarak taa orc town a gitmem.Milletin town önünde durmasına gıcık olmam,ardından 1-2 kez "lan dalsanıza ya ne duruyosunuz" diip town a girmeye çalışmam ve nolduunu annamadan towerlara yatmam. (heralde milleti yarmışımdır bu hareketle.:D)

vsvsvsvs...

• Ben çoook eskiden 1 sene kadar önce chitin shelli ork warrior görüp tırstıydım bu boss die bide atillayla konuşmaya çalıştım konuşmayınca fire spear attım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.